Ylhxypp 16-лист вкрстена хартија од хартија, преоптоварување и термичка заштита, лесна, пристојна за домашна и канцеларија

Ylhxypp 16-лист вкрстена хартија од хартија, преоптоварување и термичка заштита, лесна, пристојна за домашна и канцеларија

DEN 11875.52

Новак

Достапно за нарачка

★ 【Трајна машина за сечење цврсто сечење】 : 16 парчиња (A4 големина 75 g/m2) сецкан крос-исечен хартија од хартија; Притиснете ја хартијата во мали честички од 4x40 mm. Погодно е за семејства, мали канцеларии, печатени куќи, истражувачки институции и доверливи единици. ★ 【Работно време и операции】 : Континуирано работење до 60 минути без потреба да се паркираат голем број документи, целосно уништувајќи 5000 листови со патентираниот систем за ладење. Автоматски почеток и рачен систем за обратната обврска, расчистување на блокада и термичка заштита за да се спречи прегревање на моторот. ★ 【Paper Multi-Paper】 : Ги уништува сите доверливи информации, вклучувајќи ЦД-а, кредитни картички, хартиени клипови и главни делови (еден по еден), кинење на хартијата на мали парчиња од 4мм х 40мм. ★ 【Голем капацитет】 : 25 литри ѓубре може да има 2700 листови А4 хартија, и нема да го испразни ѓубрето. Погоден дизајн на рачката за лесно кревање на скршениот дел за да се испразни отпадот за отпад. ★ 【Услуга】 : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. Иновативни производи со висок квалитет и навремена услуга по продажбата се секогаш наша основна мисија! Можете да уживате во прекрасни производи!. ★ 【Трајна машина за сечење цврсто сечење】 : 16 парчиња (A4 големина 75 g/m2) сецкан крос-исечен хартија од хартија; Притиснете ја хартијата во мали честички од 4x40 mm. Погодно е за семејства, мали канцеларии, печатени куќи, истражувачки институции и доверливи единици. ★ 【Работно време и операции】 : Континуирано работење до 60 минути без потреба да се паркираат голем број документи, целосно уништувајќи 5000 листови со патентираниот систем за ладење. Автоматски почеток и рачен систем за обратната обврска, расчистување на блокада и термичка заштита за да се спречи прегревање на моторот. ★ 【Paper Multi-Paper】 : Ги уништува сите доверливи информации, вклучувајќи ЦД-а, кредитни картички, хартиени клипови и главни делови (еден по еден), кинење на хартијата на мали парчиња од 4мм х 40мм. ★ 【Голем капацитет】 : 25 литри ѓубре може да има 2700 листови А4 хартија, и нема да го испразни ѓубрето. Погоден дизајн на рачката за лесно кревање на скршениот дел за да се испразни отпадот за отпад. ★ 【Услуга】 : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. Иновативни производи со висок квалитет и навремена услуга по продажбата се секогаш наша основна мисија! Можете да уживате во прекрасни производи!. ◆ Овој дробилка обезбедува најдобар компромис помеѓу цената и перформансите за вашиот дом и малата канцеларија. ◆ Може да ги подели вашите доверливи информации (како што се банкарски извештаи, осигурување и стари даночни форми) во 6 многу мали делови, со големина од 75 g/ М2 до 4 мм (безбедносен рејтинг П-4). Спречете го вашиот идентитет да биде украден, лични информации - може да работи до 60 минути и бара да се користат голем број документи. Патентираниот систем за ладење целосно уништува 5000 листови хартија. ▲ Класификација на бојата : Црна висока безбедносна уништувач ▲ Способност за уништување : 16 листови/време (вклучително и) ▲ Шредер Капацитет : 25 L ▲ Шредер Метод : лента ▲ Шредер Тип : Електричен Шредер ▲ Големина : 39 *27*63cm (15*11*25 инчи) ▲ Тежина : 15 кг ▲ Белешка : Овој производ продава само уништувачи и не содржи други производи. Користејќи го, можете да бидете сигурни дека вашите лични информации ќе бидат чувани строго доверливи и никогаш нема да да бидат добиени од други.

Избор на клиент

Хартиени уништувачи на мазички плочи за уништувачки листови за сечила Новак
Хартиени уништувачи на мазички плочи за уништувачки листови за сечила

【Соодветна големина на пакување】 Пакет од 48 чаршафи за подмачкување на уништувачи за подмачкување и ч�

DEN 3.00
Ylhxypp Office Haper Shredder Home Office Electric Mute Shredder Mini Домаќинството хартија за хартија за склопување машина Новак
Ylhxypp Office Haper Shredder Home Office Electric Mute Shredder Mini Домаќинството хартија за хартија за склопување машина

Тип на уништување : Друг Медиум за уништување : хартија Шредер може да намали до 6 листови истовремено и д

DEN 5827.20
Quul Granular Shredder Electric Office Shredder 16L Комерцијална А4 Машина за отпад Новак
Quul Granular Shredder Electric Office Shredder 16L Комерцијална А4 Машина за отпад

Работете континуирано повеќе од 30 минути и уништени 30005000 наредени документи за неколку минути...

DEN 1.33
CZDYUF USB Electric Electric Dual-Use Mini Paper Shredder Мал А4 Бил буква документ за фактури за сечење за домашна канцеларија Новак
CZDYUF USB Electric Electric Dual-Use Mini Paper Shredder Мал А4 Бил буква документ за фактури за сечење за домашна канцеларија

Мини шредер е изработен од ABS материјал и може да се напојува со USB моќност Мал, симпатичен и практичен, с�

DEN 675.20
А6 ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК Новак
А6 ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК

【Транспарентен дизајн】 Преносен хартија Шредер има едноставен панел, едноставна работа и целосно тра�

DEN 630.40
КЛГЗС ЕЛЕКТРИЧКИ ПРАВНИК ЗА РАБОТНИК Новак
КЛГЗС ЕЛЕКТРИЧКИ ПРАВНИК ЗА РАБОТНИК

Со цел да се продолжи животниот век на услугата, машината влегува во состојбата со термичка заштита (пре

DEN 3.00
Xunion Mini Hand Shredder Portable Paper Shredder A6 Прирачник за документи за документи за хартија Документи за сечење алатка Новак
Xunion Mini Hand Shredder Portable Paper Shredder A6 Прирачник за документи за документи за хартија Документи за сечење алатка

Преносен рачен уништувач на канцеларии мини рачен хартија за A6 директно сечење без разлика дали се сече

DEN 111.84