Кунтис Божиќни Венци За Влезната Врата, 16 Инчни 40 ЛЕД Осветлен Црвен Лак Божиќен Венец Со Борови Црвени Бобинки Украси Со Топки, Вештачки Божиќни Венци Украси Надво

Кунтис Божиќни Венци За Влезната Врата, 16 Инчни 40 ЛЕД Осветлен Црвен Лак Божиќен Венец Со Борови Црвени Бобинки Украси Со

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

??Забележете Дека По Добивањето на Венецот, Може Да Биде Потребно Обликување за Да Се Постигне Поцелосен и Поживописен Изглед. (16 " е преку мерење на гранката на венецот по расплетувањето). ??Класични Празнични Елементи Божиќен Венец Од Влезната Врата - Нашите Божиќни венци се направени со врвна јп вештачка смрека, обезбедувајќи ви ултрареални борови иглички кои ги надополнуваат вашите украси за Новогодишна елка. Природните, дебели црвени бобинки совршено се совпаѓаат со нежниот црвен лак, плус украсените борови шишарки среде, нашиот осветлен божиќен венец го прави вашиот дом жив и топол. ??Осветлен Божиќен Венец На батерии Со Тајмер-Прелит Божиќни Венци со 40 топли ЛЕД светла (Потребни се 2*bat батерии, не се вклучени). Надградената кутија за батерии е цврсто фиксирана на шасијата на венецот и не е лесно да падне. Благодарение на неговиот тајмер, можете однапред да поставите 6 часа вклучено и 18 часа одмор во текот на целата сезона. Кога ќе падне ноќта, осветлете Го Божиќниот венец на влезната врата за да создадете силна празнична атмосфера која сигурно ќе ги импресионира семејството и пријателите. ??Лесно За Поставување И Складирање За Повеќекратна Употреба-тркалезната шасија го прави нашиот внатрешен божиќен венец постабилен, не е лесен за деформација и лесен за прилагодување на гранките потоа можете да го закачите со две кабелски врски(вклучени). Без мака од мртви лисја или скапани борови шишарки, така што лесно можете да ги чувате овие прекрасни вештачки празнични венци од 16 инчи кога ќе заврши зимата и да ги закачите од година во година. ??Прекрасни Божиќни Украси На Отворено-Нашиот Божиќен венец од влезната врата е одлична декорација за Претстојниот Божиќ, закачете го и пречекајте го прекрасниот празник со вашето семејство, пријатели и соседи. Совршено закачете Ги Овие Божиќни Венци на отворено во затворен простор на двојната врата, прозорецот, ѕидот, каминот, кабинетот, скалите или градината како поканувачки украси за одмор, сезона по сезона. ??Уникатен Извонреден Дизајн На Кутија За Подароци-за разлика од традиционалното едноставно пакување, Нашите Лед Божиќни венци се спакувани во прекрасна кутија за подароци, што ви дава чувство на изненадување во моментот кога ќе го отворите подарокот. Совршен како божиќен подарок, подарок За Денот на Благодарноста, подарок за Домаќинство за семејството, пријателите, децата и соседите. Осветлете ги студените зимски ноќи од оваа сезона Со Нашиот празничен И живописен Божиќен Венец Со Црвен лак!.

Избор на клиент

Ознака Антички Висечки Ѕвона С/3 АНТКГЛ Новак
Ознака Антички Висечки Ѕвона С/3 АНТКГЛ

колекција : нордиски материјал : ковано железо , манго дрво и јаже од јута димензии : 10,25 инчи h x 4,5 инчи l x 4,

DEN 0.33
н / а 5 Парчиња Венец за Ѕид Декор Сакура Вискоза Јазол Свадба Партија Декорација Венец Новак
н / а 5 Парчиња Венец за Ѕид Декор Сакура Вискоза Јазол Свадба Партија Декорација Венец

Бојата е природна и униформа, цвеќињата и лисјата се полни, слоевите се различни и живоста Поблиску до п�

DEN 3.33
61uourGE DIY Среќен Божиќ Венец Венец Прозорец Врата Украси Bowknot Украс Новак
61uourGE DIY Среќен Божиќ Венец Венец Прозорец Врата Украси Bowknot Украс

Дрвени+миленичиња ?Ако ја барате таа специјална есенска декорација за да го трансформирате декорот на в

DEN 924.80
Мали Новогодишни Украси за Станови 3 парчиња Патка Ѕид Виси Дрвена Патка Декорација Виси Божиќни Украси Новак