ЈАС.Рачен Вентилатор За ТРЕПКИ МИНИ Пренослив Вентилатор УСБ Батерија На Полнење ЛИЧЕН ВЕНТИЛАТОР ЛЕД Светилка Моќен Вентилатор За Мала Маса Симпатичен Вентилато

ЈАС.Рачен Вентилатор За ТРЕПКИ МИНИ Пренослив Вентилатор УСБ Батерија На Полнење ЛИЧЕН ВЕНТИЛАТОР ЛЕД Светилка Моќен Вентилатор

DEN 721.60

Новак

Достапно за нарачка

Нашиот рачен вентилатор доаѓа со бонбони боја, што го прави симпатична. Уживајте во вашето лето со овој рачен вентилатор, мал предмет што може многу да го подобри вашето искуство со ладење во лето. Совршен избор за отворено/патување/патување / забава. Овој Рачен вентилатор прифаќа дизајн со 1 клик. Притиснете еднаш Е ПРЕДВОДЕНА светилка и притиснете двапати е мек ветер. Тоа не е само вентилатор, може да се користи и како ноќно светло/светло за итни случаи. Со вградена издржлива батерија, лесно може да се полни преку штекер/лаптоп/банка за напојување или кој било друг уред што има USB порта. Овој рачен вентилатор може да се примени како добра машина за сушење за сликање маскара и пресадени трепки, со голем влез и излез на воздух може да ви донесе доволно ладен ветер и ефикасно да ве излади. Тежина од само 3 унци и само мерење 5.9*2.76*1 инчи, лесно може да се вклопи во мала торба, што го олеснува носењето за да бидете ладни на отворено. Нашиот рачен вентилатор доаѓа со бонбони боја, што го прави симпатична. Уживајте во вашето лето со овој рачен вентилатор, мал предмет што може многу да го подобри вашето искуство со ладење во лето. Совршен избор за отворено/патување/патување / забава. Овој Рачен вентилатор прифаќа дизајн со 1 клик. Притиснете еднаш Е ПРЕДВОДЕНА светилка и притиснете двапати е мек ветер. Тоа не е само вентилатор, може да се користи и како ноќно светло/светло за итни случаи. Со вградена издржлива батерија, лесно може да се полни преку штекер/лаптоп/банка за напојување или кој било друг уред што има USB порта. Овој рачен вентилатор може да се примени како добра машина за сушење за сликање маскара и пресадени трепки, со голем влез и излез на воздух може да ви донесе доволно ладен ветер и ефикасно да ве излади. Тежина од само 3 унци и само мерење 5.9*2.76*1 инчи, лесно може да се вклопи во мала торба, што го олеснува носењето за да бидете ладни на отворено. Боја : Розова, Сина.

Избор на клиент

SCDCWW 3 Брзини USB Полнење Мини Вентилатор СО LED Светло Десктоп Маса USB Таванот Вентилатор Белведер Вентилатор Новак
ELUTENG 40MM USB Вентилатор со 3 КОНТРОЛА На Брзината USB Вентилатор 5V Max 5300rpm Висок Проток Опремен со 40mm Вентилатор Новак
Мобилен Телефон Кулер, Супер Тивок Телефон Ладење Вентилатор Силна Напнатост Пролет За Гледање Видеа Новак
XUnion 7AG Преклопен Вентилатор Мини Полнење МАЛ Вентилатор USB Пренослив Мал Вентилатор За Маса Новак
XUnion 7AG Преклопен Вентилатор Мини Полнење МАЛ Вентилатор USB Пренослив Мал Вентилатор За Маса

Пластика Увезени Предвремено затворање Галванизација Решетка Вентилатор Мини Полнење Мал Вентилатор U

DEN 1.67
RJVW Мал USB Вентилатор За Биро, 3 Брзини Пренослив Вентилатор За Маса, 4 Инчен Личен Мини Вентилатор, Мал Вентилатор за Ладење Новак Попуст
ТОТУ Пренослив Вентилатор За Преклопување Радијатор За Мобилен Телефон Ладилник За Ладење Држач За Држач Новак