Нерѓосувачки Челик Пневматски Тринасочен Топчест Вентил Q614F - 16p Триделна Висока Платформа Пневматски Топчест Вентил 1Pcs

Нерѓосувачки Челик Пневматски Тринасочен Топчест Вентил Q614F - 16p Триделна Висока Платформа Пневматски Топчест Вентил 1Pcs

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Игла Вентили. Игла Вентили. Пневматски Тринасочен Топчест Вентил Q614 F-16p Триделен Пневматски Топчест Вентил Со Висока Платформа 1pcsmodel : Q611 F-16pball вентил материјал : 304 нерѓосувачки челик тип на вентил : t Тип L типебол вентил врска : внатрешен режим на погон на конец : пневматска течност : вода, масло, применлива температура : 0-120-220рејтинг На Притисок : 1000 Wogactuator Притисок : 0.15~0.8 Mpa.

Избор на клиент

Диксон БВ2ИГ-20011-Ек 316СС Електричен Активиран Фнпт Топчест Вентил Со Топлина, 220 ВАЦ, НЕМА4, 2 Новак
Диксон БВ2ИГ-20011-Ек 316СС Електричен Активиран Фнпт Топчест Вентил Со Топлина, 220 ВАЦ, НЕМА4, 2

Електрично Активиран 3Парче Нерѓосувачки Топчест Вентил Големина 2" Напон 220ВАК Со Топлина Рејтинг на пр

DEN 11827.84
Ррина 12 парчиња 1/2 Пвц Цевка Топката Вентил Мета Фитинзи Лактот Постави Приклучок исклучување вентил Новак
Ррина 12 парчиња 1/2 Пвц Цевка Топката Вентил Мета Фитинзи Лактот Постави Приклучок исклучување вентил

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен пвц, отпорен на атмосферски влијанија и корозија Погоден за в

DEN 1.33
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 1, ДЦ 24В Новак
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 1, ДЦ 24В

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 194 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 0.67
DN20 Моторизиран Тринасочен Топчест Вентил Q941 / 45F - 16P T/L Тип Внатрешна Нишка Електричен Топчест Вентил DC24V AC220V 1Pcs Новак
ТАИШЕР 2 ПАРЧИЊА 3/8 НПТ Машки х 3/8 Нпт Женски Тешки Топката Вентил Комплет, 304 Нерѓосувачки Челик Со Сини Рачки &засилувач; Новак Попуст
ГРУНИ 1 парчиња Санитарна Целосна Порта Топчест Вентил Стегач Тип Обрач Нерѓосувачки Челик СС сус 304 Новак
ГРУНИ 1 парчиња Санитарна Целосна Порта Топчест Вентил Стегач Тип Обрач Нерѓосувачки Челик СС сус 304

Топчести Вентили Топчести Вентили Топчест Вентилсанитарна Целосна Порта Топчест Вентил Стегач Тип Фер

DEN 4416.00
Електричен Акт Топчест Вентил, Пвц, 1, AC 24V Новак
Електричен Акт Топчест Вентил, Пвц, 1, AC 24V

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 318 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 5081.76
Диксон БВ2ХГ-03811-ЕС 316СС Фнпт Топчест Вентил, Обетка, 24 ВАЦ, НЕМА4, 3/8 Новак
Диксон БВ2ХГ-03811-ЕС 316СС Фнпт Топчест Вентил, Обетка, 24 ВАЦ, НЕМА4, 3/8

Електрично Активиран 2Парче Нерѓосувачки Топчест Вентил Големина 3 / 8" Напон 24ВАК Рејтинг на притисок 1000

DEN 0.67