Безбедност на кутии T Tovia нож со двострана вдлабнато скриено сечило, пакет отвор за пластична сека за кутија, картон, обвивка за намалување, пластични ленти, лента, 50

Безбедност на кутии T Tovia нож со двострана вдлабнато скриено сечило, пакет отвор за пластична сека за кутија, картон, обвивка

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Вдлабнатиот дел од секачот на кутијата, прикриеното сечило помага во намалување на ризикот од намалувања, лацерации, пункции и други повреди. Дизајнирано да ги задржи прстите 100% безбедни од остри. Исто така прецизен и идеален агол на сечење за да ја заштитите содржината на вашиот пакет од оштетување. Сечилата од не'рѓосувачки челик се силни, остри и лесни за чистење. И двостраното вдлабнато сечило го зголемува корисен живот на секачот за влечење. Едната страна од матичните страни може да се замени со друга страна од употребата. Интегриран сплитер на лента, продира и сече лента во едно движење. Оптимизирана длабочина на сечење што се сече низ единечен/двоен wallид. Пластичниот врв на главата е дизајниран да ја пробие лентата. Само 16,6 g нож за отворање на безбедноста на тежината е лесен и компактен, едноставен и лесен за ракување. Дупка за закачување на опашката за лесно складирање. Удобната зафат на рачката, дизајнот на жлебот го зголемува триењето. Нож за комунални услуги за безбедност може да се користи за канцеларија, домаќинство, работилница и магацин. Совршена алатка за сечење за пакет, картонска кутија, картон, плик, буква, филм, каиш и завиткување. Вдлабнатиот дел од секачот на кутијата, прикриеното сечило помага во намалување на ризикот од намалувања, лацерации, пункции и други повреди. Дизајнирано да ги задржи прстите 100% безбедни од остри. Исто така прецизен и идеален агол на сечење за да ја заштитите содржината на вашиот пакет од оштетување. Сечилата од не'рѓосувачки челик се силни, остри и лесни за чистење. И двостраното вдлабнато сечило го зголемува корисен живот на секачот за влечење. Едната страна од матичните страни може да се замени со друга страна од употребата. Интегриран сплитер на лента, продира и сече лента во едно движење. Оптимизирана длабочина на сечење што се сече низ единечен/двоен wallид. Пластичниот врв на главата е дизајниран да ја пробие лентата. Само 16,6 g нож за отворање на безбедноста на тежината е лесен и компактен, едноставен и лесен за ракување. Дупка за закачување на опашката за лесно складирање. Удобната зафат на рачката, дизајнот на жлебот го зголемува триењето. Нож за комунални услуги за безбедност може да се користи за канцеларија, домаќинство, работилница и магацин. Совршена алатка за сечење за пакет, картонска кутија, картон, плик, буква, филм, каиш и завиткување.

Избор на клиент

Ywengouy 500pcs/ролна шарена етикета ознака ознака ознака за налепница за пиштол за етикети MX-5500 Новак
Ywengouy 500pcs/ролна шарена етикета ознака ознака ознака за налепница за пиштол за етикети MX-5500

▲ фино квалитетен, економичен и практичен ▲ Самолепен дизајн за удобна употреба за етикетата MX5500...

DEN 2.33
Сечилото за замена на машината за сечење Carl TRC-620 за екстреми Новак
Сечилото за замена на машината за сечење Carl TRC-620 за екстреми

Заменски сечило за лизгачкиот секач „Екстрактор“ Лесно вметнете набори за картички и брошури...

DEN 3.33
Заирас Кристалиј Ф-130 Близнак Блејд 6,3 инчи Новак
Заирас Кристалиј Ф-130 Близнак Блејд 6,3 инчи

Година на објавување година / модел Година : 2019 За сезоната : есен / зима Година на објавување година / мод�

DEN 1262.08
Сечило за замена за прецизен ротационен тример 1 парчиња Новак
Сечило за замена за прецизен ротационен тример 1 парчиња

Сечилото е изработено од најубав челик, самоокорнички сечила на сечилото во која било насока...

DEN 239.84
Алатки 60 степени Redsail Vinyl Plotter Cutter Blades, N одделение 5 парчиња/ пакет Новак
Алатки 60 степени Redsail Vinyl Plotter Cutter Blades, N одделение 5 парчиња/ пакет

Сечилата од 60 степени се најдобри при сечење големи букви и формира одлично со рефлексивни винил и магн�

DEN 119.84
Сечилото на премиерот 7-04706 Новак
Сечилото на премиерот 7-04706

Замена за моделот NOMA 56370, 54882, 49312, 8581 3 за 42 ”намалување : 1 / 8” пад 3 за 42 ”намалување : 1 / 8” пад Должина 14 1 /

DEN 130.08
45 степени мали роландски компатибилни винилни секачи, аа одделение 5 парчиња/ пакет Новак
45 степени мали роландски компатибилни винилни секачи, аа одделение 5 парчиња/ пакет

Сечилата од 45 степени се добри лопати за општа намена кои прават многу добра работа, сечат и големи и мал

DEN 159.20