Теревер Преклопен подлога За Кампување Подлога За Пикник Отворено Ќебе Оксфорд Ткаенина Ќебе Изолирано Водоотпорно За Плажи Излети Кампување Отворено Ќебе За Пла

Теревер Преклопен подлога За Кампување Подлога За Пикник Отворено Ќебе Оксфорд Ткаенина Ќебе Изолирано Водоотпорно За Плажи

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Оксфордска Ткаенина, церада. Мултифункционална церада : На Отворено : може да се користи како седиште за одмор, подлога за кампување, чаршаф за шатори, ќебе за плажа, чадор за сонце итн. Затворен : погоден за детски чаршафи за играње, душеци за одмор итн., висока издржливост. По продажбата : сите производи се проверуваат пред пратката, доколку имате некаков проблем, слободно контактирајте не. Материјал : оксфордска ткаенина,издржлива конструкција,водоотпорна, ве спречува да се навлажни од влажни тревници или површини. Големина : 75х150см, 100х150см, 150х150см, 200х150см, лесно преклопување и носење,лесен. Лесен за чистење водоотпорен, лесно протресете и избришете ја нечистотијата,калта, влажната трева и песокот на плажа. [Четири сезони и висококвалитетни материјали] ново-тонските слободни седишта и стилските четкани ткаенини се меки и топли во зима; дише и удобно во лето, секојдневно во сите сезони, губење на косата, без пилинг, без иритација на кожата и еколошки и така натаму. Однесувајте се кон себе и вашето семејство на убав ден надвор во паркот,уживајте во сценографијата и вашата храна додека кампувате на ова ќебе за пикник на плажа,излети,плажи,Ринг и излети. Забелешка : 1.Бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор. 2.Ве молиме дозволете мерење на отстапување поради рачно мерење. 3.Ви благодариме за разбирањето и уживајте во моментот на купување! Пакет листа : пикник мат*1.

Избор на клиент

ПРИСП 4 ' х8 'Преклопен Гимнастички Душек - Голема Теретана За Теретана За Дома, 2 Дебели Новак
ПРИСП 4 ' х8 'Преклопен Гимнастички Душек - Голема Теретана За Теретана За Дома, 2 Дебели

Совршена подна теретана за гимнастика, аеробик, фитнес тренинг, боречки вештини, јога, пилатес, ХИИТ...

DEN 633.60
ГСЦ Гимнастика Паѓање Пена Мат Новак
ГСЦ Гимнастика Паѓање Пена Мат

Употреба : Основно, Средно Училиште, Основно Превртување и гимнастика 18 мл Винил капакот користи двојно

DEN 3.00
Tumbl Trak Hopscotch Мат Новак
Tumbl Trak Hopscotch Мат

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИЦИПодлогата За Скокање Tumbl Trak ја комбинира забавата на hopscotch со корисноста на долгата

DEN 1.33