NSQFKALL Детска уринарна жаба Дизајн на цртани филмови момче тоалетен уринарниот wallид обесен урина 1 парчиња на жица витраж

NSQFKALL Детска уринарна жаба Дизајн на цртани филмови момче тоалетен уринарниот wallид обесен урина 1 парчиња на жица витраж

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Погодно - : Овој урина од жаби е совршен додаток за вашето мало момче. Покажете му на вашето момче како да се справи со неговите проблеми. Едноставна инсталација : Постојат чаши за вшмукување на задниот дел од вреќата што виси, кои можат лесно да се adsorbed на мазни wallsидови, мала тежина и не е лесно да се испаднат. Изолиран џеб од 2-во-1 е лесен за чистење-удобниот отстранлив сад може да се отстрани од рамката и да се исчисти на земја. Материјали : ПП материјал. Дизајн : Облик на цртани филмови, шарен и пријателски дизајн привлекува деца. Децата ќе го сакаат тоа! Големина : 7,8*5,9*11,8 инчи, совршената големина го обезбедува потребниот простор, погоден за деца на возраст од 8 моти-6 години. Погодно - : Овој урина од жаби е совршен додаток за вашето мало момче. Покажете му на вашето момче како да се справи со неговите проблеми. Едноставна инсталација : Постојат чаши за вшмукување на задниот дел од вреќата што виси, кои можат лесно да се adsorbed на мазни wallsидови, мала тежина и не е лесно да се испаднат. Изолиран џеб од 2-во-1 е лесен за чистење-удобниот отстранлив сад може да се отстрани од рамката и да се исчисти на земја. Материјали : ПП материјал. Дизајн : Облик на цртани филмови, шарен и пријателски дизајн привлекува деца. Децата ќе го сакаат тоа! Големина : 7,8*5,9*11,8 инчи, совршената големина го обезбедува потребниот простор, погоден за деца на возраст од 8 моти-6 години. Детска уринарна жаба со цртани филмови момче тоалет уринарниот wallид обесени уринарни 1 парчиња на жица обоена стакло со високо квалитетни материјали за ABS, и без мирис PP материјал, лесен за чистење на отпорност на отпорност на загревање и ниска температура, погодна, погодна за независност на домаќинството на бебето, подигнете ја здравствената свест на вашето бебе.

Избор на клиент

ADFHZB Premium Travel Toution Protable 5.3 Индикатор за отпад на ниво на галон Новак
ADFHZB Premium Travel Toution Protable 5.3 Индикатор за отпад на ниво на галон

Еколошки материјал : Нашиот преносен тоалет е изработен од HDPE со висока густина и PP еколошки материјал в

DEN 4801.60
TheTford - TH33308 33308 Aqua Magic IV сечило за тоалети Новак
TheTford - TH33308 33308 Aqua Magic IV сечило за тоалети

Сечило за тоалети Одговара на моделите Aqua Magic IV Тетфорд Дел број 33308 Thetford 33308 Aqua Magic IV висока и ниска рака �

DEN 1.33
ТЕТФОРД Порта Поти 365 Преносен тоалет 92820, бело Новак
ТЕТФОРД Порта Поти 365 Преносен тоалет 92820, бело

[Разноврсност] : наградуван, врвен преносен тоалет, погоден за RVS, чамци, камиони, комбиња, здравствена за�

DEN 2.67