Јоки Бохо Тасел Валанс За Виндоус Модерна Куќа На Фарма Памучни Ленени Кујнски Завеси Топер Кантри Гингам Прозорски Третмани Ниво Завеса За Декори За Спална Соба В

Јоки Бохо Тасел Валанс За Виндоус Модерна Куќа На Фарма Памучни Ленени Кујнски Завеси Топер Кантри Гингам Прозорски Третмани

DEN 271.84

Новак

Достапно за нарачка

Соби Додатоци овој тен прозорец валансите дизајнирани со класичен сив и бел кариран модел со реси долж страната, додаваат допир на модерен стил на фарма, што ја направи вашата соба поп. Стандардна Големина бохо валанс мери 2 "заглавие + 18" H x 52 "W со вграден џеб до 2" џеб За Прачка за Закачување. Памучни Ленени Завеси оваа реси завеса валансите е направена од памук лен, мека и кожата-пријателски, формалдехид винил слободен. Суптилно шиење на границата осигурајте се дека неговата долготрајна употреба. Полутранспарентни Завеси Ја Користат кратката кујнска завеса Јоки совршена за приватност, но сепак доволно чиста за да пушти тони природна светлина. Пробајте ја нашата завеса топпери ризик слободен service 24 часа услуга на повик. Наплата, замена ви обезбедува 100% задоволство шопинг искуство. Направете ја вашата соба од мрачна до чудесна со оваа боемска завеса за валанс. Карактеристики гроздобер шик ресни раб долж страната, сива и бела геометриски дизајни се вклопуваат за да додадете во секоја соба декор. Секое печатено парче ткаенина веднаш ќе додаде длабочина и текстура во вашата соба. Јоки Сива И Бела Карирана Боемска Ресна Прозорец Валанс За Кујна Спална Соба Дневна Соба Бања, 18-Инчен Должина Прачка Џеб Полу-Транспарентен Памук Лен Валанс Завеса Врвот. КАРАКТЕРИСТИКИ : * Памучен Ленен Материјал : * Изработен од издржлив и мек памучен ленен материјал. * Мерења : Прилагодената завеса на прозорецот валанс е широка 52 инчи х 18 инчи долга+ 2 инчи заглавие, џебната завршница на прачката се вклопува до 2 инчи прачка во дијаметар, 0,7 килограми тежина. * Стилски и Приватност : овие гроздобер валансни завеси се многу цврсти и ја блокираат несаканата светлина додека обезбедуваат приватност. * Метод на чистење : Машинско перење, ладна вода, нежен циклус. Не избелувајте. * Разноврсна Употреба : Направена е совршена модерна кујна на фарма, бохо кратки завеси за дневна соба, ресиран валанс за прозорец за бања, завеса за валанс за спална соба, лизгачки стаклени врати.

Избор на клиент

Бебе Кукла Постелнина Крпеница Совршенство Прозорец Валанс, Слива/Лаванда Новак
Бебе Кукла Постелнина Крпеница Совршенство Прозорец Валанс, Слива/Лаванда

Поликотон Направено во НАС Совршен дизајн на крпеница Целосно произведени во САД Машина за перење...

DEN 1.67
Нојо Мистик Градина Прозорец Валанс, Розова Новак
Нојо Мистик Градина Прозорец Валанс, Розова

Тип На Производ : Бебешки Производ Точка Пакет Димензија : 22.098 См Л X19, 05 См W X3, 302 См H Точка Пакет Тежина : 0.

DEN 1.67
Бебе Кукла Постелнина Шеврон Прозорец Валанс И Завеса Во Собата, Црвено Новак
Бебе Кукла Постелнина Шеврон Прозорец Валанс И Завеса Во Собата, Црвено

Одговара на повеќето прозорци со стандардна големина Модерен дизајн на шеврон Содржина на ткаенина : ше

DEN 2.00
НИКЕТАУН Чиста Крошна Кревет Завеси Панели 216 - Дома Декорација Чиста Воил Шамија Валанс За Свадба Новак
НИКЕТАУН Чиста Крошна Кревет Завеси Панели 216 - Дома Декорација Чиста Воил Шамија Валанс За Свадба

НЕВЕРОЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ : овие лесни завеси за шалови се направени во проегирен материјал, допираат до ме�

DEN 1.00
1 КОМПЈУТЕР Расадник Соба Декоративни Прозорец Валанс Слон Бебе Соба Прозорец Завеса Унисекс Новак
1 КОМПЈУТЕР Расадник Соба Декоративни Прозорец Валанс Слон Бебе Соба Прозорец Завеса Унисекс

?●Материјал●?100% синтетички ткаенини ; ?€Големина? 90 х 15 Инчи ; ?€Големина? 26,5 х 3 Инчи; ?●Уникатни Дизајни

DEN 327.84
Бебе Кукла Слатка Допир Бебе Прозорец Валанс, Лаванда Новак
Бебе Кукла Слатка Допир Бебе Прозорец Валанс, Лаванда

100% памук Координира со бебе кукла постелнина слатка допир бебе постелнина сетови и додатоци...

DEN 1.67
Памучна Приказна Дизајни Валанс, Тука Кити Кити Новак
Памучна Приказна Дизајни Валанс, Тука Кити Кити

100% памук Направено во НАС Ширрд прозорец валанс во розова, зелена, кафеава, животинска кожа 100% памук про�

DEN 3.00
Памучна Приказна Дизајни Валанс, Перивинкл Новак
Памучна Приказна Дизајни Валанс, Перивинкл

Памук Увезени Прозорец валанс, координирање со креветчето во собата periwinkle Зелена, виолетова Машинско п�

DEN 2.33
Глена Жан Старлајт Виндоус Валанс, Блу Гингам/Вајт Новак
Глена Жан Старлајт Виндоус Валанс, Блу Гингам/Вајт

Жан Направено во НАС Осветлете го просторот на бебето со прекрасен прозорец валанс во уникатна ткаенин�

DEN 3.33
Кокало Бебе Азбука Бебиња Прозорец Валанс Новак
Кокало Бебе Азбука Бебиња Прозорец Валанс

Памук Произведено во САД Или Увезено Одговара на стандарден прозорец од 36" х 48" Варијациите на пригушени

DEN 1025.60