1pc Електрична Рачна Вежба Прекинувач ЗА Контрола На Брзината НА Активирање FA2-6/1bek Заклучување На Електричен Алат ХУКСУАН

1pc Електрична Рачна Вежба Прекинувач ЗА Контрола На Брзината НА Активирање FA2-6/1bek Заклучување На Електричен Алат ХУКСУАН

DEN 1414.40

Новак

Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : 1 X FA2-6/1bek Заклучување На Електричен Алат Забелешка : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Струја : Други. Материјал : Пластика. Карактеристики : Прекинувач За Активирање. Број на модел : ФА2-6/1БЕК. 74072моремодел : ФА2-6/1БЕК.Тип : Заклучување На.Боја : црна и портокалова.Материјал : Пластика Металтехнички Параметар : Струја : 8А. Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250В, 5Е4.Терминал за обетка : Решетка 3ммреверзибилна.Прилагодлив пакет за брзина вклучува : 1x FA2-6/1bek Заклучување На Алатката За Напојување Забелешка : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Специфики на ставката : Струја : Друг Материјал : Пластика Карактеристики : Прекинувач за Активирање број на Модел : FA2-6/1bekswitch тип : Притисок Прекинувач Гаранција : /Сертификација : CCCOrigin : копното кина Тип : Switches Certification : НИКОЈ.

Избор на клиент

Макита ФД07З 12в макс КСТ Литиум-Јонски Безжичен Безжичен 3/8 Возач-Вежба, Само Алатка Новак Попуст
Макита ФД07З 12в макс КСТ Литиум-Јонски Безжичен Безжичен 3/8 Возач-Вежба, Само Алатка

Компактен и ergономски дизајн на само 61 / 16" долго Тежи само 2,3 килограми со батерија (батеријата не е вклуч

DEN 2476.64
Dewalt Работа Светлина И Без Четка Вежба/Возачот Случај Замена За Dewalt DCL040/DCD791B / DCD991B Од Khanka Новак
Dewalt Работа Светлина И Без Четка Вежба/Возачот Случај Замена За Dewalt DCL040/DCD791B / DCD991B Од Khanka

Ханка Хард Патување случај заштитете ја Вашата работна светлина DEWALT DCL040 / 20v MAX XR Вежба Без Четки / Возач D

DEN 0.33
Милвоки 2505-22 М12 Вежба За Инсталација На Гориво/Комплет За Возач Новак
Милвоки 2505-22 М12 Вежба За Инсталација На Гориво/Комплет За Возач

ДОДАТОК ЗА ОФСЕТ : Додатокот За Офсет обезбедува врвен пристап до тесните агли и нема да ги оштети или ма

DEN 2511.20
Festool 499807 Машина Кастри HW S8 HW 45° D27 Новак
Festool 499807 Машина Кастри HW S8 HW 45° D27

Оптимизиран држач за лежиште погоден за водич за топчести лежишта од 1 / 4 инчи или без водич за топчести �

DEN 2320.00
АЛЕЈХА Хсс Вежба Малку Нитрид Слој Твит Вежба Малку Металвоеркинг Дупчење Дупка Машина, 10 парчиња 2,0 мм Новак
ваустик ВЕЖБА 11 Во 1 Мини Електрична Вежба,Мултифункционален Комплет За Безжични Вежби на Полнење, Со 8 Дупчалки, Вежба Со Новак Попуст
Бош 18в Компактен 1/2 Вежба/Возач Комплет со 1,5 Ах Тенок Пакет Батерии GSR18V-190B22 Новак
Бош 18в Компактен 1/2 Вежба/Возач Комплет со 1,5 Ах Тенок Пакет Батерии GSR18V-190B22

Перформанси : комплетот за вежба / возач bosch GSR18 V 190 B22 обезбедува подобрен рејтинг на вртежен момент, обез

DEN 1410.24
Dewalt Работа Светлина/Вежба/Возачот Случај Замена За Dewalt DCL050 / DCD791B / DCD991B Од Khanka Новак
Dewalt Работа Светлина/Вежба/Возачот Случај Замена За Dewalt DCL050 / DCD791B / DCD991B Од Khanka

Ханка Хард Патување случај заштитете ја Вашата Работна Светлина Dewalt DCL050 / 20v MAX XR Вежба Без Четки / Возач D

DEN 2.67
СТРАСТВЕН Комплет За Вежба Без ЧЕТКИ За НАПОЈУВАЊЕ, 20v Безжичен Комплет За Возач на Вежба со Батерија од 2,0 Ах И Брз Полнач, Новак Попуст
Градинауреди 2 парчиња 21v Безжична Вежба Новак
Градинауреди 2 парчиња 21v Безжична Вежба

®Сет За Вежби Со Високи Перформанси, Градина Уживајте во безжична вежба со супериорен мотор, максимален

DEN 3.00
DEWALT DCC421D2 20V МАКС Литиум-Јонски 4-Алатка Комбо Комплет, 2.0 Ах И Кружни Пила Новак
DEWALT DCC421D2 20V МАКС Литиум-Јонски 4-Алатка Комбо Комплет, 2.0 Ах И Кружни Пила

DCD780 20 V MAX 1 / 2инчен вежба / возачот има двостепен пренос(0600 / 02000rpm) Dcf885 20 V MAX 1 / 4инчен двигател на удар има 3LED

DEN 1.33