Белите Мониста Осветлуваат Ѓердан Со Стабилна ЛЕД Светлина

Белите Мониста Осветлуваат Ѓердан Со Стабилна ЛЕД Светлина

DEN 396.80

Новак

Достапно за нарачка

ЗАБАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : ЛЕД Ѓердан Е Долг 30 инчи Со 5 Зрнца За Осветлување Рамномерно Распоредени Помеѓу Не-Осветлени Монистра Во Бело. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Едноставно Превртете Го Прекинувачот за Активирање - Led Диодите ќе Светат Силно Стабилно Светло. СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Ноќ На Вештерките, Паради На Марди Грас, Рејви, Музички Фестивали, Концерти, Роденденски Забави И Многу Повеќе. ВКЛУЧУВАЊЕ И ВКЛУЧУВАЊЕ : Батериите Се Заменливи, така Што Осветлените Ѓердани може да се Користат за Повеќе Настани. ВРВЕН КВАЛИТЕТ И БЕЗБЕДНО : Содржи Батерии Со Ниска Жива, Отцепена Затворач и Е Во Согласност со КПСИЈА. ЗАБАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : ЛЕД Ѓердан Е Долг 30 инчи Со 5 Зрнца За Осветлување Рамномерно Распоредени Помеѓу Не-Осветлени Монистра Во Бело. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Едноставно Превртете Го Прекинувачот за Активирање - Led Диодите ќе Светат Силно Стабилно Светло. СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Ноќ На Вештерките, Паради На Марди Грас, Рејви, Музички Фестивали, Концерти, Роденденски Забави И Многу Повеќе. ВКЛУЧУВАЊЕ И ВКЛУЧУВАЊЕ : Батериите Се Заменливи, така Што Осветлените Ѓердани може да се Користат за Повеќе Настани. ВРВЕН КВАЛИТЕТ И БЕЗБЕДНО : Содржи Батерии Со Ниска Жива, Отцепена Затворач и Е Во Согласност со КПСИЈА. Чувајте го елегантен, но забавен Со Уште Осветлувачки Ѓердан со Бели Монистра. Тоа е одличен начин за додаток За Марди Грас, Фестивали, паради и забави во секоја пригода. За безбедност, влакното од мушка доаѓа со отцепен затворач. За да го активирате Ѓерданот со Монистра, извадете го заштитникот на батеријата и притиснете го копчето за функција за стабилно осветлување. ЗАБЕЛЕШКА : Точка доаѓа со 6 LED монистра, останатите монистра се непроѕирни круг марди Грас монистра.

Избор на клиент

Партикиндом Бисер Круна Шема Топер Роденденска Торта Топер Украсни Орнаменти Украси За Забави За Роденден Новак
PartyKindom 1 Постави Ѕид Налепница Роденден Позадина Декор Ѕид Налепници Партија Украси За Роденден Новак
PartyKindom 1 Постави Ѕид Налепница Роденден Позадина Декор Ѕид Налепници Партија Украси За Роденден

Нашата ѕидна налепница ќе биде неверојатна декорација на вашата роденденска забава Ова е совршена деко

DEN 1.67
МОДНО ЗАНАЕТЧИСТВО Сребрено Дрво На Животот и Семејство Приврзок За Клучеви - сет од 1 Новак
МОДНО ЗАНАЕТЧИСТВО Сребрено Дрво На Животот и Семејство Приврзок За Клучеви - сет од 1

крпа Увезени Животен Привезок : иконското Дрво на животот симболизира нов почеток во животот, позитивна

DEN 271.84
Амскан Тато Ќе Биде Награда За Медал, 15, Сина Новак
Амскан Тато Ќе Биде Награда За Медал, 15, Сина

1 медал по пакет, мерки 15" Сино" Тато да биде " медал за забава за туширање за бебиња Совршен за туширање за

DEN 3.00
12 Мали Бебешки Чизми Пластични Чевли Држачи За Бонбони Фаворизира 1.875 - Сина Новак
12 Мали Бебешки Чизми Пластични Чевли Држачи За Бонбони Фаворизира 1.875 - Сина

12 Мали Пластични Бебешки Чизми Чевли Држачи За Бонбони Декорација Фаворизира 1.85" 12 Мали Пластични Бебеш

DEN 79.84
Minnie ' N Me-ViewMaster - 3 Ролна Сет-21 3d Слики Новак
Minnie ' N Me-ViewMaster - 3 Ролна Сет-21 3d Слики

Во согласност со безбедносните барања НА АСТМ Ф963 Придружете се На мини на нејзиниот училишен ден Погле�

DEN 484.80