10ft Agoz ТИП C USB Кабел За Податоци За Брз Полнач За GoPro Hero11, Херој 10, Херој 9, Херој 8,Херој 7, МАКС, Херој 6, Зевс Светлина, Фузија, Карма Зафат, Apple TV 4-Ти Генерал, Веризон МИФИ

10ft Agoz ТИП C USB Кабел За Податоци За Брз Полнач За GoPro Hero11, Херој 10, Херој 9, Херој 8,Херој 7, МАКС, Херој 6, Зевс

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Агоз екстра долгата должина обезбедува дополнителна пристапност до вашиот уред компатибилен СО ТИП Ц (USB C). ИЗГРАДЕН СО најлонска јакна СО плетенка, овој кабел против заплеткување е создаден со издржливи материјали кои обезбедуваат зголемено олеснување на напрегањето. КОМПАТИБИЛЕН Со Gopro Херој11 Црно, Херој11 Црн Творец Издание, Херој11 Црн Мини, Херој 10, Херој 9, Херој 8, Go Pro MAX, Gopro Hero7, Go Pro Hero 6, Go Pro Hero 5, Go Pro Fusion, Gopro Karma Gripp, Gopro karma Контролер (НЕ за други Модели На Go Pro), Gopro Zeus Mini Light, APPLE TV 4-Та Генерација (Не За 3-Та И 2-Та Генерација), Verizon Mifi 7730l Jetpack 4g Mobile Hotpot (Не За Други Модели На Mifi), Google Wifi. ПОДДРЖЕТЕ БРЗО полнење. Ве молиме имајте предвид дека вашиот адаптер за полнач мора да биде брз полнач. БРЗА брзина НА ПОЛНЕЊЕ и синхронизација со висока ефикасност на вашиот уред. Агоз екстра долгата должина обезбедува дополнителна пристапност до вашиот уред компатибилен СО ТИП Ц (USB C). ИЗГРАДЕН СО најлонска јакна СО плетенка, овој кабел против заплеткување е создаден со издржливи материјали кои обезбедуваат зголемено олеснување на напрегањето. КОМПАТИБИЛЕН Со Gopro Херој11 Црно, Херој11 Црн Творец Издание, Херој11 Црн Мини, Херој 10, Херој 9, Херој 8, Go Pro MAX, Gopro Hero7, Go Pro Hero 6, Go Pro Hero 5, Go Pro Fusion, Gopro Karma Gripp, Gopro karma Контролер (НЕ за други Модели На Go Pro), Gopro Zeus Mini Light, APPLE TV 4-Та Генерација (Не За 3-Та И 2-Та Генерација), Verizon Mifi 7730l Jetpack 4g Mobile Hotpot (Не За Други Модели На Mifi), Google Wifi. ПОДДРЖЕТЕ БРЗО полнење. Ве молиме имајте предвид дека вашиот адаптер за полнач мора да биде брз полнач. БРЗА брзина НА ПОЛНЕЊЕ и синхронизација со висока ефикасност на вашиот уред. Изработени од робусни материјали. Премиум куќиштето и екстра-дебелиот 5мм издржлив најлонски плетен кабел, можат да издржат 10.000+ свиоци. Вградениот отпорник за повлекување Од 56к Оми е во согласност со спецификацијата USB Тип-C што поддржува максимално безбедно полнење и нуди 480 mbps брзини на пренос на податоци, совршени за полнење или синхронизирање на Вашиот Go Pro. Одликувајќи СЕ СО РЕВЕРЗИБИЛЕН USB-C конектор. Може да се вметне во компатибилна порта во која било ориентација и стандардниот USB Тип-а може да се вклучи во ѕиден адаптер за напојување за брзо полнење. Синхронизирајте или наполнете го вашиот USB-C компатибилен уред на вашиот компјутер СО USB-ТИП Agoz-до USB-Тип-C Кабел За Синхронизација На Податоци за Полнење. USB-C конекторот е целосно реверзибилен и може да се вметне во порта за полнење без одредена страна свртена нагоре. Знаеме колку подолг кабел може да биде корисен за вашиот живот, поради што Кабелот ЗА Брзо Полнење AGOZ USB-C е достапен во 4 инчи, 4 стапки, 6 стапки и 10 стапки.

Избор на клиент

Заменски замена на USB Кабел за полнење на податоци за трансфер на фотоапарати за Sony CyberShot Cyber-Shot DSCH200, DSCH300, Новак
МАРГ USB Кабел Кабел ЗА EKEN M013S ePad Веб Камера Таблет КОМПЈУТЕР Google Android 2.2 ПРЕКУ 8650 Новак
МАРГ USB Кабел Кабел ЗА EKEN M013S ePad Веб Камера Таблет КОМПЈУТЕР Google Android 2.2 ПРЕКУ 8650

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 1.33
PARTHCKSI USB Кабел За Полнење за iHome iHM79 iHM79LC iHM79PC Мини Звучник Lapotp Кабел За Напојување Новак
PARTHCKSI USB Кабел За Полнење за iHome iHM79 iHM79LC iHM79PC Мини Звучник Lapotp Кабел За Напојување

Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Нашиот производ е замена.не е оригина�

DEN 1491.20
RITEAV-USB 2.0 A до Mini-B 5-пински кабел 1 ft Новак
RITEAV-USB 2.0 A до Mini-B 5-пински кабел 1 ft

USB 2.0 Сертифициран кабел 1 метри конектори : USB машко до мини 5пински Б машки Стапки на трансфер до 480 Mbps во �

DEN 111.52
ХАМА 0.75 м УСБ 2.0 Метален Кабел за iPhone/iPad Со Молња Конектор Новак
ХАМА 0.75 м УСБ 2.0 Метален Кабел за iPhone/iPad Со Молња Конектор

Пренос на податоци со голема брзина : до 480 Mbit / s и висококвалитетно и робусно алуминиумско куќиште во ел�

DEN 688.00
LDLRUI краток USB C до USB C кабел 20Gbps Кабел за пренесување на податоци 1FT USB 3.2 Type C Gen2 PD 100W Брзо полнење 4K Видео Новак
LDLRUI краток USB C до USB C кабел 20Gbps Кабел за пренесување на податоци 1FT USB 3.2 Type C Gen2 PD 100W Брзо полнење 4K Видео

【USBC до USBC HD дисплеј】 Овој 1 нозе USB C до USB C преносен монитор кабел поддржува Thunderbolt 3 / 4 порта Кабелот Elfesoul

DEN 150.24
Auarte Замена Кабел За Полнење За AfterShokz Aeropex AS800/ OpenComm ASC100SG/Shokz OpenRun Pro Mini, 3.3 ft Магнетни USB Полнач Новак
Auarte Замена Кабел За Полнење За AfterShokz Aeropex AS800/ OpenComm ASC100SG/Shokz OpenRun Pro Mini, 3.3 ft Магнетни USB Полнач

●Универзална Компатибилност €овој магнетски кабел за полнење е специјално дизајниран За After Shokz Aeropex AS8

DEN 3.33