XZGDEN Супериорен Мебел Рицинус Гума Тешки Тркала Количка Софа Сопирачка 360 ротирачки 50 кг 40 мм 1.5 инчен Завртка Плоча Вртливата Рицинус Мобилни Компоненти

XZGDEN Супериорен Мебел Рицинус Гума Тешки Тркала Количка Софа Сопирачка 360 ротирачки 50 кг 40 мм 1.5 инчен Завртка Плоча Вртливата

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. Стилови : Едноставен/Европски/Класичен. Карактеристика : Универзално погоден за софа, стол, масичка за кафе, количка за ресторани, машини и опрема итн. Лесна инсталација, заштита на подот ,onomономски дизајн, непречено функционирање, лесно лизгање и вртење, специјална завртка за заклучување. ТЕШКИ ТРКАЛЦА Мазни и тивки и робусни. Производ : тркалце За Мебел (тип на завртка/плоча)Големо оптоварување : по 50 кг материјал : Челик и гумена боја : дијаметар На Тркалото : Прибл. Должина на Стеблото од 40 мм (1,57 инчи) : Прибл. Дијаметар на Стеблото од 25 мм (1 инч) : Прибл. Дијаметар на Плоча од 8 мм (0,3 инчи) : Прибл. Вклучен Опсег на испорака од 60 45 мм (2,4 1,78 инчи) : 1 х завртка/тркало со плочи (со/без сопирачка) Забелешка : ве МОЛИМЕ проверете ги големините на деталите како што се прикажани фотографиите подолу и проверете дали разбирате како да ја измерите големината на вашите потреби!?Ако не сте сигурни која големина ви е потребна, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.Ве молиме дозволете мали разлики поради рачни мерења.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : сите комплети тркала се продаваат со 100% гаранција за враќање на парите, за секој случај да не сте задоволни со купувањето. Едноставно стапете во контакт со нас,и ние ќе ви вратиме. Тоа е толку едноставно!И ние би можеле да им обезбедиме на секој скапоцен клиент професионална настава преку интернет 24 часа.

Избор на клиент

Мума Нерѓосувачки Челик Кабина Кука Око Бравата Вратата Вртливата Барака Фати Тивок Држач Прозорец Заграда Новак
XZGDEN Супериорен 1pc Преден Валјак Волан За Замена На Правосмукалка Резервни Делови Додатоци Мобилни Компоненти Новак