Феифан Туш Пароброд Ароматерапија Мајки Ден Подароци За Мајка 18-Пакет Туш Бомби Роденденски Подароци За Жени или Мажи, Органски Со Еукалиптус Камилица Лаванда Нан?

Феифан Туш Пароброд Ароматерапија Мајки Ден Подароци За Мајка 18-Пакет Туш Бомби Роденденски Подароци За Жени или Мажи, Органски

-170 %

DEN 351.84

Новак

Достапно за нарачка

[Нова дефиниција за ароматерапија, надградено искуство] за најдобро искуство со туширање, истражувавме многу туш бомби на пазарот и го надградивме и подобривме нивниот мирис, форма и големина, паробродите за туширање ФЕИФАН се природно миризливи, ви овозможува да земете бавен длабок здив и да уживате во секој момент на релаксација, пробајте го овој домашен спа сет сега. [Природни и органски есенцијални масла, рачно изработени] Секое парче е направено рачно, содржи природни и органски есенцијални масла пароброд за туширање, свежа и миризлива арома природни не-лути, без чувствителни состојки, така што можете да уживате во ароматерапијата спа искуство во туш за да ви помогне да спиете, да се опуштите и да го елиминирате заморот на денот. [Еколошки и без остатоци, лесен за употреба] извадете парче пароброд За туширање во алуминиумска фолија и ставете го во аголот на тушот каде што протокот на вода е лесен, за најдобри резултати, не потопувајте ги бомбите за туширање. Опојната арома ве води во состојба на релаксација и ужива во вашите мали, но значајни моменти на грижа за себе, ЗА разлика ОД другите таблети за туширање, паробродите за туширање ФЕИФАН целосно се раствораат без остатоци и не се лизгаат, така што нема да го затнат системот за одводнување на вашиот дом. [Прекрасен подарок, комплет за грижа за себе] ви Обезбедува комплет од 18 индивидуално завиткани пароброд за туширање кои ќе останат свежи подолг временски период, комплетот од 18 парчиња вклучува : 3x лаванда, 3x еукалиптус, 3x нане, 3x лубеница, 3x камилица, 3x роза, тоа е на списокот со желби на многу луѓе, подарок за вашата мајка, сопруга, девојка, жената што ја сакате, таа/ тој, подарок за деца, за денот на вљубените, денот на мајката, божиќ, роденденски подароци итн. [Квалитетна услуга, ред со мир на умот] ви обезбедуваме квалитетна услуга по продажбата, доколку имате какви било прашања во процесот на користење на нашите производи, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа!.

Избор на клиент