Тркалезен метален калај знак рустикален wallиден декор Божиќна ѓумбирска куќа одморен венец знак погоден за домашна градина кујна бар кафе гаража ретро гроздобер 12?

Тркалезен метален калај знак рустикален wallиден декор Божиќна ѓумбирска куќа одморен венец знак погоден за домашна градина

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

【Големина на производот】 12 "x12" (30x30cm). 【Квалитетен материјал】 Квалитет на еколошки метали знак/плакета. Тие се отпорни на избледени и неверојатно лесни. 【Лесно е да се обеси】 Едноставно пред -дупчење за лесно бесење. Овој знак/плакета за метали е произведен со преклопени рабови за безбедност и стабилност. 【Применливо место】 Добро за затворено и надворешно прикажување. Тоа е погодно за многу места, како што се, паб, кафе, билијард куќа, хотел, бања, гаража, клуб, дневна соба, спална соба, градина, итн. 【Услуга】 Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. 【Големина на производот】 12 "x12" (30x30cm). 【Квалитетен материјал】 Квалитет на еколошки метали знак/плакета. Тие се отпорни на избледени и неверојатно лесни. 【Лесно е да се обеси】 Едноставно пред -дупчење за лесно бесење. Овој знак/плакета за метали е произведен со преклопени рабови за безбедност и стабилност. 【Применливо место】 Добро за затворено и надворешно прикажување. Тоа е погодно за многу места, како што се, паб, кафе, билијард куќа, хотел, бања, гаража, клуб, дневна соба, спална соба, градина, итн. 【Услуга】 Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. За нашиот знак за калај 1. Направено од премиум лим железо, металната плакета е водоотпорна, не-сјај и боја (ефект на 'рѓа, не навистина' рѓосан). Дури и идеален за употреба на отворено, како што е декорација во градината, декорација на вратите така и натаму. 2. Овој лесен знак за метални калај доаѓа со претходно дупчат дупки за да се направи DSPlaying ветре. Рабовите на секој знак за калај се валани и се мешаат за безбедно ракување. Описи 1. Ретро стил : Гроздобер украс за дома -вашиот најдобар домашен партнер! 2. Лесна и издржлива : Направена од квалитетна лимба за финиш отпорен на временски услови. 3. Моден дизајн : висококвалитетен водоотпорен, не-сјај и може да украси разни одмори. 4. Пред-дупчат дупки : Погодно за внатрешна или надворешна употреба со претскажани дупки за лесно монтирање. 5. Овој знак има дополнителна 'рѓа патина - за тој ладен изглед и чувство - тој е отпечатен, а не навистина' рѓосан. Спецификации 1. Име на производот : знак за метален калај. 2. Големина на производот : 12 "x12" (30x30cm). 3. Категорија : Занаетчиска wallидна уметност. 4. Материјал : калај/метал. 5. Образец за виси : украси. 6. Применливи сцени : кујна, дом, паб, канцеларија, бар, ресторан, студентски дом, човечка пештера или гаража. Пакет и услуга 1 парчиња метален знак. 100% задоволна услуга. Ако имате какви било прашања, добредојдени сте да не контактирате, ќе уживате во 100% задоволителна услуга.

Избор на клиент

3Drose Crignal Wear Monogram r Red Initial, SM3DR - Flags Новак
3Drose Crignal Wear Monogram r Red Initial, SM3DR - Flags

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 3.00
Abaodam 1pc мини Божиќ што виси венец домашна забава Божиќ вештачки венец Новак
Abaodam 1pc мини Божиќ што виси венец домашна забава Божиќ вештачки венец

Деликатниот изглед и еколошки, можете да го направите каде и да е Вие и вашето дете ќе ги направите многу

DEN 144.00
3drose Letter I Монограм еукалиптус го остава венецот елегантно зеленило - капаци на лицето Новак
3drose Letter I Монограм еукалиптус го остава венецот елегантно зеленило - капаци на лицето

Димензии (во инчи) : 7,25 L x 4,7 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја �

DEN 585.60