Галпада Венец Божиќна Декорација 1 парчиња Невестински Венец Лента За Глава Невеста Плажа Свадба Додаток За Коса

Галпада Венец Божиќна Декорација 1 парчиња Невестински Венец Лента За Глава Невеста Плажа Свадба Додаток За Коса

DEN 154.88

Новак

Достапно за нарачка

Користете ја оваа лента за глава како совршени додатоци за костими или реквизити за фотографии за да ви дадат нов изглед. Не е премногу тежок, така што ќе можете удобно да го носите. Погоден за жени, девојки и дами. Светли бои и шик стил, претставува многу прекрасен изглед, ќе повеќе шарм и убавина на вашиот изглед. Слатко и модерно, истакнете го вашиот изглед, направете да изгледате пошармантно и привлечно. Изработени од квалитетен материјал, издржлив, безбеден, пријателски за кожата, не е лесно или деформиран, долг век на траење. Користете ја оваа лента за глава како совршени додатоци за костими или реквизити за фотографии за да ви дадат нов изглед. Не е премногу тежок, така што ќе можете удобно да го носите. Погоден за жени, девојки и дами. Светли бои и шик стил, претставува многу прекрасен изглед, ќе повеќе шарм и убавина на вашиот изглед. Слатко и модерно, истакнете го вашиот изглед, направете да изгледате пошармантно и привлечно. Изработени од квалитетен материјал, издржлив, безбеден, пријателски за кожата, не е лесно или деформиран, долг век на траење. Опис дали сеуште барате елегантна глава за свадба? Дали сеуште сте загрижени дека вашите фотографии не привлекуваат око? Нашата наметка е совршена за фотографирање и украсување на свадбени забави, и може да го разубави вашиот облекување и да ве натера да се издвоите од толпата.Карактеристики-Боја : Бела, Зелена-Материјал : Пластика-Големина : Околу22. 00Х22. 00Х3. 00см / 8. 65Х8. 65Х1. 18 инчи - Слатко и модерно, истакнете го вашиот изглед, направете да изгледате пошармантно и привлечно.- Не е премногу тежок, така што ќе можете удобно да го носите. Погоден за жени, девојки и дами.- Користете ја оваа лента за глава како совршени додатоци за костими или реквизити за фотографии за да ви дадат нов изглед.- Светли бои и шик стил, претставува многу прекрасен изглед, ќе повеќе шарм и убавина на вашиот изглед.- Изработен од квалитетен материјал, издржлив, безбеден, пријателски за кожата, не е лесно или деформиран, долг век на траење. Пакет Вклучувајќи 1 х Венец Глава.

Избор на клиент

Божиќ Порибување Дрво Украс Дедо Мраз Подароци Декор Снешко Чорап Дома Декор Витраж Прозорец Виси Колибри Новак
СС Продавница 72 Зелена Смоква Лист Венец Новак
СС Продавница 72 Зелена Смоква Лист Венец

72 " Зелена Смоква Лист Венец Додадете длабочина и текстура на секој природен декор со оваа живописна вен

DEN 2.67
н / а 5 Парчиња Венец за Ѕид Декор Сакура Вискоза Јазол Свадба Партија Декорација Венец Новак
н / а 5 Парчиња Венец за Ѕид Декор Сакура Вискоза Јазол Свадба Партија Декорација Венец

Бојата е природна и униформа, цвеќињата и лисјата се полни, слоевите се различни и живоста Поблиску до п�

DEN 3.33
Мали Новогодишни Украси за Станови 3 парчиња Патка Ѕид Виси Дрвена Патка Декорација Виси Божиќни Украси Новак
Нортлајт Колорадо Смрека Вештачки Божиќен Венец, 24-Инчен, Неосветлен Новак
Нортлајт Колорадо Смрека Вештачки Божиќен Венец, 24-Инчен, Неосветлен

Мултибојата се состои од црвени, зелени, сини и килибарни светилки Големина на сијалицата : микро самови

DEN 2.67
Украс 2021 Снег Божиќна Декорација Божиќна Зелена Висечка Декорација Виси Венец За Камин Камин Матирана Новак
Украс 2021 Снег Божиќна Декорација Божиќна Зелена Висечка Декорација Виси Венец За Камин Камин Матирана

Орнаменти Е Убаво Спакувани Во Елегантна Кутија За Подароци Стил На Спомен, И Посебен, Да Се Потсетиме Н�

DEN 2.67