Луокангфан LLKKFF Компјутерски Податоци За Складирање 2gb Метал Серија USB 2.0 Флеш Диск

Луокангфан LLKKFF Компјутерски Податоци За Складирање 2gb Метал Серија USB 2.0 Флеш Диск

DEN 1379.20

Новак

Достапно за нарачка

СУПЕР квалитет И ВИСОКИ перформанси USB флеш диск. USB стабилна одделение флеш чипови, добро користење. Различни спомени се достапни за задоволување на различни потреби. Креативниот дизајн ги привлекува вашите очи. Голем на залиха, ги чекаме вашите нарачки. 1) У капацитет на дискот : 2 GB2) брзина На Пренос : 8-12 M / s (вистинска брзина и компјутерска конфигурација) 3) U интерфејс тип : USB 2.04) медиум За Складирање : флеш меморија5) Оперативен Систем : Општо 6) Супер квалитет и високи перформанси7) USB стабилна одделение флеш чипс8) Боја : како слика.

Избор на клиент

Налбантов USB Дискета Диск Емулатор N-Диск Индустриски За HACO ERM40200 Новак
Налбантов USB Дискета Диск Емулатор N-Диск Индустриски За HACO ERM40200

Налбантов НДиск Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи дискТеак,

DEN 995.20
GQ СТИЛ USB Диск 2.0 1gb Пакет од 25 Новак
GQ СТИЛ USB Диск 2.0 1gb Пакет од 25

СЛОБОДЕН логото отпечаток 1 до 4 бои (емаил на графички) СЛОБОДЕН втора локација печати ДОЖИВОТНА гаранц

DEN 2.67
Cancerам Рак USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци Новак
Cancerам Рак USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

Usb флешуредот е изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и отпорен на прашина, приклучок и

DEN 3.00
Јас Срцето Хокеј КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персоналните Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 32G Новак
Јас Срцето Хокеј КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персоналните Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 32G

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Дизајн : УСБбл

DEN 401.44
n/a 2 Боја Кожа Со Клучен Синџир МОДЕЛ USB Флеш Диск USB 2.0 4GB 8GB 16GB 32GB Пенкало Диск 64GB Новак
n/a 2 Боја Кожа Со Клучен Синџир МОДЕЛ USB Флеш Диск USB 2.0 4GB 8GB 16GB 32GB Пенкало Диск 64GB

Usb капацитет : 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB 64 GB Тип интерфејс : USB2.0 Работна температура : 0~ 50 Брзина на виртен : 4~ 8МБ / секунд

DEN 640.00
SXYMKJ 50pcs/многу МИНИ 32GB МЕТАЛ USB Флеш Диск 2.0 4gb 8gb 16gb 32GB 64GB 128GB Пенкало ДИСК USB Меморија Стап U Диск Cle Новак
SXYMKJ 50pcs/многу МИНИ 32GB МЕТАЛ USB Флеш Диск 2.0 4gb 8gb 16gb 32GB 64GB 128GB Пенкало ДИСК USB Меморија Стап U Диск Cle

Кршење на конвенционалниот креативен дизајн, високо персонализиран Брзина : читање и пишување со Голем�

DEN 736.00
SOLUSTRE Диск Со Метална Меморија Блиц За Палецот Лаптопи Стап Клучеви USB Диск M Компјутери Новак
SOLUSTRE Диск Со Метална Меморија Блиц За Палецот Лаптопи Стап Клучеви USB Диск M Компјутери

16гр Диск : Заедно со дизајнот, овој погон исто така ви обезбедува сигурност бидејќи металната обвивка ви

DEN 0.33
ПИНК Фламинго АНАНАС УСБ Флеш Диск Персонализирана Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци Новак
Лубеница Сурфање Бранови USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Новак
Лубеница Сурфање Бранови USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 2.00
ЈАПОНСКИ ЦРЕША ЦВЕТ USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци Новак
ЈАПОНСКИ ЦРЕША ЦВЕТ USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

Usb флешуредот е изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и отпорен на прашина, приклучок и

DEN 1.67
ЦРТАН Филм Кактус Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Новак
ЦРТАН Филм Кактус Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,

DEN 680.00
Далматински КУЧЕ USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G Новак
Далматински КУЧЕ USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G

Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз п�

DEN 0.67
TWDYC Супер МИНИ USB Флеш Диск 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB ВОДООТПОРЕН PENDRIVE USB 2.0 Стап МАЛ ПЕНКАЛО ДИСК USB Меморија Стап Новак
TWDYC Супер МИНИ USB Флеш Диск 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB ВОДООТПОРЕН PENDRIVE USB 2.0 Стап МАЛ ПЕНКАЛО ДИСК USB Меморија Стап

Интерфејс : USB 2.0 Брзина на читање : 18мб24МБ / второ Брзина на пишување : 3МБ6МБ / секунда Моќност : не е потре

DEN 2.33
Погон на палецот, Соодветно Складирање Софистициран Дизајн Добри Перформанси Флеш Диск Издржлив За Дома Новак
Бизон Шема Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Новак
Бизон Шема Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпоре

DEN 697.60
БАХАМИТЕ ЗНАМЕ USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Новак
БАХАМИТЕ ЗНАМЕ USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 1355.20
Нема Болка Нема Добивка USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Новак
Нема Болка Нема Добивка USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 1.67
Природен Дрвен Лист USB 2.0/3.0 Флеш-Уред Меморија За Складирање Со Голема Брзина U-Диск Новак
Природен Дрвен Лист USB 2.0/3.0 Флеш-Уред Меморија За Складирање Со Голема Брзина U-Диск

Сосема Ново, ќе испорача 58 дена! MOQ : 30 парчиња бесплатно лого за ласерско гравирање, dhl експресна испорак�

DEN 99.04
Моќен ТОРНАДО USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G Новак
Моќен ТОРНАДО USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G

Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз п�

DEN 2.33