АБАОДАМ 8 ПЦС Божиќни микро-пејзажи украси мини смола десктоп украси класични Божиќни смола занаети цртан филм Сантас снежен човек елк сцена украси за забавни проз

АБАОДАМ 8 ПЦС Божиќни микро-пејзажи украси мини смола десктоп украси класични Божиќни смола занаети цртан филм Сантас снежен

DEN 133.28

Новак

Достапно за нарачка

Дизајн на Божиќни елементи, ја прави вашата Божиќна забава повеќе и. Одлично е да се постави на вашата работна површина, кујна, трпезарија или кое било друго истакнато место во вашата куќа каде што секој може да го види. Погодно за Божиќна забава, фестивал, Нова Година забава, лесна за повеќе празнична атмосфера. Одличен подарок за пријатели и семејства. Направено од врвен материјал и фино занаетчиство, одлично за Божиќна декорација. Дизајн на Божиќни елементи, ја прави вашата Божиќна забава повеќе и. Одлично е да се постави на вашата работна површина, кујна, трпезарија или кое било друго истакнато место во вашата куќа каде што секој може да го види. Погодно за Божиќна забава, фестивал, Нова Година забава, лесна за повеќе празнична атмосфера. Одличен подарок за пријатели и семејства. Направено од врвен материјал и фино занаетчиство, одлично за Божиќна декорација. ТРОНГ> Опис ТРОНГ> Оваа ставка е збир на деликатни божиќни украси од 8 парчиња за вас. Со Божиќни елементи Дизајн на форма, многу топол и празничен, погоден за Божиќна тематска забава, можете да ја поставите на вашата работна површина, спална соба, дневна соба за да изнесете повеќе Божиќна атмосфера. Тронг> Feature Tong>- Боја : Случаен стил.- Големина на пакетот : околу 14 x 8 x 4. 5cm.- Направено од врвен материјал и фино изработка, одлично за Божиќна декорација. Трпезарија, или кое било друго истакнато место во вашата куќа каде што секој може да го види.- Погодно за Божиќна забава, фестивал, Нова Година забава, лесна за повеќе празнична атмосфера.- одличен подарок за пријатели и семејства. Пакет, вклучувајќи украс од 8 x Chirstmas.

Избор на клиент

Курт Адлер Сребрена и злато под морските сирени за празници од 3 Новак
Курт Адлер Сребрена и злато под морските сирени за празници од 3

Мери приближно 6 1 / 4 x 3 x 1 1 / 4 инчи секоја од нив Направено од обоена смола со сјајни акценти и мониста...

DEN 368.00
Декор на Fhdang Decor Santa Monica California Божиќ украс порцелан двострана керамички украс, 3 инчи Новак
Декор на Fhdang Decor Santa Monica California Божиќ украс порцелан двострана керамички украс, 3 инчи

❤ Висок квалитет Процеси на топлина за сублимација За да се обезбеди постојана слика, оваа ставка нема

DEN 0.67
Декември Дијаманти 55-55421 Мерман, грчки бог виси украс Новак
Декември Дијаманти 55-55421 Мерман, грчки бог виси украс

Декември дијаманти Мерман Колекционерски фигурински украс Грциски бог Смола Декември дијаманти Мерма�

DEN 591.84
Национална уметност зелена и црвена холи светла за керамички дрвја Новак
Национална уметност зелена и црвена холи светла за керамички дрвја

Овие проucирни зелени холи лисја, со црвена Бери залепена во центарот, се убав и уникатен додаток на ваша�

DEN 0.33