Axiom 10Gbase-Cu SFP+ активен DAC Twinax Cable Brocade Compathibtion 7M

Axiom 10Gbase-Cu SFP+ активен DAC Twinax Cable Brocade Compathibtion 7M

DEN 235.20

Новак

Достапно за нарачка

Близнак Аксијал за мрежен уред - 1,25 GB/s - 1 x SFP+ мрежа - 1 x SFP+ мрежа. Близнак Аксијал за мрежен уред - 1,25 GB/s - 1 x SFP+ мрежа - 1 x SFP+ мрежа. Axiom 10gbase -Cu SFP+ активен DAC Twinax Cable Brocade Компатибилен 7 M - Twin Axial за мрежен уред - 1,25 GB/S - 1 x SFP+ мрежа - 1 x SFP+ мрежа.

Избор на клиент

Среден Атлантик СНЕ-ТЦБ-48 Новак
Среден Атлантик СНЕ-ТЦБ-48

Заградата За Врвот Кабел Помине Низ Куќиштето На Куќиштето Заградата За Врвот Кабел Помине Низ Куќиште�

DEN 1.33
Среден Атлантик VWM-BPSD-4210-PW Новак
Среден Атлантик VWM-BPSD-4210-PW

Воведување на платформата за монтирање на опрема што ќе го промени начинот на дизајнирање на вашите сис

DEN 0.67
Додадете на SFP-10G-AOC5-5M-AO 10GBASE-AOC директен кабел за прицврстување-SFP+ на SFP+-18 ft-оптички влакна-активен Новак
Додадете на SFP-10G-AOC5-5M-AO 10GBASE-AOC директен кабел за прицврстување-SFP+ на SFP+-18 ft-оптички влакна-активен

Мрежен кабел Тип : 10 GBaseAOC Технологија за кабел за директно прикачување : Карактеристики на оптички влакн

DEN 1.00
TechProducts360 Tementer Glass Defender за Apple iPad Mini 4, Заштитник на стаклото екран Новак
TechProducts360 Tementer Glass Defender за Apple iPad Mini 4, Заштитник на стаклото екран

Овозможува дополнителен слој на заштита на вашиот Apple i Pad Mini 4 Засилен преку уникатен хемиски процес...

DEN 2224.00
Среден атлантски RSH4A1XS Новак
Среден атлантски RSH4A1XS

Инсталирајте практично секоја компонента во стандардно 19 куќиште; Прилагодено намалување за да се обез

DEN 1.00
Додај На FINISAR QSFP+ Модул Новак
Додај На FINISAR QSFP+ Модул

FTL4 C1 QE2 CAO назад Цел Додаток FTL4 C1 QE2 CAO QSFP+ примопредавател модул (еквивалентно на : Finitar FTL4 C1 QE2 C) 40 Gigabit LAN40 GBa

DEN 0.33
ПРЕМИУМ КОМПАТИБИЛНИ АД. Pci Бренд Компатибилен Тонер Кертриџ Замена За Konica Minolta TNP - 48y Жолт Тонер 10K Новак
ПРЕМИУМ КОМПАТИБИЛНИ АД. Pci Бренд Компатибилен Тонер Кертриџ Замена За Konica Minolta TNP - 48y Жолт Тонер 10K

Ова е Вистински Бренд НА PCI / Премиум Компатибилни Inc производ за употреба Во Печатачи КоникаМинолта и г

DEN 2.67
Технологија на батерија за батерија BTI Power Interconnect Cord - За тетратка Новак
Технологија на батерија за батерија BTI Power Interconnect Cord - За тетратка

Поддржан уред : Тетратка Компатибилност : Dell лаптопи : Latitude E5570 Precision M3510 Поддржан уред : Тетратка...

DEN 2.33
2023 Нови жени мажи класични плоштади поларизирани очила за сонце ретро трендовски сунити очила стилски очила Новак
WASP 633809006371 INVERTORYCLOUDOP Комплетен - 5 корисник W/DR4 мобилен компјутер Новак
WASP 633809006371 INVERTORYCLOUDOP Комплетен - 5 корисник W/DR4 мобилен компјутер

Технологија за поврзување : Безжичен Димензија на баркод : 1Д Димензија на баркод : 2д Сензор за слика : ли�

DEN 2.67
Среден Атлантик Елур-Хм Новак
Среден Атлантик Елур-Хм

Оваа ставка има посебен превоз бидејќи не може да се испорача преку UPS от или Fed Ex Оваа ставка има посебен

DEN 2.00
ATDEC 2 X 2 FreeStanding Clond Mount - 110 lb капацитет на оптоварување - алуминиум, Новак
ATDEC 2 X 2 FreeStanding Clond Mount - 110 lb капацитет на оптоварување - алуминиум,

Atdec 2 x 2 Free Standing Clond Mount (68 9 шини, 70 87 објавувања) капацитет на оптоварување од 110 lb алуминиум, челик...

DEN 1.00
AddOnComputer.com Cisco GLC-BX-D-100 COMP XCVR Новак
AddOnComputer.com Cisco GLC-BX-D-100 COMP XCVR

Ново Ново Модул Addon Cisco SFP (Mini GBIC) За мрежно поврзување со податоци, Оптичка мрежа 1 LC 1000 Base BX мрежа Оптички

DEN 2.00
Сплитер на монопроцес на кабелот за напојување - 3 стапки - црна, IEC 60320 C14 до 2x IEC 60320 C13, 16AWG, 13A, SJT, употребливи Новак
Далечински контролер на DJI за следење на системот за фокусирање Новак
Далечински контролер на DJI за следење на системот за фокусирање

Далечински контролер на DJI прилагодлив кабел за автобуси 3x прстен за означување лента за вратот микро

DEN 3.00
Средноатлантски Производи МФР-1227ГЦ Новак
Средноатлантски Производи МФР-1227ГЦ

Инженерски и ригорозно тестирани за да обезбедат долгогодишна услуга без проблеми, овие лавици имаат...

DEN 1.00
Среден Атлантик BGR-3827LRD Новак
Среден Атлантик BGR-3827LRD

Информации> Име на информации : 38 SP / 27 D Multibay BGR LRD Категорија : Среден Атлантик У Информации Име на информ�

DEN 2.33
Среден Атлантик ИЕЦ-24Х20СЦ Новак
Среден Атлантик ИЕЦ-24Х20СЦ

СИГНАЛБЕЗБЕДНИ КАБЛИ ЗА НАПОЈУВАЊЕ НА ИЕЦ ЗА КАБЕЛ / САТЕЛИТ КУТИИ, 24" ДОЛЖИНА, 20 ПАРЧИЊА 24 " СЕДЕШЕ / КАБЕ�

DEN 1.00
Eryue VR очила, преносни видео очила E812 3D монтиран дисплеј двогледен дисплеј со HD 3D влез за влез во PS4 PS5 Конзола за Новак
Црна кутија заштитени чизми 8,0-мм црвена 50-пакет Новак
Црна кутија заштитени чизми 8,0-мм црвена 50-пакет

Тип на производ : Електроника на потрошувачи Димензии на пакетот : 3,4 см L x 9,5 cm W x 11,3 cm H...

DEN 136.64
Додадете на 15м брокада comp SFP+ TAA DAC Новак
Додадете на 15м брокада comp SFP+ TAA DAC

10 GeSFPPAOC1501AO 10 GeSFPPAOC1501AO Производител : Додаток Дел : 10 GeSFPPAOC1501AO UPC : 821455630907 Категорија : ВмрежувањеТранзисери

DEN 1.33
30TB FORTIS 5C 5C 5-BAY USB-C Надворешен диск за возење Новак
30TB FORTIS 5C 5C 5-BAY USB-C Надворешен диск за возење

Професионално складирање со 5 погони со USBC 10 Gbps Куќиштето на алуминиум опфатено во силиконски гумен рак�

DEN 959.84
Rocstor Premium 6 Ft DisplayPort Видео продолжено кабел - M/F - MALE VIDEOPERIEDPREATE VIDEO - DisplayPort Femaleенско видео Новак
Rocstor Premium 6 Ft DisplayPort Видео продолжено кабел - M/F - MALE VIDEOPERIEDPREATE VIDEO - DisplayPort Femaleенско видео

Тип на кабел : Display Port Карактеристики на кабелот : продолжен кабел Должина на кабелот : Конектор од 6 стапк

DEN 1.67
Батерија Технологија-ЕТ-ЛАБ51-ОТИ-ОТИ Проектор Светилка - Проектор Светилка Новак
Батерија Технологија-ЕТ-ЛАБ51-ОТИ-ОТИ Проектор Светилка - Проектор Светилка

BTI ETLAB51BTI проектор светилка UHP220 Вати 3000 час (и) За Panasonic PTLB51, LB51 EA, BTI ETLAB51BTI проектор светилка UHP220 Вати 3000

DEN 2153.92
Среден АТЛАНТИК ЕРК-2720ЛРД Новак
Среден АТЛАНТИК ЕРК-2720ЛРД

27 ПРОСТОР (47 1 / 4), 19 1 / 2 ДЛАБОКО САМОСТОЈНА РЕШЕТКА БЕЗ ЗАДНА ВРАТА, ЦРНА ЗАВРШНИЦА 27СП 20Д РЕШЕТКА W / НАДВО�

DEN 3.00
Кабел за оптички влакна од монопроки, LC/ST, единечен режим, дуплекс, 1 метар Новак
Кабел за оптички влакна од монопроки, LC/ST, единечен режим, дуплекс, 1 метар

Кабел за оптички влакна од монопроце, LC / ST, единечен режим, дуплекс, 1 метар Кабел за оптички влакна од мо�

DEN 1.33