Luofdclddd grab bar за када, грабна туш , алуминиум права лента за баланс на хендикеп, 30 см, рачна плоча за бања, грабна железница/зелена/30 см

Luofdclddd grab bar за када, грабна туш , алуминиум права лента за баланс на хендикеп, 30 см, рачна плоча за бања, грабна железница/зелена/30

DEN 1113.60

Новак

Достапно за нарачка

Му дава на корисникот зголемена количина на независност за баријатрични, постари, оневозможени и хендикепирани лица и безбедносната железница го задржува зафатот кога е влажна. Издржлива и цврста безбедносна железница за семејна подвижност по скалила, перална или каде било во вашата куќа каде што е потребна безбедносна железница. Завршувањето на 'рѓа и оксидацијата се изведува одлично во отпорност на корозија. Останете секогаш нови во какви било екстремни средини. Оваа грабна лента е завршена со wallиден дизајн, едноставен и стилски дизајн, заштеда на простор. Му дава на корисникот зголемена количина на независност за баријатрични, постари, оневозможени и хендикепирани лица и безбедносната железница го задржува зафатот кога е влажна. Издржлива и цврста безбедносна железница за семејна подвижност по скалила, перална или каде било во вашата куќа каде што е потребна безбедносна железница. Завршувањето на 'рѓа и оксидацијата се изведува одлично во отпорност на корозија. Останете секогаш нови во какви било екстремни средини. Оваа грабна лента е завршена со wallиден дизајн, едноставен и стилски дизајн, заштеда на простор. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Само проверете дали е монтиран правилно користете ги баровите во кујната, по скалилата, бањата или во просторијата за перење за дополнителна превенција од пад, грабната лента обезбедува потпора, поддршка додека додавате декоративен допир во вашата бања. Декоративното покритие што ги прикрива завртките. Добредојдовте на мојата продавница, ние сме посветени да создадеме совршен и среќен шопинг за нашите клиенти, имаме најразлична прирачник за вас. Бања за бања за грабнување железница, алуминиум директно грабна туш бар хендикеп рамнотежа Барнам : Handrailmaterial : Space Aluminum Color : Blue, Green, White Installation Method : Perforation Installations : Безбедносни прирачници, крпи лавици : 1x Grab Bartips : Овој производ содржи само Armrest, и други украси во Сликата не е вклучена. Сликите се наменети само за производи за прикажување. Ве молиме, изберете ги производите што сакате да ги купите според вашите потреби, во зависност од вистинскиот производ. Ви благодариме за разгледувањето во нашите производи и поддршка! Ние ја правиме наша мисија да разгледаме квалитетен производ по прифатливи цени и да го ставиме целокупниот фокус на вредноста.

Избор на клиент

Смешна индустрија за факултет смешна жирафа врата када тема за бања, дизајн од Коко де Париз Новак
Смешна индустрија за факултет смешна жирафа врата када тема за бања, дизајн од Коко де Париз

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

DEN 2.33
Смешна индустрија за факултет смешна жирафа врата када тема за бања, дизајн од Коко де Париз Новак
Смешна индустрија за факултет смешна жирафа врата када тема за бања, дизајн од Коко де Париз

Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14 Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

DEN 462.40
Сини крофни тоалети со држач за бања, мулти одводен погоден и за кади, брзо суво, злато Новак
Сини крофни тоалети со држач за бања, мулти одводен погоден и за кади, брзо суво, злато

Затегнете ја раката на клипот и подигнете за да се отстрани од канистерот Ставете ја гумената глава на к

DEN 1.00
Taltertree Modern Deluxe Freestanding Bathing Cleaning Tools Новак
Taltertree Modern Deluxe Freestanding Bathing Cleaning Tools

Четка за тоалети со силиконски влакната Оваа чистачка за тоалети доаѓа со силиконска четка глава и црни

DEN 3.33
Luofdclddd Grab Bar , 12-инчен бариера без не'рѓосувачки челик + ABS Безбедност на бања кои не се лизгаат, прицврстувачи за Новак