Фокс Рејсинг Женски Ренџер 2.5 Л Вода Планински Велосипед Јакна

Фокс Рејсинг Женски Ренџер 2.5 Л Вода Планински Велосипед Јакна

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Останете суви на патеката со Јакната За Вода Ренџер 2,5 Литри. Оваа целосно запечатена планинска велосипедска јакна е изградена од лесна, 10к/3К, 2,5-слојна водоотпорна/дише ткаенина за да ве одржува свежи и суви додека се справувате со непостојаното време. Неговата завршница НА DWR ќе фрли влага, кал и остатоци додека се распарчувате, додека аспираторот компатибилен со шлем ќе се вклопи над повеќето шлемови таму. Целосно запечатена водоотпорна/дише ткаенина за да ве исуши на патеката. Лесен 10к/3К 2,5-слој, водоотпорен, дише главната ткаенина на телото. DWR заврши фрла влага, нечистотија, и остатоци. Нацртајте кабел, стегање на полите и еластична манжетна, обезбедува прилагодено вклопување. Целосно запечатена водоотпорна/дише ткаенина за да ве исуши на патеката.;.

Избор на клиент

Заштита на флексибилно колено 7IDP Новак
Заштита на флексибилно колено 7IDP

100% полиестер Увезени Тешка, издржлива покривка на коленото на најлон спандекс Двоен слој полигон перфо�

DEN 3.33
Маифу-гЈ Машка машка лежерна памучна постелнина маица обичен џеб плажа краток ракав хипи-столб Новак
Маифу-гЈ Машка машка лежерна памучна постелнина маица обичен џеб плажа краток ракав хипи-столб

? Материјал : мешавина од памук Мека и истегната врвна ткаенина која е лесна, дише, дише, лесна за грижа...

DEN 0.67
529 Комплет за регистрација на велосипеди за гаража - еден комплет за велосипеди Новак
529 Комплет за регистрација на велосипеди за гаража - еден комплет за велосипеди

За помалку од 5 минути, комплетот за регистрација на велосипеди 529 гаража ќе ви помогне да ги соберете кр�

DEN 176.00
Тери Breakaway Mesh без ракави велосипед дрес - женска кошула UPF 40+, опуштено вклопување, редовно и плус големини Новак
Тери Breakaway Mesh без ракави велосипед дрес - женска кошула UPF 40+, опуштено вклопување, редовно и плус големини

Главно тело : 100% полиестер; Странични панели : 92% полиестер, 8% спандекс Увезени Дизајн : Нашите отпечатоци

DEN 1279.20
8 Пара Унисекс Ув Заштита Рака Ладење Ракави Мраз Свила Рака Покритие Новак
8 Пара Унисекс Ув Заштита Рака Ладење Ракави Мраз Свила Рака Покритие

Мраз Свила Увезени Ракави за раце материјал : изработен од 3 различни материјали за избор, имено, ледена �

DEN 287.84
Рапдомска тактичка полу -прстичка ракавица Новак
Рапдомска тактичка полу -прстичка ракавица

Неопрена манжетна заедно со табулаторот за кука и јамка за безбедно вклопување Задниот дел изработен о�

DEN 284.32
Чевли за велосипедизам за џиро режим Новак
Чевли за велосипедизам за џиро режим

Удобно и поддржувачко вклопување : Едно парче синхрониер горниот со меки упатства за чипка за еластично

DEN 3775.84
SWAGTRON K3 12 БЕЗБЕДНИ БЕЛАЦИЈА БЕЛАЦИЈА за деца на возраст од 2-5 години | гумени гуми исполнети со воздух | 7 килограми лесни Новак Попуст
Кастели инсајдер 2 бибшорт Новак
Кастели инсајдер 2 бибшорт

Материјал : [Главно тело] Ликра Сезона : Пролет, лето, есен Fit : FormFitting Chamois : Progetto X2 Подлога за нега на кожата

DEN 1.00