FSBNJKS 24-40 инчи сребрен сув wallид на алатката за алуминиум за алуминиум, кој е прилагодлива за сликање на сликање на сликар

FSBNJKS 24-40 инчи сребрен сув wallид на алатката за алуминиум за алуминиум, кој е прилагодлива за сликање на сликање на сликар

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Опис : Боја : сребро; Висина : Прилагодлив од 24 инчи до 40 инчи. Материјал : Алуминиум. Непочит, мала тежина, лесна за носење, обезбедување на вашата безбедност. Погодно за : и домашна и надворешна употреба, како што е висока инсталација и одржување. Висок квалитет : Обезбедете безбедност со силни ленти и тврд алуминиум.ЕРГОМОНСКИ ДИЗАЈН го прави своето движење практично природно. Пакет, вклучувајќи : 2x ал-Алој Стилт; 1x упатство за инструкции.

Избор на клиент

Ворнер Супер меко колено влошки, 1-пар, 10031 Новак Попуст
Ворнер Супер меко колено влошки, 1-пар, 10031

Супер меки влошки на коленото, 6 / контра приказ Ние го нарекуваме Ворнер начин Ние сме попаметни, посилн�

DEN 640.16
Marddpair Drywall Stilts 24-40 инчи, прилагодлива алатка за Auminum, поттик за сликање или чистење - сребро Новак
Marddpair Drywall Stilts 24-40 инчи, прилагодлива алатка за Auminum, поттик за сликање или чистење - сребро

Алуминиумските легури се широко користени во сцени што треба да се зголемат во висина, како што е инстал

DEN 1.00