Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, Лаптоп Букви Шема

Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, Лаптоп Букви Шема

DEN 671.68

Новак

Достапно за нарачка

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см/12.5 во, Плочи 21 см/8.26 во и 24 см/9.44 во и 27 см/10.62 во. ● Материјал За Држач За торта : Плочата Е Изработена од Пластика, Централната Колона Е Изработена од Железо. € Овошје Десерт Дисплеј Плоча : Погоден За Прикажување На Кекс, Овошје, Крофни, Бонбони, Чоколадо и Други Десерти За Да Се Направи Споделување Повеќе Церемонијални! Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините. € Чувство На Искуство : Материјалот е Сигурен и Издржлив. Доволно За Задоволување На Дневните Потреби. Одлично Е Да Ги Прикажувате На Свадби, Фестивали, Годишнини, Забави, Чајни Забави или Семејни Собири!. Откако Ќе Го Добиете Производот, Доколку Имате Какви било Прашања, Можете Директно Да Ме Контактирате, а јас Ќе Ви Одговорам во рок од 24 Часа и Ќе Ви Го Решам Проблемот. ● Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ја сакате. Само треба да ни дадете слики. ● Прилагодените производи се добар избор дали се користат или се даваат на роднини и пријатели. Бидејќи ова може да ја одрази вашата уникатност и внимателност. Вашите роднини и пријатели ќе ја почувствуваат вашата љубов и пријателство. ● Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Мала Грешка во Големината. ● Боите Може Да Постојат Мала Разлика поради Различни Екрани.

Избор на клиент

3дроза 36-ти Роденден Со Чоколадна Торта и Сина Боја. - Биро Рампа Место Душеци Новак
3дроза 36-ти Роденден Со Чоколадна Торта и Сина Боја. - Биро Рампа Место Душеци

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела

DEN 1536.00
Торта Штанд Постави Бела Кекс Штанд За Дипломирање Партија Свадба Роденден Бебе Туш Метал 6 парчиња Новак
Торта Штанд Постави Бела Кекс Штанд За Дипломирање Партија Свадба Роденден Бебе Туш Метал 6 парчиња

●ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈНцелиот сет на штанд за торта го прифаќа Европскиот Гроздобер аристократски дизај�

DEN 3.00
Tfcocft Торта Штанд, Cupcake Штанд, Десерт Штандови Маса Дисплеј Во Собата, апстрактни цвет лисја лавра шема Новак
Tfcocft Торта Штанд, Cupcake Штанд, Десерт Штандови Маса Дисплеј Во Собата, апстрактни цвет лисја лавра шема

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

DEN 1.33
Кристал 3 Ниво Торта Штанд-26 3 Коцки-Сребрена Боја-Криви Дизајн За Свадба &засилувач; Чај Партија Украси Новак
Кристал 3 Ниво Торта Штанд-26 3 Коцки-Сребрена Боја-Криви Дизајн За Свадба &засилувач; Чај Партија Украси

[СЕТ ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ НА ДЕСЕРТНАТА МАСА] овој комплет за торти со антички изглед ќе ги прикаже вашите кре�

DEN 1407.68
Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, Валентин Љубов Црна Шема Новак
Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, Валентин Љубов Црна Шема

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

DEN 671.68
Јадење од целер, 14,4 х 6,8 х 2,0 инчи, 25,6 мл, Делика / Ресторан | Хотел, Ресторан, Кафуле, Комерцијална Употреба Новак
3дроза Роденденска Чоколадна Торта 30-То Биро Рампа Место Душеци Новак
3дроза Роденденска Чоколадна Торта 30-То Биро Рампа Место Душеци

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела

DEN 1556.80
KLKCMS Ротирачки Дрво Сервер Торта Стои Со, 2 Големини за избор, И Новак
KLKCMS Ротирачки Дрво Сервер Торта Стои Со, 2 Големини за избор, И

* Погоден за декор за домашна забава, ресторан, хотел, бар, клуб, итн Одличен избор за прикажување колачи,

DEN 281.60