Оригинален OEM DMD DLP чип за Panasonic PT-LW271E 60 дена гаранција

Оригинален OEM DMD DLP чип за Panasonic PT-LW271E 60 дена гаранција

DEN 643.20

Новак

Достапно за нарачка

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами. Висок квалитет на DLP чип за Panasonic PT-LW271 E проектор. Доаѓа со топлинска паста со високи перформанси. Волтареа обезбедуваат 90 дена гаранција, 30 дена за поврат. DMD чипот се повлекува од сосема нови никогаш не користени проектори на DLP. Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами. Висок квалитет на DLP чип за Panasonic PT-LW271 E проектор. Доаѓа со топлинска паста со високи перформанси. Волтареа обезбедуваат 90 дена гаранција, 30 дена за поврат. DMD чипот се повлекува од сосема нови никогаш не користени проектори на DLP. DMD-чип DMD за замена на Voltarea за Panasonic PT-LW271 E Projector These се нула час, DMD чип се повлекува од сосема нови проектори што никогаш не се користени DLP.

Избор на клиент

LDCHNH W32 MINI PRONECTOR FULS 1080P Android 10 Поддршка 4K Decoding Video Projector LED Beamer Home Theater For Theple Cinema Новак
LDCHNH W32 MINI PRONECTOR FULS 1080P Android 10 Поддршка 4K Decoding Video Projector LED Beamer Home Theater For Theple Cinema

Физичка резолуција : 1920*1080 Поддржана максимална резолуција : 40962160 Осветленост : 280 ANSI Број на боја за подд

DEN 3.00
Dell, DLP Projector 3D 3000 Lumens 1024 x 768 4: 3 Категорија на производи: периферни уреди/проектори Новак
Dell, DLP Projector 3D 3000 Lumens 1024 x 768 4: 3 Категорија на производи: периферни уреди/проектори

Dell, DLP Projector 3 D 3000 Lumens 1024 X 768 4 : 3 Dell, S320 DLP Projector 3 D 3000 Lumens 1024 X 768 4 : 3 DELL, S320 3 D Ready DLP Projector 720p HDTV 4 : 3 2.8 NTSC, SECAM, PAL 1024 x

DEN 5600.00
ZGJHFF GA828 целосен проектор мајчин 1920X 1080p Projetor Android 9.0 Smart The Video Beamer LED 3D кино домашно кино кино кино Новак
ZGJHFF GA828 целосен проектор мајчин 1920X 1080p Projetor Android 9.0 Smart The Video Beamer LED 3D кино домашно кино кино кино

Android 9.0 : Најновиот систем на Android на пазарот 6500 лумени висока осветленост Домородната резолуција е 19201080,

DEN 952.00
Оригинален OEM DMD DLP чип за ViewSonic PJD6550LW 60 дена гаранција Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за ViewSonic PJD6550LW 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за проектор View So

DEN 2.33
UXZDX Cujux P500 Mini Projector for Smartphone Protable Home Theater Cooth HD поддржан 1080p филм Beamer за домашна забава Новак
UXZDX Cujux P500 Mini Projector for Smartphone Protable Home Theater Cooth HD поддржан 1080p филм Beamer за домашна забава

За оптимално искуство за гледање, препорачуваме најдобрата големина на екранот за проекција да биде 40 10

DEN 3.33
Оригинален OEM DMD DLP чип за Vivitek DW884ST 60 дена гаранција Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за Vivitek DW884ST 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор за високо квалитетен DLP за проектор VIVITE

DEN 657.60
Проектор со WiFi и Bluetooth Надворешен проектор 4K 1080p 8500 Lumen Outdoor Movie Projector For Night Camping Travel Protable Новак
Проектор со WiFi и Bluetooth Надворешен проектор 4K 1080p 8500 Lumen Outdoor Movie Projector For Night Camping Travel Protable

Project Bluetooth & Wi Fi Projector】 Уживајте во страствените моменти на домашна аудиовизуелна забава, игри, натпревар

DEN 1.00
DPI мини проектор со далечински управувач Новак
DPI мини проектор со далечински управувач

PJ308 W 1080 P мини проектор PJ308 W 1080 P мини проектор Претворете го секој простор во централна забава со GPX PJ308 W 10

DEN 3.33
Замена на E-Remote DMD CHIP 1076-6318W 1076-6319W 1076-6328W 1076-6329W 1076-6338W 1076-6339W за Mitsubishi X221U XD510U проектор Новак Попуст
Замена на E-Remote DMD CHIP 1076-6318W 1076-6319W 1076-6328W 1076-6329W 1076-6338W 1076-6339W за Mitsubishi X221U XD510U проектор

Замена DMD CHIP 10766318 W 10766319 W 10766328 W 10766329 W 10766338 W 10766339 W за Mitsubishi X221 U XD510 U Projector 715 дена до делење Компанија за дод

DEN 1520.00
Yowhick Projector со WiFi и Bluetooth, 5G WiFi Native 1080p 9500L Надворешен проектор 4K поддршка, мини преносен филмски проектор Новак
Yowhick Projector со WiFi и Bluetooth, 5G WiFi Native 1080p 9500L Надворешен проектор 4K поддршка, мини преносен филмски проектор

1920*1080 Мајчин резолуција и 4 K поддршка Резолуција за поддршка : 1080p, 1080i, 720p, 720i, 576p, 576i, 480p, 480i 10000 : 1 висок кон�

DEN 2.33
Sharp PG-F255W WXGA 2500 ANSI Lumens Data/Video Preactor Новак
Sharp PG-F255W WXGA 2500 ANSI Lumens Data/Video Preactor

DLP Brilliant Color Technology ја проширува палетата на бои за пореална и репродукција на животни бои, а оптичкиот сис

DEN 2960.00
Mecool KP2 FHD паметен проектор 1G+8G Linux OS Видео проектор 600 Ansi Lumens Mide 1080p, 120 дисплеј, 2,4G/5G WiFi, UHD Видео Новак
Mecool KP2 FHD паметен проектор 1G+8G Linux OS Видео проектор 600 Ansi Lumens Mide 1080p, 120 дисплеј, 2,4G/5G WiFi, UHD Видео

Висока осветленост до 600 ansi lumens, извор на светлина до 12000lux, мајчин 1080p1920*1080p FHD резолуција, можете да ги рек

DEN 2.33
Техничка прецизна замена за Samsung HLT5087SX/XAA DMD DLP чип Проектор ТВ ламба сијалица Новак
Техничка прецизна замена за Samsung HLT5087SX/XAA DMD DLP чип Проектор ТВ ламба сијалица

Замена за Samsung HLT5087 SX / XAA DMD DLP чип проектор ТВ ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Samsung HLT5087 SX / XA

DEN 1.33
Оригинален OEM DMD DLP чип за Acer K137i 60 дена гаранција Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за Acer K137i 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Високо квалитетен DLP чип за проектор Acer K137i...

DEN 904.00
Проектор со WiFi и Bluetooth, Поддржете го филмскиот проектор 4K 8K со 12000L Himal1080P 2.4G & 5.8G WiFi Bluetooth 5.0 Keystone Новак
Проектор со WiFi и Bluetooth, Поддржете го филмскиот проектор 4K 8K со 12000L Himal1080P 2.4G & 5.8G WiFi Bluetooth 5.0 Keystone

Супериорна униформност Снабдување со електрична енергија, далечински управувач со глас, HDMI кабел, прир�

DEN 3199.84
ZLXDP T2 MAX PRONECTOR 1080P MINI LED Преносен WiFi целосен проектор 4K 1920 * 1080P Корекција на Keystone за дома Новак
ZLXDP T2 MAX PRONECTOR 1080P MINI LED Преносен WiFi целосен проектор 4K 1920 * 1080P Корекција на Keystone за дома

Нова надградба, посветла и појасна Вграден систем Android 9.0, системот работи повеќе стабилно и непречено...

DEN 512.00
CLGZS P62 MINI PRONECTOR 4000 LUMENS, 1920 * 1080P поддржан LED видео -зраци за мобилни телефони Огледало по избор Новак
CLGZS P62 MINI PRONECTOR 4000 LUMENS, 1920 * 1080P поддржан LED видео -зраци за мобилни телефони Огледало по избор

Ако нема звук кога проекторот што свири видеа како, исклучете го Dolby Sound на вашите поврзани уреди или апл�

DEN 0.67
Дијаграм за патент на патент на фотоапарати за фабрики на „Ступел индустрии“, дизајн на Карл Хронек Новак Попуст
Дијаграм за патент на патент на фотоапарати за фабрики на „Ступел индустрии“, дизајн на Карл Хронек

Димензии : 2 парчиња, секоја врамена од 16 x 1,5 x 20 Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инст

DEN 1461.28
LDCHNH целосен проектор 1920x1080p мини проектор за домашен театар LED видео Beamer 4K Decoding 7800mAh Новак
LDCHNH целосен проектор 1920x1080p мини проектор за домашен театар LED видео Beamer 4K Decoding 7800mAh

ET30 Подготвени да испорачаат целосни чуда за квалитет на сликата во вашиот агол 7.800m Ah 4.2 V Време на игра : О

DEN 497.60
EPSON EMP530 PowerLite 530 LCD проектор Новак
EPSON EMP530 PowerLite 530 LCD проектор

3200 лумени на осветленост во боја 1024x768 Резолуција Проектор за кратко фрлање Светилката трае до 5000 часа М�

DEN 0.67