1 intheoffice торби за уништување 15,8 галон, торби за отпад од хартија од хартија 15,8 гал, 100/кутија

1 intheoffice торби за уништување 15,8 галон, торби за отпад од хартија од хартија 15,8 гал, 100/кутија

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Торбите се продаваат во пакувања од 100. Тие се изработени од силна, трајна пластика за да се осигурат дека вашите документи се безбедни и безбедни. Поставете ги сите стандардни уништувачи на хартија од 15,8 галон, што ги прави удобен и економичен начин за безбедно располагање на документи. Чантите со уништување се одличен начин за безбедно и безбедно располагање на доверливи документи. Дизајнирано за безбедно држење 15,8 литри отпад од хартија од парчиња. Отпадни торби доаѓаат со затворање на заклучување на заклучување. Ова осигурува дека вашите документи остануваат безбедни за време на транспортот и складирањето. Чантите со хартија од хартија се економичен избор за секоја канцеларија, бидејќи тие се продаваат во два пакувања, така што можете да добиете двојно повеќе од вашите пари. Торбите се продаваат во пакувања од 100. Тие се изработени од силна, трајна пластика за да се осигурат дека вашите документи се безбедни и безбедни. Поставете ги сите стандардни уништувачи на хартија од 15,8 галон, што ги прави удобен и економичен начин за безбедно располагање на документи. Чантите со уништување се одличен начин за безбедно и безбедно располагање на доверливи документи. Дизајнирано за безбедно држење 15,8 литри отпад од хартија од парчиња. Отпадни торби доаѓаат со затворање на заклучување на заклучување. Ова осигурува дека вашите документи остануваат безбедни за време на транспортот и складирањето. Чантите со хартија од хартија се економичен избор за секоја канцеларија, бидејќи тие се продаваат во два пакувања, така што можете да добиете двојно повеќе од вашите пари. 1 intheoffice торбички за уништување, кеси за уништување на канцелариски депо, кеси за отпадоци од уништување 15,8 гал. Тие одговараат на повеќето лични уништувачи со леснотија и нивната трајна конструкција безбедно има содржина сè додека не сте подготвени да го извадите ѓубрето. Овие торби се совршени за спречување на купови старосна хартија да создадат конфети низ целата канцеларија. Едноставниот формат го прави заменувањето на секоја торба ветре, помагајќи ви да го одржувате вашиот работен простор уредно. Да се ​​има торба за уништување е од суштинско значење за секоја канцеларија и овие вреќи со 1intheoffice се совршено решение. Чувајте ја вашата канцеларија чиста, организирана и без отпадоци од хартија со овој додаток што мора да го имате. Карактеристики на производот : торби за уништување за фаќање на рендан листови уредно во димензиите на отпадот за отпадоци : 27,6 "H x 24,6" W, има до 15,8 гал. на рендан материјал изработен од чиста пластична 50 кеси по дебелина на торбата со кутија : 0,5 мил.

Избор на клиент

Westcott 8 Целиот ножици за уништување, црвено Новак
Westcott 8 Целиот ножици за уништување, црвено

Удобни, меки рачки Издржливи сечила од не'рѓосувачки челик 5 технологија за сечење на сечилото Идеално з

DEN 333.28
Хартиени уништувачи на мазички плочи за уништувачки листови за сечила Новак
Хартиени уништувачи на мазички плочи за уништувачки листови за сечила

【Соодветна големина на пакување】 Пакет од 48 чаршафи за подмачкување на уништувачи за подмачкување и ч�

DEN 3.00
Војна На Ѕвездите Милениум Сокол Безжична Подлога За Полнење Новак
Војна На Ѕвездите Милениум Сокол Безжична Подлога За Полнење

Можеби не изгледа многу, но го има таму каде што се брои Компатибилен Со Samsung, Apple и кој било друг уред кој

DEN 720.00
Electric Shredder ylhxypp , 5-листови исечени хартија, уништувачи за мала канцеларија домашна употреба, корпа за 13 галони, Новак
Shredder ylhxypp - Таен домаќинство хартија за рендан канцелариски материјал за рендан материјал (320 200 350мм) Новак
Shredder ylhxypp - Таен домаќинство хартија за рендан канцелариски материјал за рендан материјал (320 200 350мм)

Големина на производот : 320 * 200 * 350мм Четири нивоа на доверливост : 5 листови Компактен вкрстенопресечен у

DEN 2.33
Ylhxypp Office Haper Shredder Home Office Electric Mute Shredder Mini Домаќинството хартија за хартија за склопување машина Новак
Ylhxypp Office Haper Shredder Home Office Electric Mute Shredder Mini Домаќинството хартија за хартија за склопување машина

Тип на уништување : Друг Медиум за уништување : хартија Шредер може да намали до 6 листови истовремено и д

DEN 5827.20
КЛГЗС ЕЛЕКТРИЧКИ ПРАВНИК ЗА РАБОТНИК Новак
КЛГЗС ЕЛЕКТРИЧКИ ПРАВНИК ЗА РАБОТНИК

Со цел да се продолжи животниот век на услугата, машината влегува во состојбата со термичка заштита (пре

DEN 3.00
Sisco SC041BP Заштитник со 4-листови со крос-исечена хартија од хартија Новак
Sisco SC041BP Заштитник со 4-листови со крос-исечена хартија од хартија

Капацитет за сечење на четири листови Автоматско вклучување Моќен мотор AC Прекинувач со четири функции

DEN 740.16
UXZDX Mini Shredder Manual Paper Shredder A4 Документ удобна работна површина Мала канцеларија за уништување Новак
UXZDX Mini Shredder Manual Paper Shredder A4 Документ удобна работна површина Мала канцеларија за уништување

Практичен и издржлив, може да ви помогне да ја намалите несаканата хартија во секунди, издржлива и прија

DEN 8793.60
ZLXDP честички хартија од хартија 16L комерцијална машина за отпад од хартија A4 Новак
ZLXDP честички хартија од хартија 16L комерцијална машина за отпад од хартија A4

Работете континуирано повеќе од 30 минути, а 30005000 наредени датотеки ќе бидат уништени за неколку минути..

DEN 372.80
Aurora AU808MA High-Security 8-лист микро-исечена хартија, CD/DVD и хартија за кредитни картички Новак
Aurora AU808MA High-Security 8-лист микро-исечена хартија, CD/DVD и хартија за кредитни картички

Микробезбедносна микроисечена со 8 лим капацитет; Уништува кредитни картички, ЦД а / ДВД, главни делови и

DEN 1247.04