Торби За Течности За Безбедност На аеродромот, 3 Пакети Аеродромска Течна Торба 20,4 х 22 см Водоотпорна Торба За Патни Течности, За Козметика И Тоалети, Сина

Торби За Течности За Безбедност На аеродромот, 3 Пакети Аеродромска Течна Торба 20,4 х 22 см Водоотпорна Торба За Патни Течности,

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Кеси За Течности За Безбедност на аеродромот : 20, 4х22см Прилагодена Димензија, Во Согласност со Безбедноста на аеродромот. Што е совршено за да ги имате сите течности, козметика или електрична енергија јасно спакувани за безбедносни проверки на аеродромите. Ева Материјал : нашите кеси за складирање се направени ОД ева материјал. Во споредба со другите пластични течни кеси за еднократна употреба, тие се издржливи и не се лесно оштетени и се пријателски расположени кон околината. Отпорна на истекување и Водоотпорност : тие проѕирни торби за тоалети можат лесно да се запечатат и отпорни на истекување и водоотпорни, имаат врв со патент и проѕирен материјал за да можете лесно да ги забележите и пристапите до вашите производи додека патувате. Широко користен : Удобна торба за авиокомпанија. Мал и пренослив, лесен за пакување и носење, може да се стави во багажот во кабината, исто така може да се користи како тоалети за пакување паста за заби четка за заби и транспарентна торба за шминка, козметичка патна торба, ранец за тоалетна торба итн. Задоволителна услуга. Обезбедуваме пријателска услуга по продажбата, доколку имате некаков проблем во процесот на користење, ве молиме контактирајте не веднаш. сите.

Избор на клиент

Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Водоотпорна Торба За Бричење За Патување, Сина Каки Гроздобер Карирана Новак
Р ПЕЛЕ РЕАЛЕ Рачно Изработени Кожа Тоалет Торба Бричење Комплет Торба Подарок За Жени &Засилувач; Мажите Новак