Сјај Водоотпорен Долготраен Сјај За Усни, 6 Бои Јасен Сјај За Сјај За Усни, Дијамантски Треперлив Сјај За Усни Водоотпорен Долготраен Задебелен Нелеплив Сјај Шминк?

Сјај Водоотпорен Долготраен Сјај За Усни, 6 Бои Јасен Сјај За Сјај За Усни, Дијамантски Треперлив Сјај За Усни Водоотпорен Долготраен

DEN 120.80

Новак

Достапно за нарачка

€Сјај Течен Кармин Q-Секси Боја Сјај За Усни Сјај Мат Најновиот Долготраен Течен Кармин Мат Кармин За Усни, полн, шарен, долготраен,мат, сјај, треперлив, црн, виолетов, Создадете напредна празнична шминка за вас. Екстремно долгиот кармин содржи навлажнувачки состојки за удобно, омекнувачко и свиленкасто чувство што не ги суши усните. ●Водоотпорна и Долготрајна глазура за усни е лесна за употреба, водоотпорна и навлажнувачка, оставајќи ги усните да се чувствуваат меки и мазни. Овој сјаен сјај за усни осигурува дека ќе го носите цел ден и дека не се држи до чашата.Создадете прекрасен блескав ефект на усни што не остава сув или крпен изглед. ●Сјаен Ефект●сјајниот сјај за усни има вкус на крофни,мириса многу слатко и прави да се чувствувате удобно. Транспарентната цевка точно може да ја види внатрешната боја, со богата задебелена боја и навлажнувачки ефект, светлина и удобно. Секој метален сјај има чист сјај, вклучувајќи треперлив сјај. ●Удобни и Широко користени●Класични пигментни нијанси со висок интензитет најмногу се вклопуваат за работна или секојдневна шминка. Карминот е богат со хранливи материи, што може да ги направи усните меки и навлажнети. Карминот е исто така лесен за носење и може да се носи наоколу без да зафаќа простор. ●Подарок За Девојки ● Одличен За работа Или дневна шминка, може да се носи со вас, класичниот метален сјај е добро прилагоден за мали подароци за вашата девојка и семејство На Денот на Вљубените, роденден, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Божиќ и други фестивали. Карактеристики : 1. Сјајни, Сјај, Водоотпорен 2. Природен висок пигмент, трепет, лесен за носење 3. Долготрајни, водоотпорен и секси 4. Дневна шминка, празнична шминка, шминка за забави, професионална шминка Спецификации : применливи луѓе : општ Тип На Кожа : Нормална Спецификација : 20гр рок на Траење : 3 Години Производот Вклучува : 1/2/6 парчиња Сјај Водоотпорен Долготраен Сјај За Усни Белешки : 1.Ве молиме дозволете мали разлики поради рачно мерење. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.

20g:
Shelf life: 3 years

Избор на клиент

Сурфање Рајдер Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметички Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна Сјај Новак
L ' OREAL - Сјај Enlumineur - Хроматска Бронза-3g-04 Топла Голи Рефлектори Роза-Црвен Тоник Новак Попуст
L ' OREAL - Сјај Enlumineur - Хроматска Бронза-3g-04 Топла Голи Рефлектори Роза-Црвен Тоник

Земете ја шминката за усни засек со користење на овој блескав горен дел за усни Топерите ќе му дадат на в

DEN 143.84
Транспарентна Вода Сјаен Сјај Ѕвезда Кристал Бисер Огледало Усна Глазура 2,5 МЛ Новак
Транспарентна Вода Сјаен Сјај Ѕвезда Кристал Бисер Огледало Усна Глазура 2,5 МЛ

●Мат Течни Кармини●кадифена мат, високо заситена, високо пигментирана, Мат Карминот има пигмент со вис

DEN 79.84
CoverGirl Shineblast, Ембер 820, 0.13-Унца Шишиња Новак
CoverGirl Shineblast, Ембер 820, 0.13-Унца Шишиња

Палетата од 16 сенки беше кодизајнирана со Славниот шминкер Пат Мекграт за да ви даде експлозија на треп�

DEN 2.67
НИКС ПРОФЕСИОНАЛНИ Шминка Путер Сјај Кафеав Шеќер, Нелепливи Усна Сјај-Пакет од 3 Новак
НИКС ПРОФЕСИОНАЛНИ Шминка Путер Сјај Кафеав Шеќер, Нелепливи Усна Сјај-Пакет од 3

Сјај за путер : мек мек и свиленкаст мазен, нашиот декадентен Сјај За Путер е достапен во широк спектар н�

DEN 1.33
Јасно Усна Сјај Кадифе Негување Полу-Бои Водоотпорен Сјај 15 Кармин Усна Кармин Покрие Девојка Усна Сјај Новак
Глазура За Усни Стаклени Усни Чувствителни На Светлина Се Извонредни 4 Бои Новак
Глазура За Усни Стаклени Усни Чувствителни На Светлина Се Извонредни 4 Бои

●Мат Течни Кармини●кадифена мат, високо заситена, високо пигментирана, Мат Карминот има пигмент со вис

DEN 2.00