Јакна за едриличарска јакна на Хели-Хансен Менс

Јакна за едриличарска јакна на Хели-Хансен Менс

DEN 4160.00

Новак

Достапно за нарачка

100% полиамид. Увезени. Затворање на патент. Само миење на рацете. Целосно водоотпорна, разноврсна крајбрежна едриличарска јакна за крстарење. Helly Tech Performance : Високо водоотпорен и дополнителен спортски специфични дизајни и конструкции. За активности на отворено со високи перформанси за време на предизвик, менување и непредвидливи временски услови. Целосно запечатен цвест. Третман на DWR. Карактеристики : Профилирана висока јака со, прилагодливи заптивки со двојни манжетни, џебови со рака на рака со руно. Добро за : крајбрежно едрење, крајно пловење, морски животен стил. Fit : Редовно - ниту тенок ниту преголем. Облеката за редовно прилагодување може да се носи над подебели средни страни. Панталоните ќе имаат стандарден инсејм со сечење што е директно низ ногата. Тенок одговара на телото. Опремените технички облеки може да се носат над базаерите и лесните средни страни. Панталоните се потенок низ бутот и коленото и нема да одат многу под глуждот кога ќе застанат директно. Ниту тенок, ниту преголем. Облеката за редовно прилагодување може да се носи над подебели средни страни. Панталоните ќе имаат стандарден инсејм со сечење што е директно низ ногата. Драпери лабаво на телото. Панталоните ќе бидат опуштени на половината и многу поблагодарни низ бутот, коленото и манжетната.

Избор на клиент

Ендрју Марк Машка камо камо мрежна постава лесна вода отпорна на јакна Новак
Ендрју Марк Машка камо камо мрежна постава лесна вода отпорна на јакна

100% полиестер Увезени Затворање на патент Карактеристики на машината Карактеристики : Стилска лесна јак

DEN 1158.40
Јакна за борбени борови во Колумбија, хоризонти Новак
Јакна за борбени борови во Колумбија, хоризонти

Увезени Затворање на патент Машинско миење Омнитоплина : Нашите патентирани рефлективни облеки на топл

DEN 1536.00
ADSSDQ Отворен долг ракав модерна јакна Човек Човек Зимски одење удобност јакна Тенка графичка мека дуксер4 Новак
ADSSDQ Отворен долг ракав модерна јакна Човек Човек Зимски одење удобност јакна Тенка графичка мека дуксер4

Направено во САД или увезена, ◕‿◕ 【Услуга за клиенти】 Ако имате какви било прашања во врска со произв�

DEN 185.44
Јакна за ватенка во лепење на машка машка тежина Челси Новак
Јакна за ватенка во лепење на машка машка тежина Челси

100% полиамид Увезени Измијте ладно или суво чисто Ткаенина : Техничко ткаење со средна тежина, нелента...

DEN 3.33