EK Tools PSN L RD LIPS 54-30258

EK Tools PSN L RD LIPS 54-30258

DEN 95.20

Новак

Достапно за нарачка

Должината на пакетот на производот е 5,4 сантиметри. Ширината на пакетот на производот е 5,3 сантиметри. Висината на пакетот на производот е 3,6 сантиметри. Земја на потекло : Соединетите држави. Панч. Панч. Стевстив и Алма Мичел ги основаа американските занаети во 1994 година со нивниот син. Тие брзо изградија компанија за општа занаетчиска пазар. Американските занаети оттогаш станаа познати по својот свеж и чист дизајн на производи и пријателска и внимателна услуга на клиентите. Производите се карактеризираат со светли и живописни бои и модерно чувство и ги инспирираат да ги снимаат своите спомени на забавен, софистициран и стилски начин.

Избор на клиент

Карл ЦН-45 занаетчиски удар со мал круг Новак
Карл ЦН-45 занаетчиски удар со мал круг

Дизајн на мал круг Може да се користи со помош на мега удар на Карл Ограничена гаранција за живот Мега за

DEN 2.33
Sewacc 10 парчиња дупка за рачни алатки за лабава дупка за лисја Пандер DIY Puncher Office Office Portable Iron Sficle Board Новак
Sewacc 10 парчиња дупка за рачни алатки за лабава дупка за лисја Пандер DIY Puncher Office Office Portable Iron Sficle Board

Внатре во страната ПанчПанчарот е ергономски дизајниран, удар е удобен и удобен за работа, удирање е заш

DEN 596.80
Ударот за хартија од 150 листови, Панч за хартија, Училиште за канцеларија Дома продавница Новак
Ударот за хартија од 150 листови, Панч за хартија, Училиште за канцеларија Дома продавница

Направено од висококвалитетен челик, висока јачина на удар, до 150 страници Основната пластика ABS е опрем�

DEN 577.60
Nuobesty Paper Trimmer Trimmer Trimmer Paper Trimmer 9 парчиња агол хартија Аголен агол заокружена хартија за хартија за пакети Новак
Nuobesty Paper Trimmer Trimmer Trimmer Paper Trimmer 9 парчиња агол хартија Аголен агол заокружена хартија за хартија за пакети

Корнер за секач на агол : За склопување на филмот за мобилни телефони, фотографии и визит картички Аголе�

DEN 462.72
Nuobesty Corner Rounder Panch Corner Rounder за агол секач за документи DIY проекти агол за сечење хартија занаетчиски занаетчиски Новак
XCUT агол Панч - 2 во 1, една големина, црно бело Новак
XCUT агол Панч - 2 во 1, една големина, црно бело

2 во 1 агол ги намалува и заоблените и превртените агли со леснотија Идеално за правење картички, белешка

DEN 403.36
Алатка за прецизност Moeller MEC016-100 P = 10,5 - многу од 4; Панч за заклучување на топката MEC016-100 P = 10,5 - многу од Новак
Алатка за прецизност Moeller MEC016-100 P = 10,5 - многу од 4; Панч за заклучување на топката MEC016-100 P = 10,5 - многу од

Тежина : 1,67lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 1,67lb Димензии на производот :

DEN 2.00
Алатка Moeller Precision MEO020-090 P = 16.0000 W = 4.0000 BS@0-Pack од 6- MEO020-090 P = 16.0000 W = 4.0000 BS@0-P Новак
Алатка Moeller Precision MEO020-090 P = 16.0000 W = 4.0000 BS@0-Pack од 6- MEO020-090 P = 16.0000 W = 4.0000 BS@0-P

Тежина : 2.67lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 2.67lb Димензии на производот :

DEN 3675.52
5 см дупка Панч Кортадор де Папел Круг во форма на занаетчиски удари DIY StrapBooking удари Furador Perfurador Parter Cutter Новак
5 см дупка Панч Кортадор де Папел Круг во форма на занаетчиски удари DIY StrapBooking удари Furador Perfurador Parter Cutter

⏺ Материјал и големина : Занаетчиската дупка е изработена од ABS пластика, ергономско копче и рачката на �

DEN 3.33
Помачете се на ушите за замена на Audio MDR за Sony MDR-7506, MDR-7806, MDR-V6, MDR-CD900ST Новак
Помачете се на ушите за замена на Audio MDR за Sony MDR-7506, MDR-7806, MDR-V6, MDR-CD900ST

Направете ги вашите слушалки на Sony MDR7506, MDRV6, MDR7806 или MDRCD900 ST како нови! Глава за замена на главата за кожен

DEN 143.20
Во согласност со TW-400-C TrueGrip Pro Earbud Совети за JLAB, Bowers & Wilkins PI7, PI5, Technics EAH-AZ70, Tune 125TWS и повеќе Новак Попуст
Во согласност со TW-400-C TrueGrip Pro Earbud Совети за JLAB, Bowers & Wilkins PI7, PI5, Technics EAH-AZ70, Tune 125TWS и повеќе

Совети за супер мека меморија за пена компатибилни со моментот на Sennheiser True Wireless 3, JLAB, Bowers удобно и безбе�

DEN 317.76
Декопирајте силен занаетчиски удар 1.5inch круг Новак
Декопирајте силен занаетчиски удар 1.5inch круг

Занаетчиски удар за рачно изработени занаети со хартија Дизајн на круг Многу јако Не само хартија, туку

DEN 3.00
Обетка Картичка Удар Занает Рачката Удар Рачно Изработени Хартија Удар Бонбони Боја По Случаен Избор Новак
Обетка Картичка Удар Занает Рачката Удар Рачно Изработени Хартија Удар Бонбони Боја По Случаен Избор

1, одличен основен за при рака за бележници, картички, украси и секој занает од хартија.Идеален за создав�

DEN 507.20