USB C Hub Multiport Адаптер-KEYMOX 6 во 1 USB C Dongle со 2 USB-A, 100w Pd Полнење, 4K HDMI, Sd/TF Читач На Картички Компатибилен Со Macbook Pro/Air, iPad Pro И USB-C Уреди

USB C Hub Multiport Адаптер-KEYMOX 6 во 1 USB C Dongle со 2 USB-A, 100w Pd Полнење, 4K HDMI, Sd/TF Читач На Картички Компатибилен

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

2 стандард USB - 3.0 порти, приклучок и употреба. Можете да поврзете тастатура, глувче, флеш-уред, хард диск итн. Или користете ги за пренос на датотеки со голема брзина до 5 Gbps. 4К HDMI : Приклучок и игра. Веднаш огледало или проширете ја вашата слика НА 4k монитори, проектори и Телевизори во различни резолуции ДО 4 K@30hz. 100w Испорака На Енергија : поддршка за поминување на полнење до 100 W. Полнење На Вашиот macbook или други USB C порт уреди со голема брзина додека поврзувате повеќе периферни уреди, користејќи HDMI или пренесување податоци. Стандард СД И Микро сд слот ви овозможи лесно синхронизација, размена, и споделување на датотеки. Висококвалитетната алуминиумска легура обезбедува одлична дисипација на топлина, обезбедува стабилни перформанси при долго работење. Компатибилен со најновите Macbook Про 2020 / 2019 / 2018 / 2017 / 2016, Нов Macbook Air, Macbook 12, Нов i Pad Pro или ДРУГИ USB C лаптопи, паметни телефони.

Избор на клиент

SHYPT USB C ЦЕНТАР Со Прилагодлив Држач За Држач Тип C ДО USB3. 0 RJ45 Pd Dock HDMI-Компатибилен Адаптер Сплитер За Додатоци Новак
HXXDXDP Цврста Состојба Хард Диск Кутија Проширување Мрежа Порта Мулти-Интерфејс Белешки Новак
HXXDXDP Цврста Состојба Хард Диск Кутија Проширување Мрежа Порта Мулти-Интерфејс Белешки

Решавање на две потреби на време, кутијата на хард дискот и докинг станицата се комбинираат во , а канцел

DEN 1.33
АТЕН УЕХ4002А 4 - ПОРТ УСБ 2.0 Мачка 5 Екстендер Новак
АТЕН УЕХ4002А 4 - ПОРТ УСБ 2.0 Мачка 5 Екстендер

Го продолжува растојанието НА USB пренос до 100 m Ги Поддржува сите USB 2.0 уреди до 480 Mbps Extreme USB® поддржува тра

DEN 5982.40
СО голема Брзина 6 Порти USB Сплитер СО 4K HDMI 2 USB 3.0 Pd Поддршка За Полнење Sd Tf Читач На Картички Компатибилен За Флеш Новак
Л. О. Л. Изненадување! Филмска Ноќ Новак
Л. О. Л. Изненадување! Филмска Ноќ

Бидете Следната Суперѕвезда! Создадете своја Ѕвезда Во Подем и започнете ја кариерата во Л.О Л Вил Внесе

DEN 0.33
USB C Адаптер, USB C Центар, 7 Во 1 Тип C Адаптер со 4k HD Порта, 3 USB 3.0 Порти, Sd/TF Читач На Картички, USB C Pd Порта За Новак
USB C Адаптер, USB C Центар, 7 Во 1 Тип C Адаптер со 4k HD Порта, 3 USB 3.0 Порти, Sd/TF Читач На Картички, USB C Pd Порта За

●Голема Експанзија€7во 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН USB c центар Проширете ги уредите од типот ц со usb c центар што

DEN 1.00
Сатечи Алуминиум Тип-Ц Двоен HDMI Адаптер 4K 60Hz СО USB-C Pd Полнење - За M2/ M1 MacBook Pro/Air Новак
Сатечи Алуминиум Тип-Ц Двоен HDMI Адаптер 4K 60Hz СО USB-C Pd Полнење - За M2/ M1 MacBook Pro/Air

ДВОЕН HDMI МОДЕЛ неговиот уникатен дизајн овозможува неверојатен двоен HDMI дисплеј со пригодна USBC pd порта

DEN 361.60
Дигитус 14 Универзална Лаптоп Докинг Станица, USB - C 3x Видео, 3X USB 3.0, 2X USB-C, 2X USB 2.0, RJ45 Новак
Дигитус 14 Универзална Лаптоп Докинг Станица, USB - C 3x Видео, 3X USB 3.0, 2X USB-C, 2X USB 2.0, RJ45

Digit" Универзална Лаптоп Докинг Станица, USB C 3x видео, 3x USB 3.0, 2x USBC, 2x USB 2.0, RJ45 Производител : ДИГИТУС...

DEN 3706.24
SLSFJLKJ USB C Центар Тип-C Докинг Станица Тип-C ДО 4K HDMI-Компатибилен Pd SD/TF Картичка Читач RJ45 Држач За Телефон Новак
SLSFJLKJ USB C Центар Тип-C Докинг Станица Тип-C ДО 4K HDMI-Компатибилен Pd SD/TF Картичка Читач RJ45 Држач За Телефон

Проширувањето со десет порти може да ја реши анксиозноста во канцеларијата, истовремено задоволувајќи

DEN 2563.68
JUBAAY USB C Hub 6 во 1 Dongle ДО HDMI Multiport Адаптер СО 4k HDMI Излез 2 USB 3.0 Порти Sd/TF Картичка Читач 100w PD Компатибилен Новак
JUBAAY USB C Hub 6 во 1 Dongle ДО HDMI Multiport Адаптер СО 4k HDMI Излез 2 USB 3.0 Порти Sd/TF Картичка Читач 100w PD Компатибилен

[Управувајте Со СИТЕ ВО ЕДЕН USB C Центар] U прошири 3 D видео игра НА вашите монитори или покажете го ВАШИОТ

DEN 255.84
CXDTBH 12 ВО 1 USB C Hub Dock USB C До Мулти RJ45 VGA USB 3.0 USB C Податоци Со Pd Моќ Новак
CXDTBH 12 ВО 1 USB C Hub Dock USB C До Мулти RJ45 VGA USB 3.0 USB C Податоци Со Pd Моќ

Алуминиум 12 Во 1 приклучна станица МУЛТИПОРТ USB C Адаптер опремен со 3 USB3 0, 1 USB3 1, 4 K, VGA,RJ45, sd / Micro SD картичка �

DEN 1.33
НАПОЈУВАН USB Центар СО 27W PD, cenmate 12 Порти АЛУМИНИУМ USB 3.0 Центар со 7 USB 3.0 Порти За Податоци, 4 USB Порти За Полнење Новак
USB - C 3.2 Gen2 Hub Адаптер 7 Порти, 3X USB C 3.2 10Gbps, 3X USB A 3.2 10Gbps И 1x USB-C 100w Моќ Со 10gbps Податоци, USB C Новак
USB - C 3.2 Gen2 Hub Адаптер 7 Порти, 3X USB C 3.2 10Gbps, 3X USB A 3.2 10Gbps И 1x USB-C 100w Моќ Со 10gbps Податоци, USB C

2 Ген2, 3 порти USB 3., правејќи ја канцеларијата ефикасна и брза без одлагање Широка компатибилност : Компа�

DEN 879.84
GENIGW Десктоп Grommet Со Пристаниште Тип Читач Монтирање Адаптер Сплитер За Лаптоп Додатоци Центар Новак
GENIGW Десктоп Grommet Со Пристаниште Тип Читач Монтирање Адаптер Сплитер За Лаптоп Додатоци Центар

Маса дупка мултифункционален центар Поместете го компјутерскиот интерфејс на работната површина Лесн�

DEN 3.00
SmartQ H302Pro USB C Центар, 4-Порта СУПЕР Брзина USB 3.2 Центар со 1 ft Продолжен Кабел [Поддржано Полнење], Компатибилен USB Новак
САНОКСИ 8 ВО1 УСБ Ц До ТИП Ц УСБ 3.0 Хаб 4К ХДМИ Етернет Микро Сд/Тф Адаптер Пристаниште Новак
САНОКСИ 8 ВО1 УСБ Ц До ТИП Ц УСБ 3.0 Хаб 4К ХДМИ Етернет Микро Сд/Тф Адаптер Пристаниште

8 Во 1 MULTIPORT USB C Адаптер : USBC Центар СО 4k HDMI видео излез, 2 x USB 3.0 женски порти, 1000mbps етернет адаптер, и 2 USBC пор�

DEN 3.00
Мајчин Унија Тип-Ц Паметен Центар-7-во-1 Адаптер со 2 USB 3.0, USB-C Испорака На Енергија, 4K@30hz HDMI, Micro SD, Sd Читач Новак
Мајчин Унија Тип-Ц Паметен Центар-7-во-1 Адаптер со 2 USB 3.0, USB-C Испорака На Енергија, 4K@30hz HDMI, Micro SD, Sd Читач

МАКСИМИЗИРАНА ПРОДУКТИВНОСТ : Направете повеќе на Вашиот Лаптоп ТипЦ со овој центар 7во1 со 2 USBA, USBC, HDMI, SD,

DEN 2.00
LMMDDP USB 3.1 Тип-C Центар За Адаптер 4K Thunderbolt 3 USB C Центар со Центар 3.0 TF Sd Читач Слот PD Новак
LMMDDP USB 3.1 Тип-C Центар За Адаптер 4K Thunderbolt 3 USB C Центар со Центар 3.0 TF Sd Читач Слот PD

USB 3.1 ТипC Центар За Адаптер 4 K Thunderbolt 3 USB C Центар со Центар 3.0 TF Sd Читач Слот PD [Специјално Дизајниран ЗА Пр�

DEN 1.67
LMMDDP USB C Центар Тип C 3.1 До M. 2 30Hz 1 10Gbps M. 2 Ssd Куќиште КУЌИШТЕ USB C Центар Сплитер R Адаптер Новак
LMMDDP USB C Центар Тип C 3.1 До M. 2 30Hz 1 10Gbps M. 2 Ssd Куќиште КУЌИШТЕ USB C Центар Сплитер R Адаптер

1 Се Применува На М2 (Б Клуч / Б+М Клуч / М Клуч) ССД 1 М 2 ссд куќиште за хард диск + докинг станица поддржува 6

DEN 5680.48
StarTech.com 2 ПОРТ УСБ 3.0 Центар Со Етернет-УСБ 3.0 х 2-Гигабит Етернет Мрежен Адаптер За Виндоус/Мак/Хром Блек Новак
ZHYH USB C ЦЕНТАР USB Тип C 3.1 До M. 2 Б-Клуч 4K 60Hz USB 3.1 10GBPS USB C Центар Сплитер Новак
ZHYH USB C ЦЕНТАР USB Тип C 3.1 До M. 2 Б-Клуч 4K 60Hz USB 3.1 10GBPS USB C Центар Сплитер

Уредот Со цврста состојба М 2 се трансформира во мобилен хард диск, поддржувајќи го протоколот SATA NGFF, а б�

DEN 2.33
SHYPT USB Центар 3.0 АДАПТЕР USB Сплитер Лаптоп 4 USB 3.0 Центар за Компјутер Компјутер Додатоци Новак
SHYPT USB Центар 3.0 АДАПТЕР USB Сплитер Лаптоп 4 USB 3.0 Центар за Компјутер Компјутер Додатоци

USBА 3.0 : 5 Gbps Пренос На Податоци Компактен И Пренослив Стилски USB Центар : Опремен со врвен модерен и лесен �

DEN 1647.68
LENTION USB C Центар СО 100w Испорака На Енергија, 4K HDMI, USB 3.0 &засилувач; Тип Ц Податоци Компатибилен со 2021- MacBook Новак
SDFGH USB 3.1 Hub Тип-C До HDMI Адаптер 4K USB 3.0 2.0 Hub Tf Sd Читач Слот PD За ТИП C USB Сплитер Новак
SDFGH USB 3.1 Hub Тип-C До HDMI Адаптер 4K USB 3.0 2.0 Hub Tf Sd Читач Слот PD За ТИП C USB Сплитер

USB 3.1 Hub ТипC До HDMI Адаптер 4 K USB 3.0 2.0 Hub Tf Sd Читач Слот PD За ТИП C USB Сплитер Погоден за канцелариски и забавни

DEN 683.20