Moeller Precision Tool MUC020-032 -пакет од 2 -, притиснете го копчето Fit, MUC020-032 P = 8.4000 D6 -Пакет од 2 -

Moeller Precision Tool MUC020-032 -пакет од 2 -, притиснете го копчето Fit, MUC020-032 P = 8.4000 D6 -Пакет од 2 -

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Тежина : 0,67lb. Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи. Состојба : Користено - како ново. Тежина : 0,67lb. Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи. Состојба : Користено - како ново. Алатка за прецизност Moeller MUC020-032, притиснете го копчето Fit, Ultra Life/Taper Relief, Round, Body Dia; 20 ,.

Избор на клиент

Heyda мотив удар, голема големина на мотивот: приближно. Тема од 2,5 см: Еже еж од еж Новак
Heyda мотив удар, голема големина на мотивот: приближно. Тема од 2,5 см: Еже еж од еж

Големина на дизајнот : приближно 2,5 см Идеално за картичка до 220 g / m² Со зоната за сечење и корисен колекц�

DEN 699.20
Uchida lv-xgcp65 умен лост екстра-џига занаетчиски удар, лушпин круг Новак
Uchida lv-xgcp65 умен лост екстра-џига занаетчиски удар, лушпин круг

Рачен удар во стилот на лост создава совршени кругови со хартија Пластично куќиште; Остри метално сечил

DEN 1334.40
Blucoil EPMC-B350XT замена на ушите подлога и комплет за микрофони за шофершајбни за слушалки за планови B350-XT Новак Попуст
Blucoil EPMC-B350XT замена на ушите подлога и комплет за микрофони за шофершајбни за слушалки за планови B350-XT

Нуди целодневна удобностУдарите за замена на Blucoil EPMCB350 XT се направени со 2 комплети мека пена и кожен мат

DEN 63.84
Декопирајте силен занаетчиски удар 1.5inch круг Новак
Декопирајте силен занаетчиски удар 1.5inch круг

Занаетчиски удар за рачно изработени занаети со хартија Дизајн на круг Многу јако Не само хартија, туку

DEN 3.00
EK Tools PSN L RD LIPS 54-30258 Новак
EK Tools PSN L RD LIPS 54-30258

Должината на пакетот на производот е 5,4 сантиметри Ширината на пакетот на производот е 5,3 сантиметри...

DEN 95.20
Toyvian Black Paper Puncher 4-дупки за училишна канцеларија за врзување на училиштата за врзување на резервации DIY алатки Новак