Bettomshin 5pcs Ѕвезда Копчиња, M10 x 40mm Женски Навој Стегање Рачка, Рака Ѕвезда Копчиња, Метал Навој Рачка Копчиња За Механичка Опрема, Инструмент Апарат, Индустрија Опрема,

Bettomshin 5pcs Ѕвезда Копчиња, M10 x 40mm Женски Навој Стегање Рачка, Рака Ѕвезда Копчиња, Метал Навој Рачка Копчиња За Механичка

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

●Големина●дијаметарот на копчето е 40мм/1,57 инчи, а конецот Е М6. ①Материјален производот е изработен од висококвалитетен баклит,издржлив,цврст и отпорен на слаба киселина и алкали. €Дизајн} ова Копче За Облик На Ѕвезда е Специјален Дизајн Во Форма На Ѕвезда, Одличен за удобно држење за раце, во согласност соonomономскиот дизајн и игра ефект на нелизгање без гребење на рацете. Рачките на копчињата се изработени од висококвалитетна пластика за издржливост и долг работен век. ●Повеќе Пакувања ● содржина На еден пакет многу производи, можете да го користите во многу машини. ●Широка Примена● копче за стегање На Конец црно пластично рачно копче за копче за облик на ѕвезда за машински алат. Рачни копчиња Во форма на ѕвезда Црно Пластично Копче За Стегање На Рачката За Рачка за Механичка Опрема, Инструмент и Апарат. Бетомшин Ѕвезда Облик Копче Спецификација На Производот : Копче Материјал : црна Baklite Knob дијаметар е 40mm/1.57 инчен навртка Материјал : Галванизиран Месинг Навртка Спецификација : M6 Shape : 5-Поени Star Prodect Предност : 1.Производот е изработен од висококвалитетен баклит кој е издржлив и цврст.2.Оваа Форма На Ѕвезда конб Е Специјален Дизајн Во Форма На Ѕвезда, Одличен За удобно држење на рацете, во согласност соonomономскиот дизајн и игра ефект на нелизгање без гребење на рацете. Рачките на копчињата се изработени од висококвалитетна пластика за издржливост и долг работен век.3.Нишка стегање копче црна пластична рака копче ѕвезда облик копче рачка за машина алатка. Рачни копчиња Во форма на ѕвезда Црно Пластично Копче За Стегање На Рачката За Рачка за Механичка Опрема, Инструмент и Апарат. Безбедната и цврста рачка може да ја реализира конечната контрола на прилагодување и затегнување.Пакет conten5 PCS x Ѕвезда Облик Копче.

Избор на клиент

Snap Lock Star Копче, 5/16 Големина На Конец, 1-3/8 Dia, Пластика Новак
Snap Lock Star Копче, 5/16 Големина На Конец, 1-3/8 Dia, Пластика

Рачно Копче, Шестоаголна Дупка За Завртки / Завртки За Капачиња / Навртки, Ѕвезда Од Типот На Рачка, Полип

DEN 0.67
Завртка М6 х 40мм Тркалезна Завртка За Глава На Завртките На Палците Зафатените Рачки На Копчињата Новак
Завртка М6 х 40мм Тркалезна Завртка За Глава На Завртките На Палците Зафатените Рачки На Копчињата

Самостојни материјали : Обработка На Метали Број на модел : БРЗО Прекрасна замена за вашата скршена со о�

DEN 1288.00
uxcell 4 Парчиња Ѕвезда Копчиња Костец M5 x 20mm Машки Навој Челик Цинк Обложени Обетка Замена ПП Новак
uxcell 4 Парчиња Ѕвезда Копчиња Костец M5 x 20mm Машки Навој Челик Цинк Обложени Обетка Замена ПП

Дијаметар на конецот : М5; Должина На Конецот : 20мм / 0,79" Безбедно, сигурно држење за крајната контрола за �

DEN 159.84
Отмро 4 парчиња Црна 8мм х 40мм Навој Замена Ѕвезда Рачно Копче Затегнување Завртки Новак
Отмро 4 парчиња Црна 8мм х 40мм Навој Замена Ѕвезда Рачно Копче Затегнување Завртки

[Издржлив]копчето за шипки за заклучување на ѕвездите е направено од бакелит, а површината на завртката

DEN 153.12