Амациело Пренослив Вентилатор За Вратот, Лесен Вентилатор За Вратот на Полнење, Тивок Вентилатор без Лисја без Раце За Дома, Канцеларија, Патување

Амациело Пренослив Вентилатор За Вратот, Лесен Вентилатор За Вратот на Полнење, Тивок Вентилатор без Лисја без Раце За Дома,

DEN 559.84

Новак

Достапно за нарачка

?●Ослободете Ги Рацете, Прилагодлив Агол ● дизајнот без раце на вентилаторот за вратот е да ги ослободите рацете. Покрај тоа, хоризонталната и вертикалната 360° + 360° тродимензионален опкружувачки воздух, физичкото искуство е поудобно. Со мек силикон во вратот на вентилаторот, можете да го прилагодите аголот на проток на воздух во секое време по желба. ?●Лесен за носење ● големината на Производот е 181,5 мм/7,15 во * 187,5 мм/7,38 во * 52,5 мм=2,07 инчи, нето тежина на производот 320гр. можете да го ставите во вашиот ранец, и тоа е многу погодно да се спроведе. ?①Низок Шум, Без Нарушување За Одмор .. Моторот на вентилаторот за вратот што се полни е надграден за да произведе најмалку 25 децибели бучава при трчање. Задниот дел на вратот е поврзан со мека гума, која е помека, потрајна и потивка. Големината може да се прилагоди за различен обем на вратот. ?●Може Да Работи Долго време q 4000mah батерија, коренот на избраниот ветер и режим, времето на издржливост е околу 1,5-10 часа. Дизајн без лисја за да се обезбеди безбедна употреба на долга коса, деца и постари лица. Лесен и компактен, лесен за носење. ?●Совршен Летен Подарок●вентилаторот за вратот има три едноставни бои и стилски изглед, совршен за многу прилики, како што се работа на отворено, спорт, канцеларија, организирање двор, слободна прошетка, возење, патување, кампување, риболов итн. Тоа е исто така совршен летен подарок за семејството и пријателите да ја намалат топлината и да живеат поудобно. ?●Ослободете Ги Рацете, Прилагодлив Агол ● дизајнот без раце на вентилаторот за вратот е да ги ослободите рацете. Покрај тоа, хоризонталната и вертикалната 360° + 360° тродимензионален опкружувачки воздух, физичкото искуство е поудобно. Со мек силикон во вратот на вентилаторот, можете да го прилагодите аголот на проток на воздух во секое време по желба. ?●Лесен за носење ● големината на Производот е 181,5 мм/7,15 во * 187,5 мм/7,38 во * 52,5 мм=2,07 инчи, нето тежина на производот 320гр. можете да го ставите во вашиот ранец, и тоа е многу погодно да се спроведе. ?①Низок Шум, Без Нарушување За Одмор .. Моторот на вентилаторот за вратот што се полни е надграден за да произведе најмалку 25 децибели бучава при трчање. Задниот дел на вратот е поврзан со мека гума, која е помека, потрајна и потивка. Големината може да се прилагоди за различен обем на вратот. ?●Може Да Работи Долго време q 4000mah батерија, коренот на избраниот ветер и режим, времето на издржливост е околу 1,5-10 часа. Дизајн без лисја за да се обезбеди безбедна употреба на долга коса, деца и постари лица. Лесен и компактен, лесен за носење. ?●Совршен Летен Подарок●вентилаторот за вратот има три едноставни бои и стилски изглед, совршен за многу прилики, како што се работа на отворено, спорт, канцеларија, организирање двор, слободна прошетка, возење, патување, кампување, риболов итн. Тоа е исто така совршен летен подарок за семејството и пријателите да ја намалат топлината и да живеат поудобно. Амациело Пренослив Вентилатор За Вратот, Лесен Вентилатор за Вратот на Полнење, Тивок Вентилатор без Лисја без Раце За Дома, Канцеларија, Патување.

Избор на клиент