Џиаву Мал пренослив вентилатор, пренослив мини вентилатор СО USB полнење за надворешна употреба во студентски дом

Џиаву Мал пренослив вентилатор, пренослив мини вентилатор СО USB полнење за надворешна употреба во студентски дом

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Силиконски Јаже : Доаѓа со силиконски јаже, лесен за држење, може да се контролира со едната рака, лесен за употреба. Силиконски Јаже : Доаѓа со силиконски јаже, лесен за држење, може да се контролира со едната рака, лесен за употреба. USB Полнење : USB полнење, попогодно е да се полни без притисок и има долг работен век. Голем Опсег На Дување : мини вентилаторот дува помеко, има голем опсег на дување и е многу удобен за човечкото тело. Лесен За Носење : Пренослив, лесен за носење, лесен за ставање во мала торба за складирање, можете да ја понесете со себе. Брзина на ветерот на три Нивоа : брзина На Ветерот На Три нивоа : мек ветер, ладен ветер, силен ветер, можете да уживате во студениот ветер што дува. Силиконски Јаже : Доаѓа со силиконски јаже, лесен за држење, може да се контролира со едната рака, лесен за употреба. Силиконски Јаже : Доаѓа со силиконски јаже, лесен за држење, може да се контролира со едната рака, лесен за употреба. USB Полнење : USB полнење, попогодно е да се полни без притисок и има долг работен век. Голем Опсег На Дување : мини вентилаторот дува помеко, има голем опсег на дување и е многу удобен за човечкото тело. Лесен За Носење : Пренослив, лесен за носење, лесен за ставање во мала торба за складирање, можете да ја понесете со себе. Брзина на ветерот на три Нивоа : брзина На Ветерот На Три нивоа : мек ветер, ладен ветер, силен ветер, можете да уживате во студениот ветер што дува. Спецификација : Тип На Ставка : Рачен Мини Вентилатор : ABS, Тип На Силиконска Батерија : Оловна Батерија (испорачана Со Вградена Батерија) Капацитет На Батеријата : 500mahchargent Време : 2 до 4hbattery : 1 до 3hbum на Датотеки : 3 Нивоа Список На Пакети : 1 x Handheld mini Fan1 x USB Кабел.

Item Type: Handheld Mini Fan
Material: ABS, Silicone
Battery Type: Leadacid Battery (shipped with Built in Battery)
Battery Capacity: 500mah
Charging Time: 2 to 4h
Battery Life: 1 to 3h
Number of Files: 3 Levels
Package List:
1 xHandheld Mini Fan1 x USB Cable:

Избор на клиент

Мобилен Телефон Кулер, Супер Тивок Телефон Ладење Вентилатор Силна Напнатост Пролет За Гледање Видеа Новак
Texturedisplays® 6 Мини USB Маса Биро Personal Метал Вентилатор Ротирај 360 Степен 15949 Новак
Texturedisplays® 6 Мини USB Маса Биро Personal Метал Вентилатор Ротирај 360 Степен 15949

Тела прикажува 6" Мини УСБ Маса Биро Личен Вентилатор Ротирај 360 Степен 15949 Совршен вентилатор за канцела

DEN 159.84
XUnion 7AG Преклопен Вентилатор Мини Полнење МАЛ Вентилатор USB Пренослив Мал Вентилатор За Маса Новак
XUnion 7AG Преклопен Вентилатор Мини Полнење МАЛ Вентилатор USB Пренослив Мал Вентилатор За Маса

Пластика Увезени Предвремено затворање Галванизација Решетка Вентилатор Мини Полнење Мал Вентилатор U

DEN 1.67
NC Mini Пренослив Микро Us B Вентилатор 2in1 Мини Кул Вентилатор За Samsung Ht Android O T G Телефон За Xiaomi Huawei Андриод Новак
NC Mini Пренослив Микро Us B Вентилатор 2in1 Мини Кул Вентилатор За Samsung Ht Android O T G Телефон За Xiaomi Huawei Андриод

Компатибилен Со андроид телефони со отг функција Мал и лесен, лесен за носење Супер силен ветер, супер т�

DEN 846.40