Пресврт Вежба Малку Во Собата М42 3 Работ Дупчалка Вежба Малку За Нерѓосувачки Челик Дрво Метал Дупчење 1сет )

Пресврт Вежба Малку Во Собата М42 3 Работ Дупчалка Вежба Малку За Нерѓосувачки Челик Дрво Метал Дупчење 1сет )

DEN 654.08

Новак

Достапно за нарачка

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка. Карактеристики : . 1. Користејќи челик Со голема брзина М2, 8% висок кобалт, потрајни и обликувани, лесен за дупчење цврст материјал, како што е нерѓосувачки челик 304. 2. 3 работ машина главата и 135 степен сплит точка дизајн, направи дупчење полесно, лесно да чип, без лизгање. 3. Висока термичка обработена цврстина 68-70 HRC. Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка. Карактеристики : . 1. Користејќи челик Со голема брзина М2, 8% висок кобалт, потрајни и обликувани, лесен за дупчење цврст материјал, како што е нерѓосувачки челик 304. 2. 3 работ машина главата и 135 степен сплит точка дизајн, направи дупчење полесно, лесно да чип, без лизгање. 3. Висока термичка обработена цврстина 68-70 HRC. Дупчалки за дупчалки За дрво / Заострена Точка Дупчалка За Дупчалка М42 3 Дупчалка За Дупчалка За Дупчење Од Нерѓосувачки Челик Дрво Метално Дупчење 1сет спецификација : Тип : Вежба За Извртување Битматеријал : Челик Со Голема Брзина М2 Обложен : Кобалтна Облога Забелешка : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Type: Twist Drill Bit
Material: High Speed Steel M2
Coated: Cobalt Coating
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Избор на клиент

Микро 100 РСМ-080-2 Празно-Сплит Крај-Двоен Крај, 12 мм Поделена Должина, 8 мм Стебло Диа, 63 ММ ОАЛ, Необложен Новак
Микро 100 РСМ-080-2 Празно-Сплит Крај-Двоен Крај, 12 мм Поделена Должина, 8 мм Стебло Диа, 63 ММ ОАЛ, Необложен

Прецизност земјата празно дизајниран за сопствени профили кои бараат сплит лице Двојниот крај овозмож�

DEN 2.33
ЈСО Производи Од Дрво За Бојадисување или обојлива Хартија рабови 9/16 х 120 претходно залепени Лепливи Ролни Новак
Дурамин Роузбург Ракија Овошно Дрво Г667 Мдф Панел Големина 1/4 х 12 х 12 Одбор Новак
Дурамин Роузбург Ракија Овошно Дрво Г667 Мдф Панел Големина 1/4 х 12 х 12 Одбор

Марка : Дурамин Роузбург Ракија Овошно Дрво # Г6 Модел : Дурамин Роузбург Ракија Овошно Дрво # Г6 Дурамин (Р

DEN 323.52
Дупчалка За Дупчење 1,0-14мм Нитридна Обвивка За Дупчалка За Дупчење Од Дрво метал дупчење 5 парчиња Новак
Дупчалка За Дупчење 1,0-14мм Нитридна Обвивка За Дупчалка За Дупчење Од Дрво метал дупчење 5 парчиња

Микро Вежба Битови Дупчалка За Дупчење Од 1,014мм Нитридна Обвивка За Дупчалка За Дупчење Од Дрво Метал за

DEN 1313.60
Дупчалка Прстенеста Пила Со Велдон Шуплива Дупчалка За Магнетна Вежба Метална Алатка За Дупчење1 Еез Новак
Дупчалка Прстенеста Пила Со Велдон Шуплива Дупчалка За Магнетна Вежба Метална Алатка За Дупчење1 Еез

Дупка Зголемување Вежба Битови Дупчалка Прстенеста Пила Со Велдон Шуплива Дупчалка За Магнетна Вежба М

DEN 1387.84
КЕО 38104 Челик СО Голема Брзина NC Точка Вежба, Десна Рака, 82 Степен Агол На Сечење, 1 Дијаметар, 8 Должина Новак
КЕО 38104 Челик СО Голема Брзина NC Точка Вежба, Десна Рака, 82 Степен Агол На Сечење, 1 Дијаметар, 8 Должина

NC Забележување Вежби Хсс 82 Степен агол на сечење NC Забележување Вежби Хсс 82 Степен агол на сечење Кео НЦ

DEN 1.33
Магафор 80099510000 Црвено-Х Кобалт Дупчалка, 90 Степени, 10 мм Новак
Магафор 80099510000 Црвено-Х Кобалт Дупчалка, 90 Степени, 10 мм

Производот е произведен Во Франција 10мм црвенох 90 кобалт точка вежба Лесна инсталација Димензии на пак�

DEN 1.33
Редлајн Алатки - 53 Карбид Микро Вежба, Алтин Слој, 1/8 Дијаметар На Стеблото, 2 Флејта .4000 Флејта Должина, 1.5000 ОАЛ, 135° Новак
Сива Магла меламин раб ролна 1.125 х 120 без лепило нелеплива ролна Новак
Сива Магла меламин раб ролна 1.125 х 120 без лепило нелеплива ролна

Марка : Магла сива темна меламин работ нелеплива ролна Модел : сива Магла темно работ лента без лепило...

DEN 2.67
АДИСОН Џоберс/Никулец М2 ХСС ПСТД 23/32 ДИА Новак
АДИСОН Џоберс/Никулец М2 ХСС ПСТД 23/32 ДИА

Постојан Квалитет Најширок Спектар На Производи М2 ХСС ПСТД (ЈС) 23 / 32 " ДИА (ЗЕМЈА) Работници / Никулец Раб�

DEN 856.00