10 ' USB 2.0 A/A Продолжен Кабел

10 ' USB 2.0 A/A Продолжен Кабел

DEN 287.84

Новак

Достапно за нарачка

А-машки НА а-женски USB конектори. За употреба со печатачи, дигитални фотоапарати, видео камери и други периферни уреди. Компатибилен со КОМПЈУТЕР И Мек. Спирала-заштитени за намалување на пречки. 24к позлатени и отпорни на корозија конектори за максимална спроводливост и пренос без грешки до 480 Mbps. А-машки НА а-женски USB конектори. За употреба со печатачи, дигитални фотоапарати, видео камери и други периферни уреди. Компатибилен со КОМПЈУТЕР И Мек. Спирала-заштитени за намалување на пречки. 24к позлатени и отпорни на корозија конектори за максимална спроводливост и пренос без грешки до 480 Mbps. 10 ' USB 2.0 A/A Продолжен Кабел.

Избор на клиент

Заменски замена на USB Кабел за полнење на податоци за трансфер на фотоапарати за Sony CyberShot Cyber-Shot DSCH200, DSCH300, Новак
УСБ Ц ДО УСБ Ц Кабел 100в 6,6 стапки, УСБЦ Тип Ц Кабел За Полнач За Брзо Полнење За MacBook Pro, Mac Air, iPad Pro 12,9 11 инчи, Новак
PARTHCKSI USB Кабел За Полнење за iHome iHM79 iHM79LC iHM79PC Мини Звучник Lapotp Кабел За Напојување Новак
PARTHCKSI USB Кабел За Полнење за iHome iHM79 iHM79LC iHM79PC Мини Звучник Lapotp Кабел За Напојување

Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Нашиот производ е замена.не е оригина�

DEN 1491.20
USB Продолжен Кабел 3.3 FT 10-Пакет, USB Екстендер USB 3.0 Продолжен Кабел Компатибилен Со Веб Камера, Камера, Телефон, USB Новак
Краток USB кабел за тип Ц, USB A до USB C 3.1A Брзо полнење на полначот за полнење десен агол за Samsung Galaxy S22 S21 S21 Новак
Краток USB кабел за тип Ц, USB A до USB C 3.1A Брзо полнење на полначот за полнење десен агол за Samsung Galaxy S22 S21 S21

Design Дизајн на десен агол】 Овој кабел за полнење со точен агол Cтип има иновативен дизајн „L“ од 90 степен

DEN 1.67
ХАМА 0.75 м УСБ 2.0 Метален Кабел за iPhone/iPad Со Молња Конектор Новак
ХАМА 0.75 м УСБ 2.0 Метален Кабел за iPhone/iPad Со Молња Конектор

Пренос на податоци со голема брзина : до 480 Mbit / s и висококвалитетно и робусно алуминиумско куќиште во ел�

DEN 688.00
USB C повеќе брзо полнење кабел PD 60W 3A синхронизација на податоците најлон плетенка USB A/C за да напишете C/Micro/iPhone Новак
Befoxfo USB Божиќ Светло Телефон Полнач КАБЕЛ USB И Сијалица Полнач, 50inch 10led Повеќебојни Достапни Со Телефон 5,6,7,8, XR, Новак
USB C Кабел За Полнење На Ѕид Кабел За Полнење Одговара За Kyocera Duraforce Ultra 5G uw e7110, DuraForce Pro 2 E6920 E6910, Новак
USB C Кабел За Полнење На Ѕид Кабел За Полнење Одговара За Kyocera Duraforce Ultra 5G uw e7110, DuraForce Pro 2 E6920 E6910,

1 Компатибилен Модел : Погоден За Kyocera Dura Force Pro 2 E6920 E6910,Kyocera Duraxv Extreme E4810, Coolpad Наследство, наследство brisa, Coolp

DEN 191.20
Ксиваи УСБ-Ц УСБ 3.1 Тип-Ц Машки До Женски Продолжен Кабел За Податоци Со Ракав За Лаптоп Телефон Новак
Ксиваи УСБ-Ц УСБ 3.1 Тип-Ц Машки До Женски Продолжен Кабел За Податоци Со Ракав За Лаптоп Телефон

USBC USB 3.1 Тип C Машки До Женски Продолжување На Податоци Кабел За Macbook Таблет Со ракав Реверзибилна ориента

DEN 2.00
Auarte Замена Кабел За Полнење За AfterShokz Aeropex AS800/ OpenComm ASC100SG/Shokz OpenRun Pro Mini, 3.3 ft Магнетни USB Полнач Новак
Auarte Замена Кабел За Полнење За AfterShokz Aeropex AS800/ OpenComm ASC100SG/Shokz OpenRun Pro Mini, 3.3 ft Магнетни USB Полнач

●Универзална Компатибилност €овој магнетски кабел за полнење е специјално дизајниран За After Shokz Aeropex AS8

DEN 3.33
Boxwave Кабел Компатибилен Со Newline Flex-USB-C До Портчангер, USB Тип-C OTG USB Пренослив Приврзок За Клучеви За Нова Линија Новак