Круг Удар Хартија Дупка Удари Сет - Розова Тркалезна Хартија Удари, Рачно Изработени Бележник Перфоратор За Хартија Занает, Картон, Подарок Завиткување, Честитки

Круг Удар Хартија Дупка Удари Сет - Розова Тркалезна Хартија Удари, Рачно Изработени Бележник Перфоратор За Хартија Занает,

DEN 431.84

Новак

Достапно за нарачка

5 РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА КРУГ УДАР СЕТ-Кога ќе се прави на уметнички дела, и покажа дека големината за круг удар не е погодна за вашиот уметнички дела. Тоа е незгодно да нарачате нова големина на тркалезна дупка удар. Не двоумете се да нарачате овој круг удар во собата, која има 5 големина круг удар за да се задоволат вашите потреби. ВКЛУЧЕНИ 10 ПАКЕТИ дупката за бележник доаѓа СО 5 ПАРЧИЊА сина и 5 ПАРЧИЊА жолта хартија, можете да ги креирате вашите уметнички дела кога ќе ги добиете веднаш. 5 ГОЛЕМИНА КРУГ ЗАНАЕТЧИСКИ УДАРИ-Добијте кружен удар со Лоркорнм за украсување на вашите бележници, дневник, албум со фотографии, плик, погоден за правење честитки, завиткување подароци и многу други хартиени рачно изработени производи.(5 Големина : 0.3 / 0.6 / 1 / 1.5 / 2 инч). 1 ВТОР УДАР-ergономскиот дизајн го прави ударот во форма на круг брз и без напор. Потребна е само 1 секунда за да се издвои обликот на кругот. ДОЛЕН КАПАК-дното на кружниот удар од занаетчиска хартија може да собере многу форми што ќе ги издупчите, тогаш нема да има падната хартија збркајте го вашето биро.

Избор на клиент

Алатки за Eclipse 902-481 Алатки за Eclipse Quicpunch комплет Новак
Алатки за Eclipse 902-481 Алатки за Eclipse Quicpunch комплет

6 ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК Удајте благ челик до 10 мерачи, алуминиум, фиберглас и пластика...

DEN 1119.84
Срцев удар од 2 инчи занаетчиски рачно изработена хартија за хартија за изработка Новак
Срцев удар од 2 инчи занаетчиски рачно изработена хартија за хартија за изработка

1 、 Одлично основно да се има при рака за белешки, картички, украси и кој било занает за хартија.ideal за соз

DEN 239.20
Алатка Moeller Precision MDO038-030 P = 25.1600 W = 19.1600 D6 - Пакет од 4 - MDO038-030 P = 25.1600 W = 19.1600 D6 - Пакет Новак
Алатка Moeller Precision MDO038-030 P = 25.1600 W = 19.1600 D6 - Пакет од 4 - MDO038-030 P = 25.1600 W = 19.1600 D6 - Пакет

Тежина : 1,67lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 1,67lb Димензии на производот :

DEN 2717.60
XCUT агол Панч - 2 во 1, една големина, црно бело Новак
XCUT агол Панч - 2 во 1, една големина, црно бело

2 во 1 агол ги намалува и заоблените и превртените агли со леснотија Идеално за правење картички, белешка

DEN 403.36
Помачете се на ушите за замена на Audio MDR за Sony MDR-7506, MDR-7806, MDR-V6, MDR-CD900ST Новак
Помачете се на ушите за замена на Audio MDR за Sony MDR-7506, MDR-7806, MDR-V6, MDR-CD900ST

Направете ги вашите слушалки на Sony MDR7506, MDRV6, MDR7806 или MDRCD900 ST како нови! Глава за замена на главата за кожен

DEN 143.20
Декони Аудио Близнаци, Бурс, Bulletz Memorable Memory Pona, изолациски совети за слушалки, црна, 3мм Новак
Декони Аудио Близнаци, Бурс, Bulletz Memorable Memory Pona, изолациски совети за слушалки, црна, 3мм

Уживајте во ушите уште повеќе со удобни, бучава изолирани слушалки од декони аудио Секогаш најдобро одг

DEN 3.00
Службените ушите на ушите на ушите на Soulwit Professional за слушалки за уво на Bose Tiubtcort 3 и OE1, ушни влошки со помека Новак
5 см дупка Панч Кортадор де Папел Круг во форма на занаетчиски удари DIY StrapBooking удари Furador Perfurador Parter Cutter Новак
5 см дупка Панч Кортадор де Папел Круг во форма на занаетчиски удари DIY StrapBooking удари Furador Perfurador Parter Cutter

⏺ Материјал и големина : Занаетчиската дупка е изработена од ABS пластика, ергономско копче и рачката на �

DEN 3.33
1/4 единечна дупка, рачна машина за дупки за картички за лабава лисја за занаетчиска хартија, етикети и билети, Новак
Алатка Moeller Precision MEO020-090 P = 16.0000 W = 4.0000 BS@0-Pack од 6- MEO020-090 P = 16.0000 W = 4.0000 BS@0-P Новак
Алатка Moeller Precision MEO020-090 P = 16.0000 W = 4.0000 BS@0-Pack од 6- MEO020-090 P = 16.0000 W = 4.0000 BS@0-P

Тежина : 2.67lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 2.67lb Димензии на производот :

DEN 3675.52
EK Tools PSN L RD LIPS 54-30258 Новак
EK Tools PSN L RD LIPS 54-30258

Должината на пакетот на производот е 5,4 сантиметри Ширината на пакетот на производот е 5,3 сантиметри Вис

DEN 95.20
Рапеско Еко П4400 Висок Капацитет/Тешки 4 - Дупка Удар, Мека Бела, 150 Листови Новак
Рапеско Еко П4400 Висок Капацитет/Тешки 4 - Дупка Удар, Мека Бела, 150 Листови

Направено со рециклирана пластика (рачка и основен капак) Продолжена рака со 40% помалку напор удирање...

DEN 0.67
Панч на лајт -дупка, 30 листови, водич со ознаки за формати, метал, опсег на стил, 50060069 - Титан Сина Новак
Панч на лајт -дупка, 30 листови, водич со ознаки за формати, метал, опсег на стил, 50060069 - Титан Сина

Робустен метал 2 дупки во титана сина боја до 30 страници (хартија од 80 GSM), за домашна или канцеларија упот

DEN 2.33
Карл ЦН-45 занаетчиски удар со мал круг Новак
Карл ЦН-45 занаетчиски удар со мал круг

Дизајн на мал круг Може да се користи со помош на мега удар на Карл Ограничена гаранција за живот...

DEN 2.33
Центарски удар на запад 2AJC8, 5/16 во хексадецимален, 4 5/8 во Л. Новак
Центарски удар на запад 2AJC8, 5/16 во хексадецимален, 4 5/8 во Л.

Запознава / надминува : , градежништво : челик од хром ванадиум со финиш на црн оксид, примена : Запознава

DEN 3.33
Сарџент алатки 1406S лабава лисја 1/4-инчен удар Новак
Сарџент алатки 1406S лабава лисја 1/4-инчен удар

Направете совршени форми секој пат 1инчен дострел Лесно удира низ сите видови хартија и филм...

DEN 1.00