Производи од рото заплена со хибридни пред -дупчат топка за куглање - хром/розова/виолетова

Производи од рото заплена со хибридни пред -дупчат топка за куглање - хром/розова/виолетова

DEN 2894.56

Новак

Достапно за нарачка

Hyped се карактеризира со симетрично јадро „Hyped“, кое обезбедува поголемо движење од метежот, но не толку колку што е HP3 -линијата. Тоа е совршено „меѓусебно“. Завиткано во хибриден реактивен коверст на VTC и заврши на 1500-рен и полиран, оваа топка ќе обезбеди чист, постојан репер што се чита на средни услови. Заврши : Полирана боја на топка : Хром/розова/виолетова цврста лента Состојба : Средна. Hyped се карактеризира со симетрично јадро „Hyped“, кое обезбедува поголемо движење од метежот, но не толку колку што е HP3 -линијата. Тоа е совршено „меѓусебно“. Завиткано во хибриден реактивен коверст на VTC и заврши на 1500-рен и полиран, оваа топка ќе обезбеди чист, постојан репер што се чита на средни услови. Заврши : Полирана боја на топка : Хром/розова/виолетова цврста лента Состојба : Средна. Оваа топка за куглање се испорачува претходно дупчат. Постојат 5 големини и големини што ги вежбаме се засноваат на тежината на топката. X-Small : 6 LBS- AGES 8 and ond, Small : 8 bs и 9 bs- Ages 8-11 и женски прстен со големина од 8-11, средна : 10 bs, 11 bs и 12 bs, на возраст од 11-15 и возрасни прстен со големина 10 или пониско , Големи : 13 bs и 14 bs, машка големина на прстенот 10-12 или луѓе со поголеми раце, X-large : 15 bs и 16 bs, големина на прстенот за мажи над 13 или луѓе со екстремно големи раце. Ако сакате различна големина дупчат за тежината што сте ја одбрале, мора да не контактирате преку е -пошта веднаш штом вашата нарачка е поставена со бројот на нарачката. Пред-дупчените топки за куглање не можат да се вратат или разменуваат. Време е да се засилиме! Запознајте ја најновата линија со категоријата перформанси HP2 од Рото Грип. Hyped се карактеризира со симетрично јадро „Hyped“, кое обезбедува поголемо движење од метежот, но не толку колку што е HP3 -линијата. Тоа е совршено „меѓусебно“. Завиткано во хибриден реактивен коверст на VTC и заврши на 1500-рен и полиран, оваа топка ќе обезбеди чист, постојан репер што се чита на средни услови. Еве што треба да каже Рото Грип за хибриден хибрид : ние колективно ги собравме нашите мисли и перспективи за она што го почувствувавме линијата HP2 навистина се залага и за што треба да биде. Потоа отидовме на работа развивајќи и конструирање на она што сега е познато како Hyped Core. Мерење како најниско јадро на RG што некогаш сме го понудиле во линијата HP2, Hyped Core обезбедува повеќе целокупно движење од топките што се нудат во линијата HP1, истовремено обезбедувајќи допир помалку движење од нашите понуди за HP3 линија. Така, правејќи го ова една од најдобрите опции што некогаш сме ја конструирале за HP2 линијата на топки во историјата. Значи, ако не бевте веќе возбудени, сега е време да се засилите! Заврши : Полирана боја на топката : Хром/розова/виолетова цврста лента Состојба : Среден Coverstock : Хибридна реактивна гаранција за топка : 1 година Фабрика Заврши : 1500 Грит Полирана точка на пробивање : Бенчмарк Коверсток Име : ВТЦ јадро Име : хипед диференцијал : 0.036 ДУРТЕРМЕР : 73- 75 Потенцијал на Flare Rex : Средно јадро Тип : Симетрични перформанси : Напредно објавување на перформанси Датум на објавување : 9/17/2025.

Избор на клиент

Брунсвик претходно дупчат пламен череп Viz-a-топка 6 bs Новак
Брунсвик претходно дупчат пламен череп Viz-a-топка 6 bs

Оваа топка за куглање се испорачува претходно дупчат, има 5 големини и големини што ги вежбаме се заснов�

DEN 1174.40
Електрификација на невреме g/o 14lb Новак
Електрификација на невреме g/o 14lb

Јадро : коло Coverstock : Reacter Pearl Reactave Фабрички финиш : реакта сјај Мирис : Пита за крем Прикажување и на моќнос�

DEN 446.40
Бура фаза II топка за куглање Новак
Бура фаза II топка за куглање

Должина на пакетот : 21,59 см Ширина на пакетот : 22,86 см Висина на пакетот : 22,86 см Тип на производ : Спортски п

DEN 0.67
Бура измешајте топка за куглање на уретан Новак
Бура измешајте топка за куглање на уретан

Се одликува со трајниот залихи на уретан U1 S Има традиционално јадро од 3 парчиња што ја подобрува предви

DEN 3.00
Словачка мејото знаме за куглање топка Новак
Словачка мејото знаме за куглање топка

Името Мејото е изведено од фразата мене и тебе заедно Тоа е начин да го објавиме вашето потекло или прип�

DEN 1.67
Мотивирана октан гори топката за куглање Новак
Мотивирана октан гори топката за куглање

Trident Odyssey ја карактеризира најновата измешаност на системот за присилна коверцест, со воведување на при�

DEN 1.67
Брунсвик претходно дупчат пламен череп Viz-a-топка 15 bs Новак
Брунсвик претходно дупчат пламен череп Viz-a-топка 15 bs

Оваа топка за куглање се испорачува претходно дупчат, има 5 големини и големини што ги вежбаме се заснов�

DEN 1401.60
Ebonite Breaker на игри Asym 16lb Новак
Ebonite Breaker на игри Asym 16lb

Core : V2 асиметричен Coverstock : GB 12,0 бисер Состојба на лентата : средно масло Прекинувачот на играта продолжув�

DEN 1834.24
Hammer Black Widow Legend Bowling Toll Новак
Hammer Black Widow Legend Bowling Toll

Хамер повикува на тоа што е, легенда Легендата на Црната вдовица ја зема докажаната историја на црната в

DEN 2463.20
Топката за куглање на знамето на Панама Мејото Новак
Топката за куглање на знамето на Панама Мејото

Името Мејото е изведено од фразата мене и тебе заедно Тоа е начин да го објавиме вашето потекло или прип�

DEN 1.33