Дебела 6 вкрстена исечена шредер микро-исечена хартија Фото Преносен електричен тивок А4 канцеларија Шредер домашна канцеларија со 10L капацитет

Дебела 6 вкрстена исечена шредер микро-исечена хартија Фото Преносен електричен тивок А4 канцеларија Шредер домашна канцеларија

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Шредер сече до 6 листови истовремено со микро сечење од 6мм за да се обезбеди максимална безбедност. Со остри и издржливи сечила на челик нитрид, може да се уништи до 6 листови/80g A4 хартија истовремено и не е лесно да се заглави. Големината на хартијата е 220мм, брзината на сечење е 2,5м/мин, а волуменот на кутијата за уништување е 10 L. Системот за заштита од прегревање и преоптоварување го прави побезбеден и го продолжува животот на уништувачот. Може да се справи со документи, кредитни картички, банкарски картички, итн. Опис. Шредер пресекува до 6 чаршафи во исто време со микро сечење од 6мм за да се обезбеди максимална безбедност. Со остри и издржливи сечила на нитрид челик, може да се уништи до 6 листови/ 80g A4 хартија истовремено и не е лесна за џем. може да се справи со документи, кредитни картички, банкарски картички, итн. Спецификации.Материјал : ABS Plasticsize : 326x280x142mm / 12.83x11.02x5.59inchpackage Вклучува.1 Парче Шредедер (Адаптер за ЕУ) Белешки.Колори може да варираат малку поради калибрација на боење на секој дисплеј. Ве молиме, оставете мало отстапување за мерење поради рачно мерење. Може да се прекине 6-10 парчиња истовремено, заштедувајќи време на разбивање и лесно се чува во тајност.

Избор на клиент

Шредер за деловна хартија Ylyajy Parter Micro-Cut Paper Shredder, 1-лист со големина на свиткана буква и големина на A4 Новак
Шредер за деловна хартија Ylyajy Parter Micro-Cut Paper Shredder, 1-лист со големина на свиткана буква и големина на A4

Големина : 315 × 212 × 165мм Парничари од хартија се уништуваат до 2 листови на единечен премин ситни честички

DEN 3.33
CZDYUF USB Electric Electric Dual-Use Mini Paper Shredder Мал А4 Бил буква документ за фактури за сечење за домашна канцеларија Новак
CZDYUF USB Electric Electric Dual-Use Mini Paper Shredder Мал А4 Бил буква документ за фактури за сечење за домашна канцеларија

Мини шредер е изработен од ABS материјал и може да се напојува со USB моќност Мал, симпатичен и практичен, с�

DEN 675.20
Комета со 8-лист крос-исечен шредер Новак
Комета со 8-лист крос-исечен шредер

Мултифункционални висококвалитетни 8 листови со пресек на хартија Прифаќа хартија, ЦД / ДВД и кредитни к

DEN 1.33
Xunion Mini Hand Shredder Portable Paper Shredder A6 Прирачник за документи за документи за хартија Документи за сечење алатка Новак
Xunion Mini Hand Shredder Portable Paper Shredder A6 Прирачник за документи за документи за хартија Документи за сечење алатка

Преносен рачен уништувач на канцеларии мини рачен хартија за A6 директно сечење без разлика дали се сече

DEN 111.84
Sisco SC041BP Заштитник со 4-листови со крос-исечена хартија од хартија Новак
Sisco SC041BP Заштитник со 4-листови со крос-исечена хартија од хартија

Капацитет за сечење на четири листови Автоматско вклучување Моќен мотор AC Прекинувач со четири функции

DEN 740.16
SLSFJLKJ 10 mm Shredder Мал преносен тивок домаќинство Електрични мали честички мини уништувач на уништувач Новак
SLSFJLKJ 10 mm Shredder Мал преносен тивок домаќинство Електрични мали честички мини уништувач на уништувач

Индикатор за индикатори , трите индикаторски светла се работа> прегревање> преоптоварување / врата...

DEN 900.80
ZLXDP честички хартија од хартија 16L комерцијална машина за отпад од хартија A4 Новак
ZLXDP честички хартија од хартија 16L комерцијална машина за отпад од хартија A4

Работете континуирано повеќе од 30 минути, а 30005000 наредени датотеки ќе бидат уништени за неколку минути..

DEN 372.80
А6 ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК Новак
А6 ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК

【Транспарентен дизајн】 Преносен хартија Шредер има едноставен панел, едноставна работа и целосно тра�

DEN 630.40
Војна На Ѕвездите Милениум Сокол Безжична Подлога За Полнење Новак
Војна На Ѕвездите Милениум Сокол Безжична Подлога За Полнење

Можеби не изгледа многу, но го има таму каде што се брои Компатибилен Со Samsung, Apple и кој било друг уред кој

DEN 720.00
КЛГЗС ЕЛЕКТРИЧКИ ПРАВНИК ЗА РАБОТНИК Новак
КЛГЗС ЕЛЕКТРИЧКИ ПРАВНИК ЗА РАБОТНИК

Со цел да се продолжи животниот век на услугата, машината влегува во состојбата со термичка заштита (пре

DEN 3.00
Хартиени уништувачи на мазички плочи за уништувачки листови за сечила Новак
Хартиени уништувачи на мазички плочи за уништувачки листови за сечила

【Соодветна големина на пакување】 Пакет од 48 чаршафи за подмачкување на уништувачи за подмачкување и ч�

DEN 3.00
ZLDQBH Десктоп Мала преносна тивка вкрстена хартија и кредитна картичка, ЦД-домашна канцеларија Шредер, Шредер Новак