SXYMKJ 50pcs/многу МИНИ 32GB МЕТАЛ USB Флеш Диск 2.0 4gb 8gb 16gb 32GB 64GB 128GB Пенкало ДИСК USB Меморија Стап U Диск Cle USB

SXYMKJ 50pcs/многу МИНИ 32GB МЕТАЛ USB Флеш Диск 2.0 4gb 8gb 16gb 32GB 64GB 128GB Пенкало ДИСК USB Меморија Стап U Диск Cle

DEN 736.00

Новак

Достапно за нарачка

Кршење на конвенционалниот креативен дизајн, високо персонализиран. Брзина : читање и пишување со Голема брзина. Интерфејс : USB интерфејс, без дискови, приклучок-и-игра, топла-swappabl.Д. Почеток : поддршка USB ZIP / HDD стартување. Задржување на податоци : Податоците се чуваат најмалку 10 години.

Избор на клиент

Љубов ХОКЕЈ USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 32g Новак
Љубов ХОКЕЈ USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 32g

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 2.67
Живеат Љубов Лифт ДИСК USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Новак
Живеат Љубов Лифт ДИСК USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,

DEN 1534.40
Нема Болка Нема Добивка USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Новак
Нема Болка Нема Добивка USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење Ус�

DEN 1.67
Јас Срцето Хокеј КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персоналните Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 32G Новак
Јас Срцето Хокеј КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персоналните Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 32G

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Дизајн : УСБбл

DEN 401.44
Адата Дашдрајв Елита С102 Про 64гб УСБ 3.0 Флеш Драјв, Титаниум Блу (Ас102п-6 Новак
Адата Дашдрајв Елита С102 Про 64гб УСБ 3.0 Флеш Драјв, Титаниум Блу (Ас102п-6

64 GB S102 Pro Напредно USB 3.0 Флеш Диск со Брзина До 100 Mbps За најголемо ниво на перформанси и стабилностспецифик

DEN 2.33
Карате Т-Рекс Диносаурус Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Новак
Карате Т-Рекс Диносаурус Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпоре

DEN 1148.80
N/USB Флеш Диск 64gb Кожа Метал Клуч 32gb 16gb 8gb 4gb Usb2. 0 Зглоб Бенд Новак
N/USB Флеш Диск 64gb Кожа Метал Клуч 32gb 16gb 8gb 4gb Usb2. 0 Зглоб Бенд

Usb капацитет : 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB 64 GB Тип интерфејс : usb2.0 Работна температура : 0~50 Брзина на виртен : 4МБ ~ 8МБ / секу

DEN 1.00
ПИНК Фламинго АНАНАС УСБ Флеш Диск Персонализирана Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци Новак
Налбантов USB Дискета Диск Емулатор N-Диск Индустриски За HACO ERM40200 Новак
Налбантов USB Дискета Диск Емулатор N-Диск Индустриски За HACO ERM40200

Налбантов НДиск Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи дискТеак,

DEN 995.20
Лубеница Сурфање Бранови USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Новак
Лубеница Сурфање Бранови USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење Ус�

DEN 2.00
Јети И Гепард Зајдисонце Ретро Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Новак