USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Nubia 5 за Charger, Sync, OTG уреди како тастатура, глушец, ZIP, GamePad, PD

USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Nubia 5 за Charger, Sync, OTG уреди како тастатура, глушец, ZIP,

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашиот Nubia 5 USB тип-C/PD/Power Delivery и се препорачува за безбедно работење додека правите скоро нешто!. ? ? ? 【Најбрзи брзини】 : Едноставно вклучете го во какви било USB-C периферни уреди (USB Type-C кабел, USB Type-C Flash Drive, USB Type-C центар) кои користат најобразен USB-C конектор. Трансформирајте ја стандардната USB порта во USB-C порта. ? 【Единствено различно】 : Функционалност : Нашиот адаптер е изграден со алуминиумска легура, и тој е минимизиран, така што не покажува огромно ниво, едноставно носете го каде и да одите! Должината (стои нагоре) е 0,9 инчи, а ширината (стои) е 0,6 инчи. ⚡USB C Femaleенски до USB тип А машки адаптер (2 PACK) е целосно компатибилен за вашиот Nubia 5 со податоци со голема брзина 480 Mbps со целосно полнење со 3,1 AMP. Користете со уреди за експанзија како тастатура, глувче, поштенски патенти, Game Pad, HDMI, повеќе (црни)! Новата ажурирана верзија вклучува USB Type-C напреден чип до USB 3.0 до технологија. Поврзете го кој било уред USB Type-C или PD (испорака на електрична енергија) со ACOMMON USB 2 или 3.0 кабел/адаптер ✅ Спецификации : ● Ова нема да пренесува HDMI, видео, DVI, VGA или кои било други видови на видео сигнал ● овој USB C до USB адаптерот е компатибилен со кој било лаптоп/таблет/паметен телефон/уред со порта Type-C. ● Нашите адаптери ви овозможуваат да ги поврзете стандардните USB додатоци/кабли со уред USB-C или Thunderbolt 3. Без мешање во сигналот Wi Fi ● Добијте вградена заштита од напојување, екстремна топлина и други опасности, и знајте дека вашиот паметен телефон или таблет ќе остане безбеден додека користите и полнете. ● Овој мал адаптер е комбинација на исклучок и функционалност. Адаптерот доаѓа со метална минималистичка шема и полирана анти-лизгачка подигната ✅enhancements : ● Производот е дизајниран со оглед на вообичаените сценарија и ситуации. Android, таблети, компјутери, уреди, површински таблети, мали лаптопи, хромирани книги, сè додека тие се USB-C или PD компатибилни. ● Зачувување на енергија : технологијата за микро цртање автоматски ја намалува потрошувачката на енергија кога не се наплатува уред ● внатрешниот внатрешен Инженерскиот дизајн го решава проблемот со мешање помеѓу сигналот USB 3.0 и Wi Fi 2.4 GHz.

Избор на клиент

CHENYANG CY USB4 TYPE C FEMALE TE FEMALING ATERATION DATADION ADIBER ATURESS ADAPTER 40GBPS за NS Switch & Thone & Laptop Новак
CHENYANG CY USB4 TYPE C FEMALE TE FEMALING ATERATION DATADION ADIBER ATURESS ADAPTER 40GBPS за NS Switch & Thone & Laptop

Конектор од типот Ц е новиот дизајн за USB 3.1, реверзибилен дизајн за конекторот од типот Ц Реверзибилна о�

DEN 111.84
Qianrenon USB C MALE TO USB C машки спојка за адаптер USB4.0 Type C Meal Extender Connector 40Gbps, Поддршка 8K@60Hz аудио и Новак
Qianrenon USB C MALE TO USB C машки спојка за адаптер USB4.0 Type C Meal Extender Connector 40Gbps, Поддршка 8K@60Hz аудио и

40 Gbps】 USB C машки до машки спојник, до 40 Gbps брзина на пренесување на податоци, овозможувајќи ви да пренесет

DEN 159.84
0,15м 0,492ft со голема брзина USB 3.0 Сите во еден читач на картички поддржува SD TF CF MMC, црна Новак
0,15м 0,492ft со голема брзина USB 3.0 Сите во еден читач на картички поддржува SD TF CF MMC, црна

Порта : USB 3.0 , Порт пол : Машко до женско Карактеристики : голема брзина Должина на кабелот (М) : 0,15 ...

DEN 865.60
USB-C Femaleенски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот LG G PAD 5 10.1 за полнач, синхронизација, OTG уреди како Новак
Boxwave адаптер компатибилен со JBL Live Pro 2 TWS-USB-A до C Portchanger, USB Type-C OTG USB-A конвертирање на податоците за Новак
Boxwave адаптер компатибилен со JBL Live Pro 2 TWS-USB-A до C Portchanger, USB Type-C OTG USB-A конвертирање на податоците за

? [Конверзија на портата] Адаптер за Boxwave компатибилен со JBL Live Pro 2 TWS Адаптерот USBA до C Portchanger ја претвора в�

DEN 239.20
USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Xiaomi Mi Mi Mix Exclusive Edition Multi Use Converting Functions Новак
USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Xiaomi Mi Mi Mix Exclusive Edition Multi Use Converting Functions

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашето ексклузивно издание на Xiaomi Mi Mi , глувче, центри и други USB пр

DEN 1.33
Pro USB-C USB 3.0 компатибилен со вашиот JBL Adapter Peak II OTG овозможува целосни податоци и USB-уред до 5Gbps! [Gunmetal Новак
Pro USB-C USB 3.0 компатибилен со вашиот JBL Adapter Peak II OTG овозможува целосни податоци и USB-уред до 5Gbps! [Gunmetal

⚡ 【【USBоо : приклучете го и користете компјутер или скоро сите USB периферни уреди со компатибилни со ваш�

DEN 1438.40
Адаптер за мобилни телефони SBSNH микро USB до USB C адаптер, конвертор на кабел за полнење со бело, адаптер USB тип Ц Новак
Адаптерот TEK Styz USB-C USB 3.0 работи за Asus Zenfone 5Z OTG Type-C/PD машки USB 3.0 женски конвертор. Новак
Адаптерот TEK Styz USB-C USB 3.0 работи за Asus Zenfone 5Z OTG Type-C/PD машки USB 3.0 женски конвертор.

⚡USBC USB 3.0 ▶ Додавање на USB 3.0 порта компатибилен со вашиот Go Pro Hero 6usbC опремен уред Поврзете тастатура, глу�

DEN 3.00
Pro USB -C USB 3.0 компатибилен со вашиот JBL UA True Wireless Flash X - Инженерски адаптер OTG овозможува целосни податоци Новак
Pro USB -C USB 3.0 компатибилен со вашиот JBL UA True Wireless Flash X - Инженерски адаптер OTG овозможува целосни податоци

⚡ 【USBоо : Вклучете и користете компјутер или скоро какви било USB периферни уреди со компатибилни со ваши

DEN 798.40
Tek Styz USB Cенски до USB машки адаптер компатибилен со вашиот Nokia 7 Plus за OTG со полнач за тип-C. Користете со уреди за Новак
TEK Styz USB-C USB 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G OTG Type-C/PD машки USB 3.0 женски конвертор. Новак
TEK Styz USB-C USB 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G OTG Type-C/PD машки USB 3.0 женски конвертор.

⚡USBC USB 3.0 ▶ Додавање на USB 3.0 порта компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Note20 Ultra 5 GUSBC опремен уред Поврзете таст�

DEN 1.67
Tek Styz USB Cенски до USB машки адаптер компатибилен со вашиот ASUS ZS620KL за OTG со полнач за тип-C. Користете со уреди за Новак
USB-C Femaleенски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот T-Mobile Revvl Plus за полнач, синхронизација, OTG уреди како Новак