Мали Девојчиња Контејнери За Сјај За Усни Глазура За Усни Кадифена Површина Кал За Усни Бела Не Сува Лесна За Нанесување Кал За Усни Лесна За Нанесување Кармин Издр

Мали Девојчиња Контејнери За Сјај За Усни Глазура За Усни Кадифена Површина Кал За Усни Бела Не Сува Лесна За Нанесување Кал

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забави. Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Ние Сме Посветени На Создавање Висококвалитетни Производи и Услуги за Вас. Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Производот, Секогаш Можете Да Не Контактирате. Ќе Ви Обезбеди Услуги И Помош Во Рок Од 24 Часа. За Секого, Без разлика дали Сте Дама или Сте Студент, Без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер. Можете Да Го Изберете Овој Производ. Затемнет Сјај За Усни : Инстант Сјај Со Боја Благодарение На Овој Прекрасен Затемнет Сјај За Усни. Нашиот Производ Вклучува Природни И Состојки Со Својата Формула Која Е Многу Нежна И Не Ги Иритира Усните. Сјајот Работи со Сите Видови Тонови на Кожата, Дури и ако Имате Чувствителна Кожа, Воопшто Не Треба Да се Грижите пред Да Го Користите Нашиот Сјај за Усни. Мали Девојчиња Контејнери За Сјај За Усни Глазура За Усни Кадифена Површина Усна Кал Бела Не Сува Лесна За Нанесување Кал За Усни Лесна За Нанесување Кармин Издржлива Шминка Без Избледување О Мој Сјај Сјај За Усни глазура кадифена површина кал за усни бела не сува лесна за нанесување кал за усни лесна за нанесување кармин издржлива Шминка Без Материјал За бледнее : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50гр големина на Пакетот : 11, 5х2, 8х2, 2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Избор на клиент

Глазура За Усни Стаклени Усни Чувствителни На Светлина Се Извонредни 4 Бои Новак
Глазура За Усни Стаклени Усни Чувствителни На Светлина Се Извонредни 4 Бои

●Мат Течни Кармини●кадифена мат, високо заситена, високо пигментирана, Мат Карминот има пигмент со вис

DEN 2.00
ФЕЈСВОРКС Течен Кармин Сјај За Усни КАРМИНИ Новак
ФЕЈСВОРКС Течен Кармин Сјај За Усни КАРМИНИ

Задебелена интензивна живописна боја со престој на моќ Навлажнувачите ги одржуваат усните меки и бакну

DEN 980.80
ФЕЈСВОРКС Течен Кармин Сјај За Усни КАРМИНИ Новак
ФЕЈСВОРКС Течен Кармин Сјај За Усни КАРМИНИ

Задебелена интензивна живописна боја со престој на моќ Навлажнувачите ги одржуваат усните меки и бакну

DEN 1403.20
Сурфање Рајдер Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметички Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна Сјај Новак