Амосфун Божиќ Бонбони Тегла Санта Украс Кутија За Чување Подарок Држач Транспарентна Корист Шише Контејнер Со Кадифен Кукла Капак За Божиќ Празник Партија Матери?

Амосфун Божиќ Бонбони Тегла Санта Украс Кутија За Чување Подарок Држач Транспарентна Корист Шише Контејнер Со Кадифен Кукла

DEN 169.76

Новак

Достапно за нарачка

Цртан филм дедо мраз облик дизајн, кој може да привлече детски знаменитости и е совршен подарок за децата. Компактна големина и лесна, што е погодно за чување и носење. Со божиќ тематските дизајн, кој може фестивал атмосфера на партијата. Може да се користи за чување бонбони, закуска, чоколадо, колачиња и некои мали подароци. Транспарентен дизајн на телото на теглата, удобен за наоѓање на бонбони или закуска што ја сакате. Цртан филм дедо мраз облик дизајн, кој може да привлече детски знаменитости и е совршен подарок за децата. Компактна големина и лесна, што е погодно за чување и носење. Со божиќ тематските дизајн, кој може фестивал атмосфера на партијата. Може да се користи за чување бонбони, закуска, чоколадо, колачиња и некои мали подароци. Транспарентен дизајн на телото на теглата, удобен за наоѓање на бонбони или закуска што ја сакате. Опис божиќната тегла со бонбони главно се користи за пакување и украсување За Време На Божиќ. Може да се користи за пакување и чување бонбони, чоколади итн. Се користи За божиќна забава, декорација на домот, декорација на трговски центар, итн. Дизајнирано со форма На Дедо Мраз, телото на теглата е транспарентно, погодно за прикажување на вкусните бонбони. Карактеристики-Боја : Дедо Мраз.- Материјал : пвц, фланелет.- Големина : Околу 22. 00Х19. 00Х10. 00см / 8. 65Х7. 47Х3. 93 инчи.- Цртан филм дизајн во форма На дедо мраз, кој може да привлече детски знаменитости и е совршен подарок за децата.- Со божиќ тематските дизајн, кој може фестивал атмосфера на партијата.- Компактна големина и лесна, што е погодно за чување и носење.- Може да се користи за чување бонбони, закуска, чоколадо, колачиња и некои мали подароци.- Транспарентен дизајн на телото на теглата, удобен за наоѓање на бонбони или закуска што ја сакате.- Боја : Дедо Мраз.- Големина : 22Х19Х10СМ. Пакет Вклучувајќи 1 х Божиќ бонбони тегла.

Избор на клиент

СОИМИС Викинг Косплеј Лента За Глава Стилски Костим Декорација На Главата На Ноќта На Вештерките Новак
СОИМИС Викинг Косплеј Лента За Глава Стилски Костим Декорација На Главата На Ноќта На Вештерките

Со одлична изработка, извонредна, лесна и удобна за носење Главата на ноќта на вештерките со исклучител�

DEN 0.33
PartyKindom 1 Постави Ѕид Налепница Роденден Позадина Декор Ѕид Налепници Партија Украси За Роденден Новак
PartyKindom 1 Постави Ѕид Налепница Роденден Позадина Декор Ѕид Налепници Партија Украси За Роденден

Нашата ѕидна налепница ќе биде неверојатна декорација на вашата роденденска забава Ова е совршена деко

DEN 1.67
Minnie ' N Me-ViewMaster - 3 Ролна Сет-21 3d Слики Новак
Minnie ' N Me-ViewMaster - 3 Ролна Сет-21 3d Слики

Во согласност со безбедносните барања НА АСТМ Ф963 Придружете се На мини на нејзиниот училишен ден Погле�

DEN 484.80
Амосфунфарм Тематските Роденден Венец Животните Банер Виси Партија Декорација Повлече Знаме Украс Новак
Амосфунфарм Тематските Роденден Венец Животните Банер Виси Партија Декорација Повлече Знаме Украс

Безбеден, издржлив и за долготрајна употреба Затоа, може да се користи многу пати ако го чувате Совршено

DEN 2.00