Далматински КУЧЕ USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G

Далматински КУЧЕ USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз пренос и долг работен век. Карактеристики : Нашиот Усб-уред е дизајн во стилот на картичка, модерен и роман, напуштајќи ја традиционалната Форма На Дискот У и издвојувајќи се. Водоотпорен : овие погони на палецот се водоотпорни, отпорни на прашина, отпорни на удари и антимагнетни; убаво изработени, со светли бои, без избледување и висококвалитетна текстура. Големина : 3.3°2 инчи. ДИЗАЈН НА кредитна картичка USB флеш-уред, тенок и удобен, приклучок и игра. Прилики : USB флеш-уредот може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, личен имиџ и решавање на битието со визит-картички. Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз пренос и долг работен век. Карактеристики : Нашиот Усб-уред е дизајн во стилот на картичка, модерен и роман, напуштајќи ја традиционалната Форма На Дискот У и издвојувајќи се. Водоотпорен : овие погони на палецот се водоотпорни, отпорни на прашина, отпорни на удари и антимагнетни; убаво изработени, со светли бои, без избледување и висококвалитетна текстура. Големина : 3.3°2 инчи. ДИЗАЈН НА кредитна картичка USB флеш-уред, тенок и удобен, приклучок и игра. Прилики : USB флеш-уредот може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, личен имиџ и решавање на битието со визит-картички. Ова е исклучителна и практична Картичка-Тип У диск.Појавата на ОВОЈ USB флеш-уред е симпатична и модерна, а материјалот е отпорен на абење и издржлив.Без разлика дали сте во деловна канцеларија или секојдневна употреба, овој usb-уред е најдобриот и совршен избор.Ако сте во потрага за соодветен палецот дискови, имаме овој производ за вас.

Избор на клиент

Кингстон 64GB DataTraveler Exodia M Флеш Диск-DTXM/64GB w/ USB 3.2 Gen 1 Тип-Врската Е Дел Од Xpix Пакет Кој Вклучува Крпа За Новак
Кингстон 64GB DataTraveler Exodia M Флеш Диск-DTXM/64GB w/ USB 3.2 Gen 1 Тип-Врската Е Дел Од Xpix Пакет Кој Вклучува Крпа За

ФлешУредот Kingston 64 GB Exodia M (Blue) Е дел од Пакетот Кој Вклучува десет Парчиња Kingston Data Traveler и Една Крпа за Чист�

DEN 1.33
Налбантов USB Дискета Диск Емулатор N-Диск Индустриски За HACO ERM40200 Новак
Налбантов USB Дискета Диск Емулатор N-Диск Индустриски За HACO ERM40200

Налбантов НДиск Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи дискТеак,

DEN 995.20
SOLUSTRE Диск Со Метална Меморија Блиц За Палецот Лаптопи Стап Клучеви USB Диск M Компјутери Новак
SOLUSTRE Диск Со Метална Меморија Блиц За Палецот Лаптопи Стап Клучеви USB Диск M Компјутери

16гр Диск : Заедно со дизајнот, овој погон исто така ви обезбедува сигурност бидејќи металната обвивка ви

DEN 0.33
GQ СТИЛ USB Диск 2.0 1gb Пакет од 25 Новак
GQ СТИЛ USB Диск 2.0 1gb Пакет од 25

СЛОБОДЕН логото отпечаток 1 до 4 бои (емаил на графички) СЛОБОДЕН втора локација печати ДОЖИВОТНА гаранц

DEN 2.67
Живеат Љубов Лифт ДИСК USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Новак
Живеат Љубов Лифт ДИСК USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,

DEN 1534.40
MOSDART 512GB USB C Двојна Флеш Диск СО LED Индикатор &засилувач; Привезок-2 во 1 OTG USB 3.0 Тип-C Палецот Диск Меморија Стап Новак
Карате Т-Рекс Диносаурус Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Новак
Карате Т-Рекс Диносаурус Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпоре

DEN 1148.80
Јас Срцето Хокеј КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персоналните Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 32G Новак
Јас Срцето Хокеј КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персоналните Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 32G

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Дизајн : УСБбл

DEN 401.44
ЦРТАН Филм Кактус Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Новак
ЦРТАН Филм Кактус Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,

DEN 680.00
Вансенда Двоен USB C Палецот Диск Тип C Флеш Диск 2 ВО 1 USB 3.0/3.1 Мемориски Стап За Складирање На Телефонот Новак
Вансенда Двоен USB C Палецот Диск Тип C Флеш Диск 2 ВО 1 USB 3.0/3.1 Мемориски Стап За Складирање На Телефонот

( ✿ ◠ ‿ ◠ ) € Компатибилни уреди 2во1 дизајн со типц (UsbА И USBC ) и USB 3.0 конектор, работа за samsung Galaxy S8 / S8+ / S9 / S

DEN 2.67