6/8/10мм Дво-во-еден директен локатор за пробивање на дупка Пронајдете центар за пикап со пикап за пикап DIY алатки за обработка на дрво

6/8/10мм Дво-во-еден директен локатор за пробивање на дупка Пронајдете центар за пикап со пикап за пикап DIY алатки за обработка

DEN 399.68

Новак

Достапно за нарачка

1. Локаторот за дупчење со директно дупчење со директно дупчење е изработен од инженерска пластика на АБС, која е отпорна на абење и издржлива. Достапно е во портокалови и сини бои и има исклучителен изглед. 2. Широко се користи за прецизно позиционирање при удирање дупки од страната на дрвото. Вертикалноста е добра, а врвот се совпаѓа за да се направи дрвото подобро да се раздели. 3. Позицијата на стапалата може да се прилагоди според дебелината на таблата, а точноста на удирање е поголема. 4. Постојат функции за обележување на скала од двете страни на дупката за дупки, кои реализираат обележување и удирање со два-во-едно и ја подобрува ефикасноста на работата. Водич за вежбање грмушка : 6/8/10мм. 1. Локаторот за дупчење со директно дупчење со директно дупчење е изработен од инженерска пластика на АБС, која е отпорна на абење и издржлива. Достапно е во портокалови и сини бои и има исклучителен изглед. 2. Широко се користи за прецизно позиционирање при удирање дупки од страната на дрвото. Вертикалноста е добра, а врвот се совпаѓа за да се направи дрвото подобро да се раздели. 3. Позицијата на стапалата може да се прилагоди според дебелината на таблата, а точноста на удирање е поголема. 4. Постојат функции за обележување на скала од двете страни на дупката за дупки, кои реализираат обележување и удирање со два-во-едно и ја подобрува ефикасноста на работата. Водич за вежбање грмушка : 6/8/10мм. Опис : 6/8/10мм Дво-во-еден локатор за пробивање на права дупка Пронајдете центар за скриптерот тркалезна панк-алатки DIY алатки за обработка на дрво : 1. Локаторот за дупчење со директно дупчење со директно дупчење е изработен од пластика за инженерство на AB отпорен и издржлив. Достапно е во портокалови и сини бои и има исклучителен изглед. 2. Широко се користи за прецизно позиционирање при удирање дупки од страната на дрвото. Вертикалноста е добра, а врвот се совпаѓа за да се направи дрвото подобро да се раздели. 3. Позицијата на стапалата може да се прилагоди според дебелината на таблата, а точноста на удирање е поголема. 4. Постојат функции за обележување на скала од двете страни на дупката за дупки, кои реализираат обележување и удирање со два-во-едно и ја подобрува ефикасноста на работата. Спецификација : Материјал : АБС Опсег на примена : Позиционирање на упатство за вежбање со дрво за дупчење грмушка : 6/8/10mm вежба : 6/8/10мм пакет Вклучен : 1 PCXPocket Hole Jig.

Избор на клиент

Плоча за удари на јастреб Gwearner 0,1 mm-36mm 36-дупки-TJ9190 Новак
Плоча за удари на јастреб Gwearner 0,1 mm-36mm 36-дупки-TJ9190

Оваа плоча за влечење на овој накит мери 21 / 4 x 3 / 4 x 1 / 2 инче Цврста изработена метална конструкција : тежи

DEN 215.84
Аексит 6мм растојание го удира челик 2 штрака за шилести кожени дупки за дупки за дупки за дупки Новак
Аексит 6мм растојание го удира челик 2 штрака за шилести кожени дупки за дупки за дупки за дупки

Просторка на ширина од 2мм, растојание од 6 мм помеѓу дупката Добри алатки за правење кожа и украсување...

DEN 151.68
МекГил 2 Постигнете ја ударната дупка, 5/16 инчи, хром/виолетова Новак
МекГил 2 Постигнете ја ударната дупка, 5/16 инчи, хром/виолетова

Рачен удар создава тркалезна форма од 5 / 16 инчи 2 инчи Reach овозможува пофлексибилно позиционирање Меките

DEN 0.33
WK-8AL 360 ° ротација Хидраулична дупка за дупки за дупки за дупки за дупчење? 22.5-61.5 mm 70KNK Новак
WK-8AL 360 ° ротација Хидраулична дупка за дупки за дупки за дупки за дупчење? 22.5-61.5 mm 70KNK

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по приме

DEN 0.67
Панч за кариди за дупки, удар на дупка, издржлив инцизивен удар, за умирач за кожа за кожа Новак
Панч за кариди за дупки, удар на дупка, издржлив инцизивен удар, за умирач за кожа за кожа

Карактеристики : Овој проект е кружно сечење Ова ќе ви помогне да играте тркалезни материјали кога рабо�

DEN 1.33
Делови од алатка за кожен појас дупка за ракави ракави со шест алатка за тркалезна дупка Новак
Делови од алатка за кожен појас дупка за ракави ракави со шест алатка за тркалезна дупка

Тип : Делови за рачни алатки Број на модел : Не се применува Тип : Панч за дупки EAN : Не се применува [Име на �

DEN 1.00