Лабава плус големина максичен фустан за жени ленти блокирање на боја печатено долги ракави, фустан за смена на вратот

Лабава плус големина максичен фустан за жени ленти блокирање на боја печатено долги ракави, фустан за смена на вратот

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Летен фустан за жени. црни фустани за жени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. ✿material : лесна текстура, дишење и мека, лесна и удобна за носење. Овој фустан е изработен од лесна и мека ткаенина од полистер, многу удобно. ✿match : Обичниот фустан изгледа одлично со сандали, чизми и долг ѓердан. Може да се совпадне за панталони и панталони за хеланки кога времето ќе се олади. ✿style : Различни бои за да изберете, тоа ќе ве натера да изгледате симпатично и шармантно и удобно за носење. ✿occasion : Фустанот е совршен за секојдневно секојдневно носење, забава, клуб, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа, итн. Секси ракав без ракави v вратот макси фустан обичен сандерс плажа забава поделена долга фустани обични шпагети каиш цветна форма и пламен мини летен фустан Спагети каиш сатен фустан секси бек -бек -бек -бек -бек -бек -бекап затегнување руширан разделен пом Летни фустани за улична облека. Летен фустан за жени. црни фустани за жени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. ✿material : лесна текстура, дишење и мека, лесна и удобна за носење. Овој фустан е изработен од лесна и мека ткаенина од полистер, многу удобно. ✿match : Обичниот фустан изгледа одлично со сандали, чизми и долг ѓердан. Може да се совпадне за панталони и панталони за хеланки кога времето ќе се олади. ✿style : Различни бои за да изберете, тоа ќе ве натера да изгледате симпатично и шармантно и удобно за носење. ✿occasion : Фустанот е совршен за секојдневно секојдневно носење, забава, клуб, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа, итн. Секси ракав без ракави v вратот макси фустан обичен сандерс плажа забава поделена долга фустани обични шпагети каиш цветна форма и пламен мини летен фустан Спагети каиш сатен фустан секси бек -бек -бек -бек -бек -бек -бекап затегнување руширан разделен пом Летни фустани за улична облека. Големина на големината на големината : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 108cm/42.52 '' ракав : 50см/19,69 '' Хип : 118cm/46,46 '' Должина : 120см/47,24 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 113см/44,49 '' 'Ракав : 51см/20.08' 'Хип : 123см/48.43' 'Должина : 122cm/48.03' 'Големина : l САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 118cm/46.46' 'Ракав : 52см/20.47' 'Хип : 128cm/50.39' 'Должина : 123cm/48.43' 'Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 123см/48.43' '' Ракав : 53см/20,87 '' Копче : Копа на копачки : Копа на копачки : Копачка : Копачка : Копачка : Копачка : Копачка : Копачка : Копачка : Копачка : ХИП : 133cm/52.36 '' Должина : 125cm/49.21 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 128cm/50.39 '' ракав : 54cm/21.26 '' Hip : 138cm/54.33 '' Должина : 126cm/49.61 '' Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 133cm/52.36 '' ракав : 55cm/21.65 '' Хип : 143cm/56.30 '' Должина : 128cm/50.39 '' Големина : xxxxl САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 138cm/54.33 '' Sleeve : 56cm/22.05 '' Hip : 148cm/58.27 '' Должина : 130cm/51.18 '' Големина : xxxxxl САД : 18 Велика Британија : 22 Велика Британија : 22 Велика Британија : 22 Велика Британија : 22 Велика Британија : 22 Велика Британија : 22 Велика Британија : 22 Велика Британија : 22 ЕУ : 48 Биста : 143см/56.30 ' 'Ракав : 57см/22.44' 'колк : 153см/60,24' 'Должина : 132см/51,97' '.

Избор на клиент

Врвови за цветни кошули за жени со копче со долга ракав Туника блуза со џебови маичка со јака од јака од џебови Новак
Обични фустани миди удобни фустани за жени плус големина V фустани со кратки ракави колено печатени е фустани Новак