ILHXYPP Мобилен Телефон Ладилник Ладење Вентилатор Држач Држач Заграда Вентилатор Радијатор За Таблет Телефон Ладење

ILHXYPP Мобилен Телефон Ладилник Ладење Вентилатор Држач Држач Заграда Вентилатор Радијатор За Таблет Телефон Ладење

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Ако температурата на телефонот е превисока, тоа ќе предизвика батеријата брзо да се истроши и животниот век ќе се скрати. Намалете ја температурата на мобилниот телефон, ефикасно спречете стареење на колото на батеријата и продолжете го работниот век. Нема потреба за полнење, приклучување и играње, нема потреба да се грижите за траењето на батеријата, кабелот за напојување/УСБ-полнење може да го напојува. Телефонот е цврсто стегнат и не е лабав, радијаторот е цврсто прикачен, а ефектот на дисипација на топлина е подобар. Делот од телефонскиот клип е изработен од мек силика гел. Лесниот и удобен раб на ладилникот не го оштетува телефонот и не ги допира копчињата, што нема да влијае на користењето на телефонот. Ако температурата на телефонот е превисока, тоа ќе предизвика батеријата брзо да се истроши и животниот век ќе се скрати.Намалете ја температурата на мобилниот телефон, ефикасно спречете стареење на колото на батеријата и продолжете ја услугата life.No треба да се наплаќаат, приклучок и игра, нема потреба да се грижите за траење на батеријата, моќ банка/USB кабел за полнење може да го напојува.Телефонот е цврсто стегнат и не е лабав, радијаторот е цврсто прикачен, а ефектот на дисипација на топлина е подобар. Делот од телефонскиот клип е изработен од мек силика гел. Лесниот и удобен раб на ладилникот не го оштетува телефонот и не ги допира копчињата, што нема да влијае на користењето на телефонот.Моќен радијатор : вентилаторот за ладење спречува прегревање на телефонот при играње конзоли за игри, со што се продолжува работниот век на телефонот и батеријата.Погоден за сите модели на телефони. Играјте разни игри без да се грижите за треска.Радијаторот за ладење е моќен и опремен СО USB кабел за податоци. Вклучете го изворот на енергија за автоматско вклучување и веднаш ладење.Лесна и удобна силиконска подлога на работ на ладилникот. Цврсто апсорбирајте го телефонот за да спречите паѓање и гребење.Спецификации : Име На Производ : 2021 нов мобилен телефон радијатпроизвод боја : материјал за црн производ : Абсволтаж : 5вцабилна должина : 1 метарприменлива опрема : 4,7-7,5 инчен мобилен телефон (70-95мм)напојување : Доаѓа со USB кабел за полнење : snap-on/заден клип големина на производот : 85*49*34ммпакување големина : 95*55*38ммпроизвод нето тежина : 58гпакувана тежина : вклучен пакет : 1* радијаторноти : забелешка : поради Разликата во Светлината и екранот, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата. Ве молиме разберете го тоа.Пред наддавање, мак.

Избор на клиент

XUnion 7AG Преклопен Вентилатор Мини Полнење МАЛ Вентилатор USB Пренослив Мал Вентилатор За Маса Новак
XUnion 7AG Преклопен Вентилатор Мини Полнење МАЛ Вентилатор USB Пренослив Мал Вентилатор За Маса

Пластика Увезени Предвремено затворање Галванизација Решетка Вентилатор Мини Полнење Мал Вентилатор U

DEN 1.67
Texturedisplays® 6 Мини USB Маса Биро Personal Метал Вентилатор Ротирај 360 Степен 15949 Новак
Texturedisplays® 6 Мини USB Маса Биро Personal Метал Вентилатор Ротирај 360 Степен 15949

Тела прикажува 6" Мини УСБ Маса Биро Личен Вентилатор Ротирај 360 Степен 15949 Совршен вентилатор за канцела

DEN 159.84