Пакизам Јасна Тоалетна Торба, 3 Пакет ТСА Одобрена Торба За Тоалетна Торба Со Големина На Кварт, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, носете Торба Во

Пакизам Јасна Тоалетна Торба, 3 Пакет ТСА Одобрена Торба За Тоалетна Торба Со Големина На Кварт, Козметичка Торба За Шминка

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Затворање на патент. Одобрени Од ТСА 7,5 х 5,5 х 2,2 инчи јасна патна тоалетна торба строго го следи правилото ТСА 3-1-1 течности за рачна торба на сите авиокомпании, за да можете лесно и брзо да поминете низ безбедносниот скрининг со него на аеродромот. `+Види-иако Засилените шевови спречуваат лесно разделување на вреќата, за ефикасно намалување на истекувањето на течностите од оваа кеса (патентот не е водоотпорен). ●Цврст Патент патентот може цврсто да се затвори, што строго го следи tsa 3-1-1 потребно е повторно затворање на торбата; големиот горен отвор ви овозможува полесен пристап до вашите предмети за неколку секунди. ●Преносни Совети за отстранување на мирисот на малата патна тоалетна торба : Прво измијте ја надворешната и внатрешната страна на чистата торба за шминка со сапун и вода; ве Молиме отпакувајте ја кесата, а потоа оставете ја кесата на добро проветрено место неколку дена. ●Лесна оваа практична чиста козметичка торба најдобар избор како подарок за вашиот пријател и семејство. Ако имате некаков проблем поврзан со квалитетот, слободно кажете ни. Затворање на патент. Одобрени Од ТСА 7,5 х 5,5 х 2,2 инчи јасна патна тоалетна торба строго го следи правилото ТСА 3-1-1 течности за рачна торба на сите авиокомпании, за да можете лесно и брзо да поминете низ безбедносниот скрининг со него на аеродромот. `+Види-иако Засилените шевови спречуваат лесно разделување на вреќата, за ефикасно намалување на истекувањето на течностите од оваа кеса (патентот не е водоотпорен). ●Цврст Патент патентот може цврсто да се затвори, што строго го следи tsa 3-1-1 потребно е повторно затворање на торбата; големиот горен отвор ви овозможува полесен пристап до вашите предмети за неколку секунди. ●Преносни Совети за отстранување на мирисот на малата патна тоалетна торба : Прво измијте ја надворешната и внатрешната страна на чистата торба за шминка со сапун и вода; ве Молиме отпакувајте ја кесата, а потоа оставете ја кесата на добро проветрено место неколку дена. ●Лесна оваа практична чиста козметичка торба најдобар избор како подарок за вашиот пријател и семејство. Ако имате некаков проблем поврзан со квалитетот, слободно кажете ни.

Избор на клиент

Еусбон Голема Козметичка Торба Пренослива Торба За Шминка Тоалетни Торби За патување и патување Новак
Еусбон Голема Козметичка Торба Пренослива Торба За Шминка Тоалетни Торби За патување и патување

€Голема Големина}големина На Производот : 26см*5см*18см, лесно држете многу сарафани, како што се клучеви, �

DEN 143.84
Шминка Торба Патување Козметичка Торба Полски Орел Тоалет Торба Организатор Торбичка Со Патент И Рачка Новак
Шминка Торба Патување Козметичка Торба Полски Орел Тоалет Торба Организатор Торбичка Со Патент И Рачка

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

DEN 143.84