Јасен Овошен Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мека Боја На Пристигнување Полн Сјај За Усни Убави Розови Усни Сјај За Ус?

Јасен Овошен Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мека Боја На Пристигнување Полн Сјај

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забави. Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Вегански И -, Нема Тестирање На Животни. Ние Нудиме Производи Со Најдобар Квалитет По Најдобри Цени. Ако Имате Какви Било Прашања Или Не Сте Целосно Задоволни. Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Ние Ќе Ви Го Донесеме Најдоброто Искуство И Најголемото Задоволство. Нашата Козметика Никогаш Не Се Тестира На Животни, Лесно Се Перат И За Чувствителна Кожа. Да, Користете Благ Сапун И Вода. Се Препорачува За Возраст Од 5 И Повеќе Години. Популарни Бои, Со Совршен Пакет, Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Денот На Вљубените ,Роденден, Денот на Мајката и Друг Фестивал!. Тоа е Суперстај Сјај За Усни, Шминка За Усни Со Висок Пигмент. Тие Се Водоотпорни И Траен Ефект На Пот. Ќе Трае Најмалку 8 Часа. Тоа Е Водоотпорен, И Не Ќе Се Држи на Чаша. Јасен Овошен Сјај За Усни Кадифена Течна Козметика За Кармин Класична Водоотпорна Долготрајна Мека Боја На Пристигнување Полн Сјај За Усни Убави Розови Усни Сјај За Усни1.8мл Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мазна Боја На Пристигнување Полн Сјај За Усни Убави Розови Усни Сјај За Усни1, 8мл Материјал : Абс Боја : Како што покажува сликата, (поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!(Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Избор на клиент

Глазура За Усни Стаклени Усни Чувствителни На Светлина Се Извонредни 4 Бои Новак
Глазура За Усни Стаклени Усни Чувствителни На Светлина Се Извонредни 4 Бои

●Мат Течни Кармини●кадифена мат, високо заситена, високо пигментирана, Мат Карминот има пигмент со вис

DEN 2.00
Сурфање Рајдер Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметички Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна Сјај Новак
УЛУ Батерија Случај за iPhone 13 Pro Max, 10800mah Пренослив Полнење Случај Со Безжично Полнење Компатибилен за iPhone 13 Pro Новак
Џефри Ѕвезда Сјајот Нејзината Сјајност Новак
Џефри Ѕвезда Сјајот Нејзината Сјајност

СЈАЈОТ нашата прва формула за сјај за усни! Изберете од две завршетоци, Сјај Фантазија или Екстремен Сја

DEN 2.33
Виножито Кармин Во Собата За Жени Усна Сјај 3.5 ггуд Сјај Треперлива Убавина Шминка Новак
Виножито Кармин Во Собата За Жени Усна Сјај 3.5 ггуд Сјај Треперлива Убавина Шминка

МАТЕРИЈАЛ : И Чист Материјал [СТИЛ НА ДИЗАЈН] : 100% Сосема Нов Квалитет Од Висока Класа Лесен За Употреба И

DEN 0.67
Л. А. Бои Сјај За Усни Со Висок Сјај Шеа Путер, Свеж, 0,14 Унца Новак
Л. А. Бои Сјај За Усни Со Висок Сјај Шеа Путер, Свеж, 0,14 Унца

Висок сјај, ултра пигментирана формула Ги навлажнува усните со шеа путер Лесен мирис на ванила...

DEN 2.33