Дијаграм за патент на патент на фотоапарати за фабрики на „Ступел индустрии“, дизајн на Карл Хронек

Дијаграм за патент на патент на фотоапарати за фабрики на „Ступел индустрии“, дизајн на Карл Хронек

-110 %

DEN 1461.28

Новак

Достапно за нарачка

Димензии : 2 парчиња, секоја врамена од 16 x 1,5 x 20. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметничките дела се однесуваат на : хартија; Цртање; Планот, дијаграмот, проекторот, гроздобер. Дизајн од Карл Хронек. Димензии : 2 парчиња, секоја врамена од 16 x 1,5 x 20. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметничките дела се однесуваат на : хартија; Цртање; Планот, дијаграмот, проекторот, гроздобер. Дизајн од Карл Хронек. Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка уметност и украс за дома е направена со најголемо размислување и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти во Johnонстон, РИ.

Избор на клиент

N2724S Мал домаќинство мини проектор предводен преносен проектор поддржува HD 1080p на отворено мобилно напојување Новак
Далечински управувач за замена на HCDZ одговара за LG LSN305HV LAN121HNM LMAN121HNM LSN360HV LSN307HV LS307HV2 LSN360HV2 AC Новак
Далечински управувач за замена на HCDZ одговара за LG LSN305HV LAN121HNM LMAN121HNM LSN360HV LSN307HV LS307HV2 LSN360HV2 AC

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 60 дена гаранција Само прикажете во Целзиус

DEN 3.00
LHLLHL целосен 1080p проектор 4K 5000 Lumens Cinema Proyector Beamer Компатибилен USB AV со подарок Новак
LHLLHL целосен 1080p проектор 4K 5000 Lumens Cinema Proyector Beamer Компатибилен USB AV со подарок

Систем на слика : ЛЦД Светилка : ЛЕР Домашна резолуција : 1920 1080 ЛЕР осветленост : 5500 лумени Сооднос на кон�

DEN 2.33
N5 Mini Projector WiFi LED Android 9.0 1280 * 720p уред за проекција за корекција на видео за паметно домашно кино Новак
N5 Mini Projector WiFi LED Android 9.0 1280 * 720p уред за проекција за корекција на видео за паметно домашно кино

Во исто време да се сретнеме со домашно и надворешно кино, свадбен банкет, потреби за настава и уметничк�

DEN 1212.80
Далечински управувач за замена на HCDZ со копчето Netflix за Sharp LC-70LE8470U LC-80LE632U LC-80LE657U LC-70LE657U SAMRT 3D Новак
Далечински управувач за замена на HCDZ со копчето Netflix за Sharp LC-70LE8470U LC-80LE632U LC-80LE657U LC-70LE657U SAMRT 3D

Не е вклучена батерија и упатства, типот на батеријата е AAA Нема потреба да се постави, ќе работи директн�

DEN 267.36
Оригинален OEM DMD DLP чип за Casio XJ-A242 60 дена гаранција Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за Casio XJ-A242 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор за високо квалитетен DLP за проектор Casio

DEN 415.84
BYINTEK UFO P20 Android 9.0 OS WiFi преносен паметен проектор Новак
BYINTEK UFO P20 Android 9.0 OS WiFi преносен паметен проектор

Вграден 2.4 G & 5 G Wi Fi, BT 5.0, апликација за преземање преземање, мрежни филмови, игри со игри...

DEN 1.33
Оригинален OEM DMD DLP чип за Panasonic PT-LW271E 60 дена гаранција Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за Panasonic PT-LW271E 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за Panasonic PTLW271 E проектор...

DEN 643.20
LMMDDP Mini Projector 4K DLP Android 9.0 Поддршка Mini Video Beamer Mobile Tofe со батерија Новак
LMMDDP Mini Projector 4K DLP Android 9.0 Поддршка Mini Video Beamer Mobile Tofe со батерија

1 Елегантен дизајн на тркалезно ниво, мултимедијално ниво на уметнички дела мултимедијално изградба на

DEN 2.00
Оригинален OEM DMD DLP чип за Panasonic PT-RW730LWU 60 дена гаранција Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за Panasonic PT-RW730LWU 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за Panasonic PTRW730 LWU проектор...

DEN 2.67
Mitsubishi XD500U DLP Projector XGA 2000: 1 2200 Lumens VGA Новак
Mitsubishi XD500U DLP Projector XGA 2000: 1 2200 Lumens VGA

Осветленост : 2.200 лумени Видео режими : 720p, 1080i, 576i576p, 625i, 625p480p, 480i Lifeивот на ламби (екорежим) : 3.000 часа...

DEN 1.67
Оригинален OEM DMD DLP чип за Optoma Intelligo-S1 60 дена гаранција Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за Optoma Intelligo-S1 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за проектор за Optoma IntelligoS

DEN 923.20
Проектор, Хитачи, CP-WX4021N, WXGA Новак
Проектор, Хитачи, CP-WX4021N, WXGA

Димензија на пакетот на артикалот : 21.79999999777764 L x 16.6999999982966 W X 7.399999999992452001 H инчи Тежина на пакет на артикли

DEN 1.33
Epson Home Cinema 2000 1080P 3D 3LCD Проектор за домашно кино театар Новак
Epson Home Cinema 2000 1080P 3D 3LCD Проектор за домашно кино театар

Опсег на големина на екранот : 90инчи од 8 стапки; 134инчи од 12 стапки Бела осветленост : 1800 лумени; Осветлен�

DEN 15647.68
Оригинален OEM DMD DLP чип за Acer K137i 60 дена гаранција Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за Acer K137i 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Високо квалитетен DLP чип за проектор Acer K137i...

DEN 904.00
CLGZS P62 MINI PRONECTOR 4000 LUMENS, 1920 * 1080P поддржан LED видео -зраци за мобилни телефони Огледало по избор Новак
CLGZS P62 MINI PRONECTOR 4000 LUMENS, 1920 * 1080P поддржан LED видео -зраци за мобилни телефони Огледало по избор

Ако нема звук кога проекторот што свири видеа како, исклучете го Dolby Sound на вашите поврзани уреди или апл�

DEN 0.67
ZLXDP T2 MAX PRONECTOR 1080P MINI LED Преносен WiFi целосен проектор 4K 1920 * 1080P Корекција на Keystone за дома Новак
ZLXDP T2 MAX PRONECTOR 1080P MINI LED Преносен WiFi целосен проектор 4K 1920 * 1080P Корекција на Keystone за дома

Нова надградба, посветла и појасна Вграден систем Android 9.0, системот работи повеќе стабилно и непречено К�

DEN 512.00
ZHUHW MINI PRONECTOR 4K DLP Android 9.0 Поддршка Mini Video Beamer Mobile Tofe со батерија Новак
ZHUHW MINI PRONECTOR 4K DLP Android 9.0 Поддршка Mini Video Beamer Mobile Tofe со батерија

1 Елегантен дизајн на тркалезно ниво, мултимедијално ниво на уметнички дела мултимедијално изградба на

DEN 700.80
Yowhick Projector со WiFi и Bluetooth, 5G WiFi Native 1080p 9500L Надворешен проектор 4K поддршка, мини преносен филмски проектор Новак
Yowhick Projector со WiFi и Bluetooth, 5G WiFi Native 1080p 9500L Надворешен проектор 4K поддршка, мини преносен филмски проектор

1920*1080 Мајчин резолуција и 4 K поддршка Резолуција за поддршка : 1080p, 1080i, 720p, 720i, 576p, 576i, 480p, 480i 10000 : 1 висок кон�

DEN 2.33
Заменско тркало за замена на HCDZ за Optoma EX615 EX612 DLP проектор Новак
Заменско тркало за замена на HCDZ за Optoma EX615 EX612 DLP проектор

Сосема ново тркало во боја; Во добра состојба Пред да инсталирате, ве молиме потврдете дали позицијата н

DEN 2.00
Општ далечински управувач одговара за BENQ MP771 MP770 MP624 MP24 MP625 DLP проектор Новак
Општ далечински управувач одговара за BENQ MP771 MP770 MP624 MP24 MP625 DLP проектор

Не е потребно програмирање Не е вклучена батерија и упатства Моќ, мени, копчиња со стрели, копчиња за вне

DEN 0.33
Мини проектор, Домашен проектор ASHATA LCD со прилагодливи оптички леќи, 1080p LED 80ansi Lumens, Mini Pic Projector Beamer Новак
Мини проектор, Домашен проектор ASHATA LCD со прилагодливи оптички леќи, 1080p LED 80ansi Lumens, Mini Pic Projector Beamer

Мини проектор мала големина Вграден леќа, стилски изглед Богат интерфејс, лесен за ракување Вградени ле

DEN 0.67
Проектор со WiFi и Bluetooth Надворешен проектор 4K 1080p 8500 Lumen Outdoor Movie Projector For Night Camping Travel Protable Новак
Проектор со WiFi и Bluetooth Надворешен проектор 4K 1080p 8500 Lumen Outdoor Movie Projector For Night Camping Travel Protable

Project Bluetooth & Wi Fi Projector】 Уживајте во страствените моменти на домашна аудиовизуелна забава, игри, натпревар

DEN 1.00