Магнетски магнетски магнетски магнетски магнетна врата магнет за кујнски бања за кујни за кујни за гардероба затворен затворен кабинет врата фиока брава 20 фунти

Магнетски магнетски магнетски магнетски магнетна врата магнет за кујнски бања за кујни за кујни за гардероба затворен затворен

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Design Дизајнот на магнетната врата е мал и добро изработен, така што е идеален за празнини помеѓу отворањето и затворањето на разни врати или фиоки, без необични испакнатини. ★ Магнети на кабинетот изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Идеална за употреба во спални соби, бањи, кујна, РВ и плакари. ★ Со магнетна сила до 20 фунти, оваа брава на плакарот за плакари може да ја затвори вратата поефикасно. Врвната магнетна сила го отежнува вашето дете и милениче да ја отворат вратата за да додадат дополнителна безбедност во вашиот дом. ★ Завртки се дадени во сетот на магнет на секоја врата. Лесно е да се инсталира DIY. Не грижете се за големината на завртките и нема потреба да ги купувате одделно. ★ Ние ќе ви обезбедиме двегодишна гаранција за квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите!. Design Дизајнот на магнетната врата е мал и добро изработен, така што е идеален за празнини помеѓу отворањето и затворањето на разни врати или фиоки, без необични испакнатини. ★ Магнети на кабинетот изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Идеална за употреба во спални соби, бањи, кујна, РВ и плакари. ★ Со магнетна сила до 20 фунти, оваа брава на плакарот за плакари може да ја затвори вратата поефикасно. Врвната магнетна сила го отежнува вашето дете и милениче да ја отворат вратата за да додадат дополнителна безбедност во вашиот дом. ★ Завртки се дадени во сетот на магнет на секоја врата. Лесно е да се инсталира DIY. Не грижете се за големината на завртките и нема потреба да ги купувате одделно. ★ Ние ќе ви обезбедиме двегодишна гаранција за квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите!. Музике има повеќе големини на магнетни спојки на вратите за да одговара на различни големини на вратите од мебел. Нашите производи имаат две години услуга по продажбата, ве молиме слободно купувајте и користите.

Избор на клиент

Фиока од 10 парчиња меки тивки поблиски допир амортизер тампон -стоп -кабинет за заби - улови - Новак
Фиока од 10 парчиња меки тивки поблиски допир амортизер тампон -стоп -кабинет за заби - улови -

Стил A Не'рѓосувачки челик, антикорозија и антикавга Доволен материјал, отпорен на абење Гардероба, каби

DEN 2.00
E-Z Catch 5 Pack Blue Fold-A-Way Premium Quality 2 Trap од рак од врата 12 x 12 x 6 Новак
E-Z Catch 5 Pack Blue Fold-A-Way Premium Quality 2 Trap од рак од врата 12 x 12 x 6

Подготвени за употреба Подготвени за употреба Пет пакет . Димензии на стапици кога се во употреба ....

DEN 1.00
Ултра хардверски тревник и градина 13498 Двоен магнетски улов со штрајк Новак
Ултра хардверски тревник и градина 13498 Двоен магнетски улов со штрајк

Цврста и безбедна конструкција Совршено за вашето домаќинство Висок квалитет на производ Цврста и безб

DEN 0.67
IDH од Свети Симонс 21006-005 Професионална оценка Квалитет Оригинален цврст месинг Трансом, антички месинг Новак
IDH од Свети Симонс 21006-005 Професионална оценка Квалитет Оригинален цврст месинг Трансом, антички месинг

Доаѓа со 3 штрајкови : раб, агол и универзален Период автентична репродукција Направено од топол фалсифи

DEN 880.00
20 x шкаф со врата магнетски магнет -фаќање брава беж Новак
20 x шкаф со врата магнетски магнет -фаќање брава беж

Магнетски улов Фаќање шкаф врата поблиску Ве молиме, оставете го добиточната храна, бидејќи ги цениме с�

DEN 2.33
Rockwood 901.BRS Алуминиум Дополнителен тешки магнетски улов, 13/16 Ширина x 3-1/3 Висина x 1 Дебелина, месинг финиш Новак
Rockwood 901.BRS Алуминиум Дополнителен тешки магнетски улов, 13/16 Ширина x 3-1/3 Висина x 1 Дебелина, месинг финиш

Вклучува упатства за инсталација Двојно двојно пол, самоусогласување магнети Спакувано со два кратки ш

DEN 1.00
Фиока за кабинет за мебел X-Gree 60m_m долга двојна топка, нок на врата од врата, месинг тон (Muebles Gabinete, Cajón, 60 mm Новак
Најголемиот дел од хардверот BH00393 Голем тешки магнетски улов, 8-3/4 lb влечење-кафеава, пакет од 2 Новак
Најголемиот дел од хардверот BH00393 Голем тешки магнетски улов, 8-3/4 lb влечење-кафеава, пакет од 2

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Магнетски улов со јачина на влечење од 4 килограм�

DEN 259.52